"Ten tryb rozgrywki jest obecnie wyłączony."

Pomoc Techniczna
Mam problem z wejściem do gry. Cały czas widze tylko ten komunikat "Ten tryb rozgrywki jest obecnie wyłączony." Poza tym nie widze w oknie wyboru "szarych" bohaterów i widze tylko tych których moge uzywać. To samo jest ze skinami i mountami. Nie wdze dostępnych zadań. Proszę o pomoc
Poczekaj, nawet kilka godzin, przy włączonej tak grze. Prawdopodobnie nadal się ona aktualizuje, jakieś pliki są pobierane, dlatego tego nie widzisz.

Tutaj podobny problem:
https://eu.battle.net/forums/pl/heroes/topic/17619221917
Niestety to nie pomogło. Próbowałem już tak robić dwa dni wcześniej. Zostawiłem na całą noc włączoną grę.
Ja mam podobnie. Radzę po tym co napisał Xardas182 wyłączyć grę i włączyć kilka razy, mi to pomogło.
przez pół godziny włączałem i wyłączałem....
Opcja "Skanuj i napraw" oraz "Wyzeruj opcje w grze" sprawdzałeś?

https://ibb.co/gw5YFo

Jeśli nadal nie pomaga to poczekaj do jutra, Madkipar wtedy Ci odpisze prawdopodobnie tutaj na forum.
Sprawdzałem juz przed założeniem tego posta. Przeszukałem też całe forum odnośnie podobnego tematu. Usuwałem pliki cache i account tak jak w niektórych tematach pisali. Wyłączałem antywirusa wraz z zaporą. Przeinstalowałem całą grę wraz z aplikacją battle.net.
Sprawdzałem juz przed założeniem tego posta. Przeszukałem też całe forum odnośnie podobnego tematu. Usuwałem pliki cache i account tak jak w niektórych tematach pisali. Wyłączałem antywirusa wraz z zaporą. Przeinstalowałem całą grę wraz z aplikacją battle.net.
Sprawa rozwiązana. Postanowiłem jeszcze raz przeinstalować grę i aplikacje battle.net ale na inny dysk. Zmieniłem instalacje z dysku D na C i pousuwałem wszelkie inne pliki związane z HOTS i Battle.net. Wszystko teraz działa normalnie.
Witam czyzes!

Dziękuję za wiadomość i podzielenie się swoim rozwiązaniem.

Możliwe, że gra miała problem z zapisywaniem pobieranych danych tymczasowych na partycji D:\ i potrzebowała partycji systemowej.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Witam,
mam problem bo od wczoraj nie mogę zagrać w żadnym trybie gry. Próbowałem już zmieniać wersję klienta na 64 i 32 bitową. Robiłem opcję skanowania i naprawyu plików, usunąłem z folderu dokumenty Heroes of the Storm folder accounnts jak w jednym z postów było, sprawdziłem dostępność aktualizacji i wciąż nic. Co jeszcze można zrobić?
Swoją drogą nie wiem czy proiblem nie wystąpił po wprowadzeniu aktualizacji z 26 września br. bo przez te kilka dni nie grałem.
Tez mam z tym problem po aktualizacji gry.. Jak to naprawic?
Mi pomogło DNS z CloudFlare.

For IPv4: 1.1.1.1 and 1.0.0.1
For IPv6: 2606:4700:4700::1111 and 2606:4700:4700::1001

Mogę zagrać już 2 gry.
niestety u mnie to nie działa
a pokazuje Ci w ustawieniach karty sieciowej te IP DNSów ?
29.09.2018 14:16Wpis zamieszczony przez: ÆÐÆ

Mogę zagrać już 2 gry.

Potwierdzam, u mnie też zadziałało.
Witam, mam ten sam problem, mógłby ktoś mi wyjaśnić jak to naprawić??
Reinstalowałem grę ale nadal ten sam problem...
29.09.2018 14:16Wpis zamieszczony przez: ÆÐÆ

Mogę zagrać już 2 gry.

gdzie ten DNS zmienić? tak tak... jestem noobem :) pomóżcie proszę

Już znalazłem. Matko Bosko to działa!!!!!!!!
Wygląda na to, że zmiana serwera DNS na CloudFlare rozwiązała u mnie problem, z tym, że opóźnienia zarówno na DNS od mojego dostawcy jak i od CloudFlare są porównywalnie niskie i wynoszą odpowiednio: IPv4 -13ms vs 12ms, IPv6 - 9ms vs 42ms.
Witam, też miałem ten sam problem, ale u mnie zadziałało tym sposobem :)
1)-Panel sterowania, sieć i internet, centrum sieci i udostępnienia, zmień ustawienia karty sieciowej, klikamy prawym na sieć , właściwości, wyszukujemy tu protokół internetowy w wersji 4 TCP/IPv4 klikamy na to, w wyskakującym oknie zaznaczamy Uzyj następujących adresów serwerów DNS, wpisujemy 1.1.1.1 w oknie poniżej 1.0.0.1 i klikamy ok Potem wybieramy Protokół internetowy w wersji 6 iPv6, zaznaczamy użyj następujących serwerów DNS i wpisujemy w polu Preferowany serwer DNS 2606:4700:4700::1111 a w miejsce poniżej 2606:4700:4700::1001 zatwierdzamy, wchodzimy do gry i czekamy do 5 minut powinno się udać POWODZENIA !!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum