Błąd podczas uruchamiania gry

Pomoc Techniczna
Witam, po ostatniej aktualizacji nie mogę uruchomić gry tj. wyskakuje mi błąd o brakującym pliku D3DCompiler_47 mimo, że go posiadam. Reinstalacja gry nie pomogła. Proszę o pomoc.
Witaj.
Jaki system operacyjny posiadasz? Masz zainstalowane wszystkie aktualizacje z Windows update?
Czy błąd dotyczy serwera testowego czy zwykłego?
Windows 7, tak, serwer zwykły.
Dokładny opis błedu:

HeroesOfTheStorm_x64.exe - Zły obraz
Program C:\Windows\system32\D3DCompiler_47.dll nie jest przeznaczony do uruchamiania w systemie Windows albo zawiera błąd. Zainstaluj program ponownie, używając oryginalnego nośnika instalacyjnego, albo skontaktuj się z administratorem systemu lub z dostawcą oprogramowania w celu uzyskania pomocy.
Po wciśnięciu ok wyskakuje kolejny błąd:
Critical Error during loading process.
Requaired library 'D3DCompiler_47' does not exist.
@TheNeedle: skan plików systemowych powinien rozwiązać problem, ale proszę o kontakt w razie dalszych kłopotów.
Przeskanowałem pliki itd., ale mam problem z wykonaniem komendy (icacls ścieżka_i_nazwa_pliku /GRANT ADMINISTRATORS:F). Po zatwierdzeniu wyskakuje mi komunikat: "Nie zostało wykonane mapowanie między nazwami kont a identyfikatorami zabezpieczeń."
26.09.2018 22:10Wpis zamieszczony przez: TheNeedle
Przeskanowałem pliki itd., ale mam problem z wykonaniem komendy (icacls ścieżka_i_nazwa_pliku /GRANT ADMINISTRATORS:F). Po zatwierdzeniu wyskakuje mi komunikat: "Nie zostało wykonane mapowanie między nazwami kont a identyfikatorami zabezpieczeń."

Do jakiego pliku chciałeś dodać prawa administratora?
Do tego uszkodzonego, żeby go wymienić. D3DCompiler_47.dll
@TheNeedle: zerknij do tego artykułu pomocy Microsoft.
Próbowałem to już robić bez skutecznie niestety, chyba po prostu zrobie format bo nic nie pomaga :(

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum