Wyszukiwanie gier rankingowych trwa w nieskonczonosc

Pomoc Techniczna
Hej od poniedzialku nie moge znalezc zadnych gier rankingowych lub znajduje gre po 40+ minutach. Nigdy wczesniej nie mialem tego problemu
Znowu siedze i czekam od 20:00. Zagralem jeden szybki w miedzyczasie a rankingowych nadal nie znajduje
Witam Mikkel!

Dziękuję za wiadomość.

Zgłoszony przez Ciebie błąd pojawił się także w raportach graczy na innych forach, ale w tej chwili nie mam niestety więcej informacji na ten temat.

Sytuacja została przesłana do zbadania.

Czy próbowałeś przełączyć się na chwilę do innego regionu?

Czy w ostatnim okresie na konto były nakładane jakiekolwiek ograniczenia?

Spróbuj wejść do folderu Dokumenty/Heroes of the Storm i zmień nazwę folderu Accounts na AccountOLD, a następnie uruchom grę ponownie.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Dzieki za odpowiedz.

Sprobowalem ze zmiana nazwy niestety nie pomoglo.
Mialem ostatnio kare za opuszczenie lobby musialem zagrac 3 mecze i teraz jak o tym pomysle to mozliwe ze problemy zaczely sie wlasnie po tym jak odrobilem kare
Dzisiaj wciaz to samo :(
Wczoraj wieczorem bylo ok dzisiaj znowu po 30 minut szuka
Jako ze juz mi sie nie chce probowac w ciemno a odpowiedzi brak temat mozna zamknac.. Zabraklo mi cierpliwosci :D
@Mikkel: błąd jest wciąż badany, ale w tej chwili jedynym czynnikiem, który łączy większość kont z tym błędem, są problemy z połączeniem lub korzystanie z VPN.

Czy sam korzystasz z tego rodzaju modyfikacji?

Pozdrawiam
Jesli można to sie wtrące, w sumie juz napsialem ma forum alle nie jestem pewien czy w dobrym miejscu itp. pierwszy raz to robie.
Mam ten sam problem co koledzy powyzej. natomiast nie korzystam z vpna i nawet nie zmienilem ip.
W kolejce do hero league jestem w tym momencie od:5395 sekund.
Czy jest narazie jakiekolwiek dzialajace rozwiazanie problemu?
ps. Tutaj wczesniej pisalem: https://eu.battle.net/forums/pl/heroes/topic/17622493013
ja mam tak samo ,szukalo mi meczu 5418 sek i nie znalazlo :/
Hej nie, nie uzywam VPN z polaczeniem tez raczej problemow nie mam.
Przydalby sie moze jakis oficjalny post w tym temacie bo ludzi z tym problemem coraz wiecej a jak codziennie trzeba szukac i sprawdzac recznie to sie tylko czlowiek wkurza bo czas traci.
Dziękuję za odpowiedzi.

Oficjalny wątek z tej sprawie pojawi się tak szybko, jak tylko dostaniemy więcej informacji od deweloperów zajmujących się tym zagadnieniem.

W tej chwili nie znamy jeszcze źródła tych kolejek, ani nie mamy skutecznego rozwiązania...

Zostaliśmy także poproszeni o zebranie informacji o połączeniu graczy, którzy mają kłopot z wejściem do gry, więc jeśli problem wciąż występuje, to wklejcie w tym wątku zawartość testu WinMTR.

Pozdrawiam i raz jeszcze przepraszam za niedogodności.
|------------------------------------------------------------------------------------------|
| WinMTR statistics |
| Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
| bras-vc2.netcologne.de - 84 | 8100 | 1322 | 13 | 15 | 52 | 14 |
| bras-vc2.netcologne.de - 84 | 8099 | 1322 | 13 | 15 | 52 | 14 |
| ip-core-eup1-ae12.netcologne.de - 84 | 7851 | 1322 | 13 | 15 | 58 | 14 |
| bdr-eup1-ae1.netcologne.de - 84 | 8038 | 1322 | 13 | 14 | 58 | 14 |
| 80.249.208.83 - 76 | 5327 | 1321 | 19 | 19 | 45 | 19 |
| ae1-br01-eqam1.as57976.net - 84 | 8043 | 1322 | 19 | 22 | 161 | 19 |
| et-0-0-31-pe01-eqam1.as57976.net - 76 | 5330 | 1321 | 19 | 19 | 33 | 19 |
| 137.221.66.43 - 84 | 7970 | 1322 | 19 | 19 | 29 | 20 |
| 185.60.112.157 - 76 | 5327 | 1321 | 19 | 19 | 29 | 20 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider
U kogos jakies zmiany? Bo u mnie dalej nic.
umie tez :/
to jakies dziwne szybkie mecze szuka odrazu,a hl to czekalem raz 80 min i nic .
u mnie również to samo... ;)
Tak bardzo dziwne :P tym bardziej ze np. w sobote znalazlem 2 albo 3 mecze z rzedu jakby nigdy nic a pozniej znowu to samo ogolnie juz tak od 3 tygodni :/

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum