Raynor 1lvl talent - Niezrównany strzelec

Pomoc Techniczna
Jest bug w naliczaniu premii do obrażeń w talencie u raynora talent mówi (i wydaje mi się, że w którymś patchnotes widzałem), że obrażenia wzrastają o 0,75% ale w ikonce talentu naliczany jest stary bonus o wartości 1% więc albo:

A) Jest błąd wizualny i nalicza po 0.75% ale jest napisane 1%
B) Jest błąd w mechanice i dalej nalicza po 1%
tak z ciekawości sprawdziłem
A) Wyświetlana wizualne wartość jest zaokrąglona do 1, jak również taka wartość jest dodawana wizualnie do całkowitego bonusu do obrażeń czyli 126,127 itd.
B) Wyświetlana wartość zadawanych obrażeń jest zgodna z opisem talentu. Czyli nie zwiększa się o 1% tylko o 0,75%.

Zatem obrażenia są zadawane tak jak należy tylko dla oka wygląda to źle. Prawdopodobnie ten element interface'u HotSa "nie obsługuje jeszcze" miejsc dziesiętnych xd

Element humorystyczny nawiązujący do ostatnich zmian w Hotsie:
Raynor w KOŃCU dostał animację ataku podstawowego w zwarciu
https://imgur.com/a/lMC5d2J
Także robi teraz z bagnetu dobry użytek (po 4 latach?) i będzie w stanie ostatecznie zakończyć podrygi do królowej ostrzy i nadziać ją na bagnet.
Element optymistyczny
Także na pewno ten element gry również zostanie poprawiony w niedalekiej przyszłości.
Element pesymistyczny
Życie ma jednak ograniczony czas.
Witam Krwio!

Dziękuję za wiadomość.

W tej chwili nie mam potwierdzonych informacji odnośnie problemów z naliczaniem obrażeń w ramach tego talentu, ale wyświetlane procenty mogą faktycznie wprowadzać w błąd.

Pozdrawiam i przepraszam za niedogodności.

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum