Nie można podjąć jakiegokolwiek działania na koncie.

Pomoc Techniczna
Witam mam problem dot. gry. Mianowicie, loguję się do Heroes of the Storm i tutaj pojawiają się dwa warianty.
1---> Logowanie/Łączenie trwa kilka minut bez efektu.
2--->Logownie do konta następuje natychmiast, lecz nie mogę wykonać akcji na koncie: Nie mogę wybrać trybu gry, rozpocząć gry, przyjąć zaproszenia, nie widzę swojego portretu oraz portretów moich znajomych. Z ich perspektywy---> Dołączam do drużyny lecz nie widzą mojej postaci, i oczywiście samej rozgrywki też nie da się rozpocząć.
Moje działania: Sprawdziłem łącze, zrestartowałem połączenie, uzyskałem informacje od dostawcy na temat jakości połączenia (brak strat w pakietach, brak opóźnień), zresetowałem komputer, naprawiłem pliki, odinstalowałem, a następnie zainstalowałem grę do nowa (czynności nie są przedstawione w kolejności wykonywania) efekt: Brak, problem dalej jest i nie można go w żaden sposób usunąć.
P.S Dlaczego nie można tego zgłosić do supporty tylko jestem odsyłany do forum i pomocy społeczności???
Podbijam temat. Mam ten sam problem.
mam to samo, również na Starcrafcie 2
https://eu.battle.net/support/pl/article/34721
https://eu.battle.net/support/pl/article/34719

Ps dział pomocy zwyczajnie nie zajmuje się sprawami takiej natury technicznej dlatego przekierowanie jest na fora
Witam wszystkich!

Dziękuję za raporty.

Czwartkowe problemy techniczne powinny być już za nami, ale w razie dalszych kłopotów z połączeniem wklejcie w tym wątku zawartość testu WinMTR wykonanego podczas gry.

Wszystkie opisane przez Was objawy wskazują na problem ze strumieniowym przesyłem danych i w tej sferze będzie szukać rozwiązania.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Dzień dobry, na wstępie przepraszam jeśli pisze tam gdzie nie potrzeba. Mam problem z zalogowaniem sie do gry Starcraft 2. Po zalogowaniu sie do battleneta i uruchomieniu gry nie mogę nic zrobić. Wpisuje nazwę użytkownika, hasło region naciskam zaloguj nic sie nie dzieje. Próbowałem rozwiązań z tych stron
https://eu.battle.net/support/pl/article/34721
https://eu.battle.net/support/pl/article/34719
lecz nic to nie dało, zainstalowałem grę na innym komputerze i jest to samo, wcześniej gra działa normalnie, może jest to jakiś problem z kontem ?
@Sarber hmmm od tego jest forum starcrafta II,a nie heroes of the storm
https://eu.battle.net/forums/pl/sc2/44105/
@Sarber: pamiętaj, że nazwa użytkownika to pełny adres email zarejestrowany na koncie Blizzard, a nie BattleTag lub nazwa postaci StarCraft II.

Jeśli zalogowałeś się do Aplikacji Blizzard i uruchamiasz grę z jej poziomu, to druga weryfikacja powinna być zbędna.

Wejdź do folderu Dokumenty/StarCraft II i usuń katalog Accounts, a następnie WYLOGUJ się z Aplikacji Blizzard, zaloguj ponownie i uruchom SC2.

Pozdrawiam
Madkipar, mam taki sam problem związany z inicjacją gier StarCraft II i HotS. Problem pojawił się ok. 2 dni temu i od tego czasu podczas prób włączenia gry nie pojawia mi się portret i każdy przycisk "włączający" rozgrywkę w grze jest nieaktywny, przykładowo w SC jest napisane: "Not available while initializing game mode".
Problem nie jest mi nowy, bowiem pojawiał mi się co jakiś czas w przeszłości, natomiast zazwyczaj pomagał czy to usunięcie plików "battle.net" czy "Blizzard...". Teraz niestety żadne działanie moje w tych aspektach nie działa.

Pozdrawiam
Cache wyczyszczony logowanie ponad 1 minutę tryby nieaktywne !!!
Czy aktualizacja Windows 10 Version 1803 ma jakieś znaczenie ? Na laptopie nie chciał mi się hots aktualizować dopóki nie zeszła ta aktualizacja
Nadal mam to samo, wszystko na szaro, reinstalacja nie pomaga :(
wszystkie poradniki przerobiłem i nic dalej ten błąd
Wróciłam do hotsa, po katastrofie, gdzie się wchodziło do meczu i nie dało się ruszać, a teraz to.... Jak się nie denerwować? Masakra... Teraz też nie da się grać

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum