Wyszukiwanie gier rankingowych trwa w nieskonczonosc

Pomoc Techniczna
ja wczoraj zagralem 2 mecze po 10 min szukania a dzis 9600 sek szukalo i nic :/
masakra
04.09.2018 21:32Wpis zamieszczony przez: grandcoss
04.09.2018 21:18Wpis zamieszczony przez: Michu
teraz dostaje po minus -230

Ile zmiany indywidualnej rangi a ile pkt za różnicę w teamach?
Bardzo duży rozrzut punktów jak na HL

Zmiana indywidualna -25 iks de
Rożnica w teamach +2
Dajcie spokoj oni maja to w dupie ze nam dlugo wyszukujue jestesmy tylko odsetkiem reszcie wyszukuje normalnie.
Witam,
Mam ten sam problem. Wyszukuje ponad 9 tys sekund i nic. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać? :/
Po miesięcznej przerwie wróciłam do gry, zagrałam 3 mecze (wszystkie wygrane), wtedy wyszukiwało normalnie, ale jak nigdy dostawałam +18 indywidualnych punktów, wcześniej to było zazwyczaj +/- 3 punkty. Od wczoraj nie może mi znaleźć żadnego meczu... Niemożliwe, że o 17 nikt nie gra, tym bardziej w silverze (silver 2, brakuje 16 punktów do meczu o awans). Wcześniej nawet o 2/3 w nocy mi normalnie wyszukiwało.
Mam nadzieję, że ktoś już się tym zajmuje...
Pozdrawiam.
Na wiele nie licz
U mnie ten problem również występuje. Odszedłem od HoTsa na jakiś czas i jak wróciłem, to się zacząłem zastanawiać, czy gra już całkiem wymarła. Jak już znalazło mi jakąś grę, to próbowałem ten temat poruszyć z graczami - wychodzi na to, że zdecydowanie wielu ludzi ma ten problem. Aktualnie estimated time to jakieś 300 sekund (wcześniej było jakieś 100) a sam timer i tak dochodzi do 500+ (a piniądzów na koncie ni ma).

Czytałem wypowiedzi Blizzarda w tym temacie, więc od razu odpowiem na pytania:
1. VPNu nie używam
2. Problemu z połączeniem nie mam - testowane na 3 różnych połączeniach internetowych.

Edit: Zarówno QM jak i Brawl w tym wypadku to estimated time 180+ więc wychodzi na to, że to nie tylko liga - ile faktycznie na tych dwóch trybach czasu zajmuje znalezienie gry nie sprawdzałem, bo jak mam czekać tyle samo na brawla co na lige, to wolę już poczekać na ligę.
Mi się wczoraj gra włączyła po ponad 2h i z tego co się dowiedziałam w lobby, to ludzie też czekali po 2h. Oczywiście nie zagrałam, bo ktoś był AFK. Także jak widać, wiele osób ma z tym problem.
11.09.2018 15:32Wpis zamieszczony przez: ŁowczyniZła
Mi się wczoraj gra włączyła po ponad 2h i z tego co się dowiedziałam w lobby, to ludzie też czekali po 2h. Oczywiście nie zagrałam, bo ktoś był AFK. Także jak widać, wiele osób ma z tym problem.

Więc odpowiedź jest jedna. Coś jest skopane w Matchmakingu i tyle.
Na drugim koncie po zagraniu 3 gier (nieco dłużej wyszukiwało, jakoś około 600 sekund) jest to samo... Ponad pół h czekania i nic. Po dwóch wygranych dostałam graczy o 3 dywizje lepszych. Win ratio 60%.
10.09.2018 17:16Wpis zamieszczony przez: ŁowczyniZła
Witam,
Mam ten sam problem. Wyszukuje ponad 9 tys sekund i nic. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać? :/
Po miesięcznej przerwie wróciłam do gry, zagrałam 3 mecze (wszystkie wygrane), wtedy wyszukiwało normalnie, ale jak nigdy dostawałam +18 indywidualnych punktów, wcześniej to było zazwyczaj +/- 3 punkty. Od wczoraj nie może mi znaleźć żadnego meczu... Niemożliwe, że o 17 nikt nie gra, tym bardziej w silverze (silver 2, brakuje 16 punktów do meczu o awans). Wcześniej nawet o 2/3 w nocy mi normalnie wyszukiwało.
Mam nadzieję, że ktoś już się tym zajmuje...
Pozdrawiam.

Ja też miałem taką nadzieję :P
Właśnie sprawdzam jak jest po około tygodniu i zgadnijcie co... NIC
Tutaj też widzę problem coraz większy a nic się nie zmienia.. To już miesiąc i żadnej konkretnej odpowiedzi
widzę że problem w większości dotyczy graczy którzy z jakiegokolwiek powodu nie grali przez dłuższy czas, niestety ludzie widząc ile trzeba czekać przestają grać HL co dodatkowo napędza czasy oczekiwań, niektórzy z forumowiczów piszą że dostają graczy o zawyżonej randze lub nagle zaczeli tracić dużo punktów co sugeruje że system źle odczytuje MMR lub wcale go nie odczytuje i to pewnie uniemożliwia znalezienie gry
I kolejny tydzień :D
18.09.2018 20:29Wpis zamieszczony przez: Mikkel
I kolejny tydzień :D

Blizzard się nie przejmuje jak widać :)
Jeśli ktoś tak jak ja od ponad miesiesiąca czeka na pomoc znalazłem rozwiązanie:
https://signup.na.leagueoflegends.com/en/a4/welcome?utm_expid=.6QJJg4dGSEaSN-_JX5FRHg.2&utm_referrer=https://na.leagueoflegends.com/en/
U mnie pomogło :)
20.09.2018 18:40Wpis zamieszczony przez: Mikkel

Społeczności HotSa również. Same plusy.
20.09.2018 18:40Wpis zamieszczony przez: Mikkel

Też o tym myślałam :D
Chyba jedyne wyjście aktualnie.
Blizzard release Hotfix to reduce queue times
https://twitter.com/blizzheroes/status/1043201563513245702?s=21

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum