QM inną postać wybrałem, inną musiałem grać

Pomoc Techniczna
witam
Dlaczego mimo wybrania jednej postaci, konkretnie novy, w meczu dostałem inną?
I pytanie drugie, czy coś wiadomo już o tym jakże wspaniałym zdarzającym się błędzie gry?
Dodatkowo by było śmieszniej, Rexxara nie posiadam nawet na tym koncie.
https://imgur.com/a/MNLAWub
Skrzynka zawsze fajna ale jednak chciałbym mieć jakiś wpływ na wybór postaci którą gram na szybkim meczu...
Witam grandcoss!

Dziękuję za wiadomość.

Opisywany przez Ciebie błąd towarzyszy nam już niestety od dłuższego czasu, ale jego skorygowanie okazuje się trudniejsze, niż początkowo zakładano.

Problem z rozbieżnością pomiędzy wybraną, a faktyczną postacią w grze pojawia się bardzo rzadko, ale jego wpływ na dany mecz jest nie do podważenia i prace naprawcze na pewno będą kontynuowane.

Pozdrawiam i przepraszam za niedogodności.

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
nie wiem czy to ważne, ale problem pojawia się 'jakby częściej' gdy wszyscy w ekipie mają już wybrane postacie i wciśnięty przycisk gotów, łącznie ze mną, natomiast ja postanawiam jeszcze anulować i 'pomajstrować' przy wyborze.
Dziękuję za dodatkowe informacje i zgadzam się, że opisane przez Ciebie okoliczności brzmią jak czynnik, które może mieć wpływ na wywołanie tego błędu.

Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum