Pomoc Techniczna

17 wrz Losowe bany na 3-4 mecze rankingowe za nic Witam, Jest to tak irytujące, że odechciewa mi się grać w HOTS. Losowe bany za nic, podczas wyszukiwania gry rankingowej. Gra wyszukuje graczy do gry rankingowej 1/1, następnie losowo co kilka dni-tygodni przestaje i wyświetla mi komunikat, że opuściłem mecz i daje bana, gdy ja niczego nie opuściłem?!!! tylko wyszukiwałem grę. Żadnej przerwy internetu, wszystko działa normalnie. Gra śmiga bez żadnego, laga, w żadnym meczu mnie nie wyrzuca, ani nie zwalnia. Tylko po prostu w momencie wyszukiwania gry w sekundę dostaje bana z tyłka "Opuściłeś mecz". To jakaś żenua w cholerę, aż szlag trafia. Możecie to naprawić???, albo w cholerę odinstaluje, bo karacie mnie za coś czego nie robię.mrDraqX5 17 wrz
17 wrz Nie można dodać do znajomych Witam. Ostatnio mam problem. Otóż gdy jestem w poczekalni np. z losowymi osobami szukającymi osób do gry nie mogę nikogo dodać do znajomych. Kiedyś nie miałem z tym problemów, a teraz wyskakuje mi błąd. "Nie można wysłać zaproszenia do grona znajomych. Proszę spróbować później" czy jakoś tak. Kiedy ja tej osobie nie mogę wysłać zaproszenia ona może wysłać mi i mogę zaakceptować. Ta osoba nie ma pełnej liczby znajomych. Ja też nie mam maksymalnej liczby znajomych. Nawet kiedy usunę jakiegoś starego znajomego ciągle pojawia się problem. W innych grach Blizzarda mam tak samo(Overwatch, Hearthstone i Starcraft 2). Tutaj mam pytanie czy moje konto nie zostało w jakiś sposób zablokowane i nie mogę próśb wysyłać(Mogę wysłać jedynie przez BattleTag oraz E-mail) Proszę o pilną pomoc. Z góry dziękuję.Dragon331 17 wrz
16 wrz Dostęp aplikacji do sprzętu został zablokowany Witam serdecznie. Mam pewien problem i mam nadzieję że ktoś potrafi pomóc Otóż od dłuższego czasu grałem sobie w hotsa ze znajomymi aż pewnego dnia gra mi się wyłączyła zrobił się czarny ekran i wyskoczył komunikat "dostęp aplikacji do sprzętu graficznego został zablokowany" Od tamtego czasu co wchodzę do rozgrywki to owy komunikat cały czas wyskakuje. Dodam że mogę poruszać się po kolekcji i sklepie, nie mogę za to wejść w łupy ani bójkę bo gra się wyłącza. Po tym incydencie formatowałem komputer aktualizowałem obie karty graficzne, próbowałem włączać grę osobno na jednej i osobno na drugiej, również bez rezultatów. Bardzo prosiłbym o jakąkolwiek pomoc. PozdrawiamCriss2 16 wrz
16 wrz Po zalogowaniu brak ikon Witam, postanowiłem wrócić do hotsa i mam problem a mianowicie nic mi się nie wyświetla w menu gdziekolwiek .. Przeinstalowanie gry nic nie pomaga. nie wiem jak to opisać ale chyba najlepiej zerknąć na zdjęcia. https://zapodaj.net/b2b28d4574643.jpg.html https://zapodaj.net/35372b99e8bb9.jpg.html https://zapodaj.net/b80d9d10ed84c.jpg.htmlspike1 16 wrz
16 wrz "Uwagi" battlenet Mam pytanie do kogoś z blizza czy system uwag w battlenecie działa czy też nie, ponieważ kiedy próbuję coś napisać i klikam wyślij nic się nie dzieje, okno dalej jest otwarte nie wyskakuje żadne powiadomienie i dalej można naciskać przycisk wyślij. Mam jeszcze jedne pytanie czy te uwagi dotyczą jedynie battlenetu czy wszystkich gier blizzarda.Aoero3 16 wrz
14 wrz dziwne laagi zawsze pierszy mecz od jakiegoś czasu gdy gdy zaloguje się do Hotsa przez battle neta pojawia się błąd logowania i potrzeba wpisac hasło kolejny raz po czym loguje sie bez problemu ale zawsze pierwsza gra która gram pomiedzy lvlami 9-12 zaczyna sie potworne lagi i czesto nawet prowadzą do disconecta po czym wracam do gry ping i wszystko sie poprawia a kolejne gry w hotsie idą już bez problemów chyba że sie wyloguja i zaloguje ponownie to znow pierwsza gra jest z lagami jaka by nie bylo czy top ranked czy qm czy bójka- reinstalowalem hotsa - nic nie pomoglo nawet neta wymienilem mam teraz światłowód 50mb i dalej pierwsza gra tak wyglada anywirus działa cały czas i nic nie wykrywa mam windowsza 8.1 i wszystkie aktualizacje na bierzącoButcherro14 14 wrz
12 wrz Jak osiągnąć grafikę "extra low"? Witam, szukam sposobu na osiągnięcie grafiki niższej, niż to możliwe do osiągnięcia z poziomu menu gry. Gram obecnie na najniższych ustawieniach, ale chcę osiągnąć jeszcze wyższy poziom fps niż obecnie (nie zależy mi na grafice). U niektórych streamerów zauważyłem, że tekstury i ogólnie grafika jest zauważalnie słabsza niż u mnie, stąd moje pytanie - JAK TO OSIĄGNĄĆ? JAK POPRAWIĆ JESZCZE BARDZIEJ WYDAJNOŚĆ GRY? Byłbym wdzięczny za porady, jeśli ktoś wie a nie chce odpisywać tutaj to proszę o kontakt na pw ^^Pajmon2 12 wrz
12 wrz Problem z wyzerowaniem rangi Problem z wyzerowaniem rangi: Podczas dołaczania do ligi coś rozłączyło nie mnie ale ogólnie po tym mi wyzerowało 650 pkt expa na goldzie co z tym robić juz kiedys mi się tak stało trudno grałem dalej ale to troche irytujace wyobraźcie sobie jak wam mastera zeruje do meczu spadkowego do diamentu kto by sie nie wkurw...piechos1 12 wrz
11 wrz Problem z kolekcją i brakiem dźwięku Mam dwa problemy pierwszy. Kiedy otwierałem skrzynki dochodziły mi rzeczy do kolekcji jak emitki, portrety itd. które nie pokazyły się na liście i nie można było ich zaznaczyć co daje teraz 18/20 nowych na górnej belce i nie można się tego oznaczenia pozbyć. Drugi problem to brak dźwięku w grze kupiłem ostatnio głośniki Razer nommo Pro które w zakładce dźwięk pokazują się jako źródło dźwięku ale głosu nie ma. W systemie dźwięk działa jak i w Overwatch, Hearthstone jak i w World of Warcraft bez żadnego problemu co dziwne kiedy przełączę dźwięk ma słuchawki albo głośniki z monitora dźwięk w Heroes of the storm jest.Adi4 11 wrz
11 wrz Ustawienia w grze Czemu ustawienia takie jak odbicia,jakość fizyki i jakość efektów są na czerwono? I właśnie jak ustawie je na maksa to otrzymuje powiadomienie "Jakość grafiki jest wyższa niż maksymalne ustawienia zalecane dla twojego systemu". Mój procesor i karta graficzna: i5-8400 gtx 1080 Na moim poprzednim sprzęcie gtx 1060 i5-7500 nie miałem tego podświetlenia na czerowono i komunikatuDiumatti1 11 wrz
11 wrz Zgłoszenie błędu Witam, błąd jest co prawda zupełnie nieznaczący i nie wpływający zupełnie na rozgrywkę (znalazłem go przypadkiem), jednak i tak zgłoszę go jako błąd. W tych "powiadomieniach" po meczu (zadałeś więcej obrażeń niż średnia graczy itp.) pojawił się nieduży błąd w ilości asyst (system naliczył u mnie 10 asyst, zamiast 9). Grałem Samuro na Cursed Hollow (jakby miało to jakiekolwiek znaczenie), dysponuję screenem, który mogę w razie potrzeby udostępnićGunjikappa2 11 wrz
10 wrz Li Ming Po użyciu ulta w trakcie zabójstwa automatycznie odpala się sam ultKzyho2 10 wrz
10 wrz Liga jak działa liga... Znajomy po 3 na 10 win ma 1 golda a ja po 8 winach mam 2 golda...Kzyho4 10 wrz
10 wrz Całkowity freez w meczu, brak możliwości gry Odpalam dzisiaj hotsa, odpalam HL, wszystko ładnie chodzi, mapa wczytana po czym od razu po wczytaniu mapy nagle moje fpsy spadają do 0, ping skacze do 10k i nie mogę się nawet ruszyć. Podczas próby dołączenia do gry widzę jak tekstury znikają, nawet po ponownym dołączeniu nic nie mogę zrobić. Oczywiście karne qmy więc odpalam a tam taka sama historia. Bardzo jest to ciekawe bo wczoraj gra chodziła normalnie a żadnego patcha nie było. Internet, inne gry, aplikacje działają poprawnie tylko podczas meczu nagle dzieją się cuda. Cashe gry i inne śmieci poczyszczone, właśnie badam lapka programami diagnostycznymi aby mieć 100% pewność, że to nic ode mnie. Pominę już nawet fakt, że przed wersją 2.0 miałem 2x więcej fpsów podczas meczu, optymalizacja gry jest na niskim poziomie, czesto z patchami dochodzą kolejne problemy, to są fakty ale bardzo bym się ucieszył gdyby albo ktoś się za to porządnie zabrał albo udzielił mi pomocy tak abym mógł wrócić do Nexusa. Pozdrawiam NSNightSong2 10 wrz
10 wrz Kwestie Białowłosej, a Yrel Natrafiłem na drobny, ale jednak irytujący błąd. Nieważne jaki tekst wybiorę dla Yrel w menu wyposażenia, gdy w trakcie meczu spróbuję go użyć, zamiast niego włącza się kwestia Białowłosej. Można to jakoś naprawić? Pozdrawiam.Neix2 10 wrz
10 wrz MECZ WYGRANY A PUNKTY ZABRANE! WYGRANY MECZ RANKINGOWY PRZYZNANE 206PKT A ODJETE PONAD 600?! SKALA ZESZŁA W DÓLRoksanka3 10 wrz
06 wrz Nie mogę włączyć gry Witam, nie wiem gdzie opisać mój błąd dlatego zwracam się tutaj. Otóż podczas włączania gry Heroes of the Storm nie pokazuje mi menu gry. Pojawia się czarny ekran z napisem "Uwaga.Wejście nie jest obsługiwane". Aktualizacja i naprawa nie zadziałała.Kaban6 06 wrz
06 wrz Brak bohaterów z rotacji Witam. Mam dwa konta w hots, niestety na jednym z nich po dzisiejszej aktualizacji zniknęli mi bohaterowie z rotacji. Nie wiem w czym problem, bo na drugim koncie wszystko jest w porządku.Adamigo3 06 wrz
06 wrz Problem z meczami. Witam. Otóż chciałem dołączyć do meczu w trybie współpracy,ale po naciśnięciu "GOTÓW" nic się nie dzieje i wyskakuje komunikat "Nie możesz wejść do kolejki wyszukiwania meczów, ponieważ Twój status został zablokowany" . Czy mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi ? I dlaczego tak się dzieje ?scimbor53 06 wrz
06 wrz Nie możesz dołączyć do kolejki. Witam, Gdy chcę zacząć grę, w obojętnie jakim trybie poza, vs SI, po kliknięciu przycisku GOTÓW zamienia on się na sekundę w wyszukiwanie po czym znów z powrotem na GOTÓW. Czasem pojawia się komunikat. Czasem pojawia się komunikat "Nie możesz wejść do kolejki wyszukiwania meczów, ponieważ twój status został zablokowany.". Proszę o pomoc.YellowDead1 06 wrz
06 wrz Freezy co gra po ok 2 sekundy Od nowego patcha co grę występują freezy 2 sekundowe. Przez kilka miesięcy miałem spokój teraz a teraz non stop. Z tego co wiem to cały team to dostaje. Proszę o naprawienie tego bug'a lub wymianę serwerówMVPBlack1 06 wrz
05 wrz Długi czas oczekiwania w qm Niech mi ktoś wyjaśni czemu w qm od dziś na rozpoczęcie meczu czeka się dłużej niż zwykle. Kiedyś wyszukanie meczu o tej porze trwało nie dłużej niż kilka sekund a teraz mam czekać kilka minut ...Bushman8 05 wrz
05 wrz Gra nie chce się uruchomić Od ostatniego patcha (wyjście Mephisto+rework tyrande) podczas próby uruchomienia Hots'a z poziomu aplikacji battle.net moje oczy widzą to (link do obrazka z problemem) --> http://scr.hu/0rt8/u71rv. Oczywiścię samo z siebie to w magiczny sposób przechodzi ... ale po 15min czekania minimum. Ja wiem, że co patch Wam się 1/4 rzeczy wykrzacza w kodzie ale byłbym niezmiernie miły gdyby poszedł priorytet na błędy z uruchamianiem gry czy płynnością w jej działaniu. PozdrawiamNightSong1 05 wrz
05 wrz problem z czatem Hej, dlaczego nie mogę wpisać na czacie /dołącz Xardas 182? zamiast tego zawsze mi poprawia na male x "xardas 182". Jeżeli klikam esc po wpisaniu i enter nadal wpisuje się "xardas 182"makebronz3 05 wrz
04 wrz Błąd skórki W opisie rzeczonej skórki Artanisa https://imgur.com/a/fORhfBswidnieje, że Artanis zostanie udostępniony wszystkim posiadaczom Legacy of the Void. Nie mam owej skórki w kolekcji pomimo posiadania LoVa. Czy w takim razie zdanie to należy być rozumiane jako "Bohater Artanis zostanie udo, czy jest to błąd? Z kontekstu wynika, że za darmo powinna być również skórka.Maximus2 04 wrz
04 wrz Brak informacji e mail Znowu zbanowaliście mi konto bo powiedziałem prawde kilku osobom o ich umijętnościach w grze i użyciu mózgu - trudno, nie bede grać. Tylkod drażni mnie to, że piszecie, że więcej informacji na ten temat dostałem na maila a nie ma tam nic. Powód banu mnie nie obchodzi bo wasza obsługa klienta i tak ostro kuleje, ale wypadałoby powiadomic o okresie. Więc? Gdzie mi ktoś udzieli jakiś informacji?AmakPL7 04 wrz
03 wrz Utrata punktów Rankingowych przez błąd aplikacji Mam dosyć denerwujący problem, podczas wybierania postaci w Trybie Rankingowym gra po prostu się wyłącza bez żadnej informacji o błędzie, już kilka razy mi się tak zdarzyło, przez to dostaje karę za opuszczenie gry. Nie dość, że muszę wykonać ileś tam szybkich meczy lub bójek, to tracę jeszcze przy tym punkty rankingowe, i to nie mało, których już nie odzyskam za jakiś błąd wynikający z działania aplikacji, a nie z celowego opuszczenia gry.Pitrus19912 03 wrz
02 wrz Frustrujące błędy Witam mam od niedawna problem z częstym wyrzucaniem z gry oraz powracaniem i zawsze był to za sprawą osiągnięcia 12-13 poziomu ale problem wszedł na poziom wyżej i nawet na początku może mnie wyrzucić z gry a i podczas łapania laga z ponownym dołączanie towarzyszą czasami charakterystyczne piknięcia nie mam zielonego pojęcia cóż to może być oraz także kiedy grę włączam wyskakuje mi jakiś Błąd krytyczny i żeby odpalić grę muszę tak 2-3 razy ponowić próbę załączania skanowałem grę ale to nie pomogło.Karrkakov1 02 wrz
02 wrz Status opuszczającego mecz?? Grałem dziś 3 bójki i przez pierwsze 2-3 minuty był istny pokaz slajdów, który z czasem ustał i mogłem grać normalnie do końca meczu bez większych utrudnień. W czym więc problem? Po meczu dostaję ikonkę że opuściłem mecz, mimo że tego nie zrobiłem i tym samym nie zaliczyło mi owych bójek. Połączenie z internetem jest stabilne, a client Battleneta aktualny tak jak i sam client HoTSa też.Desmol4 02 wrz
02 wrz Awaria serwera = porażka w HL Witam serdecznie. Wczoraj rozegrałem mecz HL. Podczas niego większość lub wszystkich graczy wywaliło. Mecz wygraliśmy lecz zamiast wyników było jedynie "oczekiwanie". A status mojej ligi to same 0 były. Podobnie pisały inne osoby na czacie. Dziś widzę,że odjeło mi -200 pkt w HL lub nie dodało za wygraną. Rozumiem, iż awarie serwera Blizzarda to również "porażka" w grze drużynowej?Red1 02 wrz
02 wrz Windows 10 problemy Siemanko, ostatnio przesiadłem się z Windowsa 8.1 pro na Windowsa 10 i zaczeły się problemy. Pierwszy problem to problem z odpaleniem Hotsa. Kiedy klikam " Graj" wszystko wygląda normalnie ale gdy już ekran robi się czarny i za chwile powinna odpalić się gra wyrzucam mnie do pulpitu i wyskakuję mi taki błąd https://www.fotosik.pl/zdjecie/4c96019264d59034 Musze 2-3 razy dać "otwórz ponownie" zanim odpali się gra Drugi problem polega na tym że gdy zrzucę Hotsa na pasek i gdy wrócę do gry ponownie bardzo często mam zielony ekran, musze albo wyłączyć i ponownie włączyć monitor, albo parokrotnie zrzucić grę na pasek. Dodatkowo zrzucenie Hotsa na pasek trwa dobre parę sekund pomimo takiej samej rozdzielczośći gry i pulpitu, na Windowsie 8.1 trwało to 1 sekundę. Trzeci problem jest najgorszy, polega on na tym że gdy włączy mi się wygaszacz z odpalaną grą znikają mi kontury umiejętności, np nie widzę gdzie leci ring jainy, rout malfuriona albo młotek ragnarosa. Jest to dość upierdliwy problem bo widać go dopiero w grze. Pomaga wyłączenie gry i batlenetu i ponowne odpalenie. Dodatkowo na Windowsie 10 Hots działa wolniej, czasami dostaje czkawki podaczas TF. Na Windowsie 8.1 żaden z wyżej wymienionych problemów nie występował a wszystkie gry Blizza śmigały bez najmniejszy problemów. Używam programu Geforce Experience. Ma ktoś podobne problemy z tym Windowsem??Budrys3 02 wrz
02 wrz Błąd podczas ładowania meczu strata rangi Kiedy wyszukało mi mecz w hero lidze, wystąpiła awaria: 60DA0D18-0672-4829-B518-FDD06816668A Gra się wyłączyła i pojawił się komunikat z błędem powyżej, przesłałem raport, lecz domyślam się ze jeśli się nie upomnę to nie odzyskam straconych punktów. Straciłem punkty rankingowe oraz otrzymałem "leaver" status Żądam rekompensatyAmakPL6 02 wrz
30 sie Troll Witam, czy jest gdzieś podana informacja jak często blizzard karze ludzi za "trollowanie, bezczynność, celowe ginięcie?" Kilka meczy z rzędu z tym samym gościem który ginie celowo robi się nudne. Blizzurd Pl0x PS. kolejny taki meczKerdeth9 30 sie
30 sie HotS ignoruje ustawienia ca Witam, na start specyfikacja: i7 5775c @4.2GHz 2x8GB 2400MHz DDR3 Radeon R9 290X Tri-X Mam mega problem ze streamowaniem, gdy próbuję odpalić stream (Obs Studio) w HotS na ustawieniach 1080p60 i 6k bitrate to obraz rwie wręcz niewiarygodnie a zużycie dwóch rdzeni szybuje do 100% i widać, że jest kompletne przeciążenie. I problem występuje tylko i wyłącznie w Heroes. TERA Online, Metal Gear Rising czy Nier Automata śmigają bez zająknięć z zużyciem rdzeni ładnie rozłożonym na wszystkie 8 wątków. Jedynie HotS wręcz wymuszaużywanie poszczególnych rdzeni, co widać na poniższym filmie: https://www.twitch.tv/videos/210648236 Wszystko ładnie śmiga, gdy HotS nie jest aktywnym ekranem, czyli gdy robię Alt Tab (cechuje się tym, że gra lockuje się na 30fps). Wtedy też zużycie procesorów logicznych jest rozłożone na wszystkie wątki. Przeinstalowałem wszystkie C++, przeinstalowałem Obs Studio, klient 32/64-bitowy, przeinstalowałem HotS, zmieniałem ustawienia core affinity (również z użyciem pliku .bat) nawet próbowałem odpalić w dx9 ale obrazu nie generowało, więc zaniechałem. I cały czas to samo - lock używanych rdzeni na dwa pierwsze z minimalnym użyciem trzeciego. Jak rozumiem, jest to jakaś rakopcja zaimplementowana bezpośrednio w klienta, która wymusza używanie dwóch pierwszych rdzeni przez wszystkie aplikacje integrujące się z HotS. Da się to zmienić?SirHawk3 30 sie
29 sie "Status osoby opuszczającej gry" Do napisania tego postu skłoniła mnie dziwna okoliczność, z którą ostatnio się spotkałem 3 krotnie. Na przestrzeni ostatnich tygodni "system" - z tylko jemu wiadomych powodów - zaczął mi wstawiać wspomniany status "gracza opuszczającego mecze". Oczywiście wiem, co to za status, sęk w tym, że - wbrew niemałej ochocie - nie opuszczam meczy. Dziś dostałem go ponownie, po meczu w którym jakiś rzeźnik klawiatury poinformował mnie, że dostanę reporta, za "brak współpracy" (dla jasności, moja "gra solo" polegała na tym, że śmiałem nie brać udziału w bijatykach 2v5). Pytanie zatem do osób technicznych, czy to obecny system raportów nakłada takie "niespodzianki", czy jest to efekt jakiegoś buga? EDIT: Nie wysłano mi na maila żadnej informacji o tym, abym "otrzymał karę z tytułu raportów". Inna sprawa, że jeśli to kara, to jest paranoją, karanie ludzi za to, że starają się grać z użyciem mózgu.WhiteBat5 29 sie
29 sie hero points Hey. I have unnormal problem with hero league. Before 3 hours i had 200 hero points in gold V. After that, i won 3 games and 0 loss. So i shall have =800pts. Actually i have 204 pts. How it is possible? This situation is same like 3 weeks before, then I thought that I had calculated something wrong, now im sure it is wrong with your system... You have to check that and give me solution. I made restart game & client but doesnt works. I didnt leaved game in lobby or somethink like that. So?Sajmonmol2 29 sie
29 sie Nie wyszukuje meczów ligi bohaterów Witam Po siedmiodniowym banie wróciłem do owej gry. W pierwszym wyszukiwanym meczu, grę znaleziono po około tysiącu sekund. Następne wyszukiwania były podobne. Teraz jedząc smacznie obiad, zminimalizowałem i wyszedłem z gry, gdy przypomniało mi się o włączonym HOTSie, czas wyszukiwania pokazywał około pięciu tysięcy sekund, wcisnąłem automatycznie alt+f4. Dodatkowa kara po banie? :) ktoś miał podobnie? #czekanko na rankedy w bójkach Michu1 29 sie
28 sie Problem z uruchamianiem gry Witam ! Mam problem z uruchamianiem gry hots po uruchomienia kilenta battle.net gra uruchamia się raz 5 minut raz 20 jest jakaś opcja to naprawić? :) Ps Komputer spełnia wszystkie wymaganiaQBQ2 28 sie
28 sie Błąd przy pokazywaniu znajomych Witam. Ostatnio 3 razy pod rząd gdy włączałem gre heroes of the storm,na górnym pasku obok mojego profilu ,gdy klikam prawy przycisk myszy nie wyświetlają mi się znajomi.Nie widzę również aktywnych znajomych na dolnym pasku,po kliknięciu przycisku wyświetlających liczbe znajomych w grze(po zwinięciu gry dopiero ich widze).Jedyne miejsce w którym jestem w stanie ich zobaczyć,to chat.widzę jedynie,że jakiś gracz przybywa do Nexusa. I nie -nie chodzi o to że akurat znajomi nie grają,bo tak jak mówiłem po zwinięciu gry w aplikacji batle.net ich widzęXertos1 28 sie
28 sie Panel użytkownika nie wyświetla rozegranych gier Panel użytkownika nie wyświetla rozegranych gier. W zakładkach Summary oraz Roaster nie mam pokazane ile rozegranych gier mam na danych bohaterach, jaki jest procent zwycięstw itp. Błąd występuje już od tygodnia. Czyszczenie pamięci catche i zmiana regionu nie pomogła. Screenshoty: https://imgur.com/a/i2dKsRDMagnat2 28 sie
27 sie Bład Komputera Witam jest taki problem. Zawiesił się mi komputer i po zresetowaniu zaczyna mi pobierać cała gre. Byłem akurat przy wyborze postaci i nie mogę wrócić do gry i policzy mnie jako "leaver". Pobiera 12 g wtf ???Dron3 27 sie
27 sie Raport błędu https://cdn.discordapp.com/attachments/173135300565008384/483325594520518656/unknown.png Zdam raport błędu w dość nietypowy sposób: Co jest nie tak na tym zdjęciu?Weski1 27 sie
27 sie Nie odebrałem nagrody za samouczek Witam, po ukończeniu samouczka wybrałem bohatera którego chciałbym otrzymać, ale przez moją nieuwagę kliknąłem pierwszy lepszy przycisk, bohatera tego nie otrzymałem, czy jest możliwość go odzyskania?Midu5 27 sie
27 sie Hearthstone nie uruchamia się Witam! Mam taki problem z Hearthstone na telefonie. Gra na początku sie pobrała, zalogowałem się i grałem. Po wyjsciu i wejsciu do gry wyświetla się logo battle netu i napis jak przy pobieraniu: "Możemy pobierać dane w tle" i gra się nie włącza. :(HajpekYT2 27 sie
21 sie Lagi, opóźnienia lub rozłączenia w regionie europejskim Na przestrzeni kilku tygodni badaliśmy pewne problemy dotykające graczy w regionie europejskim. Otrzymywaliśmy zgłoszenia o lagach, wysokich pingach, rozłączeniach i spadku prędkości podczas rozgrywania meczów w Heroes of the Storm. Wiele z tych kwestii pozostaje poza naszą kontrolą i dotyczy raczej szerszej infrastruktury internetowej UE. Dzięki dogłębnemu sprawdzeniu występujących problemów odkryliśmy jednak, że są pewne ich aspekty, które naszym zdaniem możemy poprawić. Dzisiaj wprowadziliśmy zmianę, która powinna pomóc w rozwiązaniu problemu z opóźnieniami, które przydarzały się graczom. Prosimy was o odpowiedzi w tym wątku, jeśli w waszych meczach nadal będą występować duże opóźnienia oraz jeśli uda się wam osiągnąć lepszą wydajność w grach rozegranych od czasu utworzenia niniejszego wpisu. Aktywnie współpracujemy i komunikujemy się z naszymi dostawcami usług internetowych oraz innymi partnerami w celu rozwiązania pozostałych problemów takich jak rozłączenia i spadek wydajności. Obecnie nie dysponujemy dokładnymi ramami czasowymi zakończenia tych prac – są to kwestie, do rozwiązania których będziemy nadal dążyć. Rozumiemy, jak frustrujące mogą być dla was te zakłócenia i dziękujemy za cierpliwość okazaną nam podczas prac nad ich likwidacją. Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali nam zgłoszenia dotyczące zaistniałych problemów – informacje te były bardzo pomocne w trakcie naszych badań.Madkipar19 21 sie
21 sie Ban dla użytkownika . Pod jaki e-mail mogę wysłać zgłoszenie żeby zgłosić gracza ?Wartax2 21 sie
21 sie "Nie spełniam wymagań sprzętowych" mimo że spełniam. Dzień dobry, po odpaleniu gry pojawia się informacja po angielsku: The version of your operating system isn't supported by Heroes of the Storm. This computer does not meet minimum system requirements. Po kliknięciu "ok", jeszcze: Wystąpił błąd podczas uruchamiania Heroes of the Storm. Spróbuj ponownie. Error 2:536936457 Mam Windowsa 7 i komputer który na 99% spełnia wszystkie wymagania. Mógłby ktoś mi z tym pomóc?Muzic3 21 sie
21 sie Gra sie minimalizuje do paska na pulpicie Witam Od kilku dni mam dziwny problem. Podczas gry, gdy tylko klikam myszka a czasami i nie, gra mi się minimalizuje do paska na pulpicie. Klikając na ikonkę gra wraca, jednak wiąże się to z tym że tracę połączenie i zawsze muszę się łączyć ponownie. Dzieje się to w okolicy 19-20 lvl zazwyczaj, co najgorsze czasami w bardzo ważnych momentach.Tlaloc2 21 sie
21 sie Brak możliwości poruszania się podczas gry Zagrałem od wczoraj z 10 meczy i na 6 z nich wywalało mnie do pulpitu, wchodziłem znów do gry i nie miałem możliwości poruszania się. Nie widziałem swoich umiejętności, ani budynków, niektórzy gracze mówili, że od nowego patcha to dość częsty przypadek. Da się to jakoś naprawić? Bo przeważnie mi wyskakiwał ten bug na HL'u, no i sporo punktów straciłem.Kam4 21 sie
21 sie sekundowe dc - strata meczu o awans plus 3 mecze w low po dosłownie sekundowym dc, w lobby rankingowym, i ponownym do niego dołączeniu zostałem obdarowany oto takim prezentami: strata meczu o awans, a także utrata ponad 200 punktów rankingowych, a także 3 mecze w low. drodzy państwo, co teraz? jak mogę to odzyskać? uważam to za "lekką" przesadę która w żaden sposób nie wystąpiła z mojej winy. może prosić o pomoc kogoś z wola i mocą sprawczą by mógł mi pomoc?LouisCyphre7 21 sie