Zadania w evencie

Pomoc Techniczna
Cześć!

Jedno z zadań w aktualnym evencie polega na zajęciu 4 strażnic w wygranych meczach.

Problem w tym, że żadna z map w aktualnej puli nie posiada strażnicy, przez co nie da się wykonać tego zadania.

inb4: Nie, trzej goście w Hanamurze nie są zaliczani jako strażnica, sprawdzałem ;-)
Witam based!

Dziękuję za raport.

Błąd został już przesłany do zbadania, gdyż szansa na trafienie mapy ze strażnicami jest aktualnie dość niska (niezależnie od rotacji).

Pozdrawiam i przepraszam za niedogodności.

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Witam :) również co do tego pytania ... dziwnym trafem ( niestety nie wiem po której mapie ) zaliczyło mi 1/4 .... a teraz pytanie z serii głupich .... co tu jest traktowane za strażnice Oo ?
27.09.2018 22:36Wpis zamieszczony przez: Sonixs
Witam :) również co do tego pytania ... dziwnym trafem ( niestety nie wiem po której mapie ) zaliczyło mi 1/4 .... a teraz pytanie z serii głupich .... co tu jest traktowane za strażnice Oo ?

Została dodana mapa z daninami, tam są dwie strażnice (te miejsca, które zajmujesz, żeby zyskać widoczność w tym miejscu na mapie).
28.09.2018 20:31Wpis zamieszczony przez: based
27.09.2018 22:36Wpis zamieszczony przez: Sonixs

Została dodana mapa z daninami, tam są dwie strażnice (te miejsca, które zajmujesz, żeby zyskać widoczność w tym miejscu na mapie).

która to mapa ?
28.09.2018 23:17Wpis zamieszczony przez: Sonixs
28.09.2018 20:31Wpis zamieszczony przez: based
...

która to mapa ?

Mapy ze strażnicami to Przeklęta Kotlina, Podniebna Świątynia i Zatoka Czarnosercego (do teraz nie jestem pewien, czy strażnice na Hanamurze traktuje jako strażnice, czy jako campy, zważając na ich minionki)
Coś na tym evencie rzadko daje Przeklętą Kotlinę. Podniebną Świątynię i Zatoki w ogóle mi nie daje :/ Te strażnice na Hanamurze się nie wliczają

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum