Aktualizacja dotycząca Hanamury

Dyskusja ogólna
Chcemy podziękować wszystkim za ogromną liczbę opinii, którą otrzymaliśmy na temat mapy Hanamura od czasu jej premiery.

Nieustannie staramy się rozwijać Heroes of the Storm i Hanamura nie jest tu wyjątkiem. Mapa ta wprowadza do gry nowe pomysły. Niektóre z nich są strzałem w dziesiątkę, inne niekoniecznie. Od momentu premiery to pole bitwy przeszło już kilka modyfikacji, będących wynikiem waszych uwag, ale dostrzegliśmy również szereg innych, fundamentalnych zmian, które chcielibyśmy wprowadzić.

Dlatego właśnie, począwszy od najbliższej aktualizacji, Hanamura zostanie usunięta z rotacji pól bitew dla wszystkich normalnych trybów gry do czasu wprowadzenia wspomnianych zmian. Nie wiemy, kiedy dokładnie Hanamura powróci, ale tymczasowo pole bitwy będzie dostępne jedynie w Grach dowolnych.
Dzięki za info. No szkoda... Najlepiej byłoby usunąć z rotacji map Grobowiec Pajęczej Królowej. Bo na tej mapie trzeba dużo robić i jest w ogóle słaba. Hanamura była bardzo prosta i za to ją lubiłem. Bo lubię tylko proste rzeczy. To tylko moja opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać ani nawet czytać. Mimo wszystko Blizzard spisał się doskonale wprowadzając do gry Garrosha, lepszego niż Gromma. Miłej gry Bohaterowie Nexusa!
No to super że się za tą mapę bierzecie. Trochę szkoda że dopiero teraz (chyba 2 miesiące minęły), ale lepiej późno niż wcale. Trzymam kciuki że poprawiona mapa wróci szybko, a zmiany będą udane.

Jeśli o mnie chodzi to przeszkadza mi najemnik leczący. Ta apteczka lecząca jest zbyt mocno w stosunku to ceny, czyli jednego ładunku łapówki.
Druga rzecz to ilość doświadczenia jaką zapewniają przejęte obozy najemników, jeden obóz zapewnia około 1/4 doświadczenia potrzebnego do zdobycia kolejnego poziomu.
Mam nadzieje, że jej nie zepsujecie pod nuubków którzy jej nie ogarniają bo moim zdaniem mapa nie potrzebuje radykalnych zmian tylko kosmetyki jak zmiana łapówki na mercu leczącym z 1 na 2
Ja bym wolał radykalne zmiany dotyczące łapówki na tej mapie, bo według mnie to jest najbardziej potrzebna zmiana w całej grze.
Tyle, że branie łapówki na tą mapę to element "strategii" tak jak sylvana na braxis czy kopalnie więc po co to zmieniać? To twój problem jeśli enemy ma łapówkę a twój team nie bo świadomie pozbyliście się tego elementu strategicznego problemem jest tylko dysonans pomiędzy trudnością zdobycia 1 stacka łapówki a wartością leczącego merca i zwyczajnie zwiększenie mu stacków do 2 załatwiło by sprawe.
Jak dla mnie mapa jest spoko. Okej łapówka jest broken aczkolwiek narzekania raczej są na to, że gracze jej nie ogarniają ale zawsze tak będzie jak nie ma voice chatu.
Wg mnie mapa, która powinna dostać zmiany to Zatoka.
Trochę mnie zdziwiło to ogłoszenie. Znaczy, wreszcie po wprowadzeniu zmian (ilość hp core +1, czas pojawiania się ładunków, większe możliwości niszczenia budynków) Hanamura stała się normalną mapą do grania. Jedynie apteczka wciąż była za mocna, ale nie było to aż tak uciążliwe, jak wcześniej.

No cóż, zobaczymy co Blizzard wymyśli i ile mu to zajmie, bo nad kopalniami spędzili sporo czasu, ale przynajmniej dobrze się na nich gra.
]uki[k['i[u'].[']
.
[
\[oi[
[/\[/;p/[p\/p[/\p[
    kliloi;op
  • li olo
    l;/po'[p]''[p'p['p' ;oljuy jo0puyi ju0 iku0jiukj0u ijk ijku0 iuj0 9uui uy09 iju0- kjiu09iku09 iku 09kui 0uiuk0u
    i8i 87 i8i8i78uii790i0jioyu0kjuyiok09uki 90iuk90ukiu0y9ij90uu9kuiki9y0iky9 y0uy90iu9kyiu 98y u89 89yijk8y uiky8 uijy8uijuiu89iuj8iu8juiu8ju8j8uiu8jy8juy89uy8 uji8u y8.;/ p/;[[[[[ppppppphhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum