Błąd Ta aplikacja nie będzie działać na tym komputerze

Pomoc Techniczna
Witam, zmieniłem komputer i próbuję zainstalować Battle.net, ale dostaję komunikat na samym starcie: 'Ta aplikacja nie będzie działać na tym komputerze'.
Jeśli to ma znaczenie jakieś, to: i5 7600k, GTX 1060, 8GB RAM, Win10.
Ktoś, coś?
Witaj.
Czy próbowałeś uruchomić instalator "jako administrator"?
Czy Windows 10 był instalowany "na czysto"?
Tak, tak.
Problem rozwiązany. Prowdopodobnie źle pobrała się instalka. Chociaż w międzyczasie aktualizowałem BIOS i Windows, więc to też mogło pomoc. Ciężko powiedzieć.
Do zamknięcia.
Stawiam na niezaktualizowany windows. Rzadziej błąd z plikami instalacyjnymi.
Taki komunikat zwrotny też można dostać przy niezgodności wersji programu w stosunku do systemu 32/64bit.

Ave Caesar!
Witam mam podobny problem. Próbowałem większości sposobów, ale nic nie działa. Umiałby mi ktoś pomóc?
Hej, zostawiam informacje, gdyby ktoś natknął się na podobny problem w przyszłości.
Tak jak w przypadku Freda, błąd wynikał ze źle pobranej instalki aplikacji. W moim przypadku było to spowodowane błędem, który redukuje z czasem prędkość pobierania aplikacji/instalatorów gier Blizzarda praktycznie do 0 (swoją drogą nie wiem czym ten błąd jest spowodowany - czy to wina ISP, czy źle skonfigurowanego łącza - szukam dalej odpowiedzi). Przeglądarka po ściągnięciu wstępnych ok. 40 kB uznała, że plik został poprawnie ściągnięty i przy próbie instalacji Windows 10 (64bit) wyrzucał błąd opisany wyżej.
Pobrałem plik instalacyjny przez przeglądarkę w telefonie, plik przerzuciłem na PC i bez problemu odpalił.
troche lipa tez chcialem pobrac na telefon ale pobieranie zatrzymuje sie na 187 kb i nie pobiera
@Klaudiusz362: załóż swój indywidualny wątek i opisz w nim problem, a postaramy się pomóc. Podaj w nim model swojego telefonu oraz sposób, w jaki łączysz się z siecią.

Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum