Gracz oszust - Zabijator

Pomoc Techniczna
Gracz o nazwie Zabijator jest oszustem posiada całkowitą odporność na ciosy obojętnie jaką postacią gra, spotkałem się z nim na kilkunastu meczach i jest tak samo na każdym proszę o reakcję.
Cześć. Żeby kogoś zgłosić za oszukiwanie musisz opisać dokładnie co i jak i wysłać informacje na adres E-mail podany niżej:
Hacks@blizzard.com

Kolejna rzecz - bardzo fajnie by było [o ile to prawda], gdybyś zrobił uplaod 1/2 powtórek z tym graczem i wrzucił tutaj linki tak, żeby każdy mógł pobrać i to sprawdzić, bo na przykład. mnie to bardzo ciekawi.

Także wrzuć powtórkę na np. Zippyshare i podrzuć link.
Zastanawiam sie w jaki sposób by to mialo działać. Bo mi sie wydaje ze bez ingerecji w pliki gry nie da sie tego zrobić. Cos czuje ze zobaczymy powtórkę jak swinia niebo :D
Dziękuję za szybką pomoc, Xardas182!

@DarkDwarf: tego rodzaju nadużycie powinno zostać szybko wyłapane przez graczy, a potencjalny oszust zgłoszony za pomocą narzędzi do raportowania w samej grze, ale wysłanie raportu na adres hacks@blizzard to najpewniejszy sposób zwrócenia uwagi na ten problem.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Witam, chciałem powiedzieć ,że nigdy w życiu nie używałem hacków , nawet nie wiedziałem o ich istnieniu , więc nie wiem jak to się stało ,że nagle stałem się oszustem, sam chętnie zobaczyłbym jakiś filmik na którym rzekomo "oszukuję". Jestem uczciwym graczem więc ten post jest dla mnie szokujący, ale jednak postaram się go potraktować jako komplement świadczący o moich dobrych umiejętnościach , skoro Pan DarkDwarf nie potrafiąc przełknąć goryczy porażki przyleciał z tym na forum... Pozdrawiam ,stop pomówieniom, pozdro and poćwicz
https://eu.battle.net/forums/pl/heroes/topic/17617041539#post-1
https://eu.battle.net/forums/pl/heroes/topic/17623913868

Chłopaki przestańcie sobie żarty stroić ;)
Dałbym wam 1 tydzień odpoczynku od HotSa na przemyślenie swojego zachowania.
Dziękuję wszystkim za wpisy w tym wątku, ale w temacie zostało powiedziane już wszystko, co należy do kompetencji Forum Technicznego.

Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum