Ten tryb rozgrywki jest obecnie wyłączony

Pomoc Techniczna
Od co najmniej dwóch miesięcy w godzinach wieczornych (ok. 19-23:30) nie mogę grać w jakimkolwiek trybie, bo po najechaniu na przycisk "czekaj..." pojawia się informacja: "Ten tryb rozgrywki jest obecnie wyłączony". W sumie przyzwyczaiłem się już do takiego stanu, ale dzisiaj nawet kilka minut przed 18 nie mogłem zagrać z wyżej wymienionego powodu. O co w tym chodzi i jak to naprawić?
Witam LuckyPants!

Dziękuję za wiadomość.

Zacznij od usunięcia plików cache oraz tools.

Spróbuj zmienić region na Ameryki (menu nad przyciskiem GRAJ) i sprawdzić występowania tego błędu także tam.

Wyłącz lub tymczasowo usuń programy bezpieczeństwa oraz sprawdź listę programów działających w tle - często powodują one konflikty z uruchomieniem naszych gier.

Wejdź także do katalogu Dokumenty/Heroes of the Storm i skasuj folder Accounts.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Czy dzisiaj od ok. 17 do teraz są jakieś problemy z działaniem gry? Niestety znowu mam ten sam problem i tym razem wyżej wymieniona procedura naprawy nie pomaga. Na regionie Azjatyckim i Europejskim dzieje się to samo (Amerykańskiego nie sprawdziłem ze względu na wymaganą aktualizację).

EDIT: Jeszcze o 23:30 nie działało, teraz samoczynnie się naprawiło.
Znowu to samo i znowu wykonanie tej procedury nie pomaga. Czasami pomaga, ale nie tym razem. Idę o zakład, że o północy samo się naprawi.

EDIT: OK, minutę po północy nie działo i nie chciało mi się dłużej czekać. Od 7 rano już wszystko śmiga.
Znowu to samo. Tylko ja mam ten problem?
EDIT:Tym razem problem był chwilowy.
Dziękuję za dodatkowe informacje.

Problem jest cały czas pod lupą, ale wydaje się pojawiać w dość przypadkowy sposób i ciężko odtworzyć go w warunkach testowych.
Ja mam podobny problem, po załączeniu gry nie ma zadań z nowego patcha oraz zadań dziennych, nie da się załączyć wyszukiwania we wszystkich trybach, pisze że ten tryb jest obecnie wyłączony, dodam, że ten problem pojawił się po nowym patchu.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum