Problem z załadowaniem gry

Pomoc Techniczna
Tak jak wielu innych graczy mam problem z przyciskiem "Gotowy" w każdym trybie gry. Wiele elementów menu gry nie może się załadować. Próbowałem to naprawić instalując ponownie grę, czyszcząc cache, zmieniając serwery, naprawiając pliki gry w aplikacji Battle.net. Problem jest z:
- zaznaczeniem gotowości do gry w każdym trybie,
- ładowaniem ekranu zakładki "Bójka",
- wyświetlaniem poprawnych statystyk w profilu gracza,
- wyświetlaniem grafik map w zakładce "Gry dowolne",
Czego oczekuję pisząc ten post? Tego, że ktoś z supportu zobaczy jak wielu ludzi ma problem obecnie z grą i podejmą jakieś kroki w celu naprawienia tego a nie pisaniem bezsensownych postów, że wina leży po stronie naszych dostawców internetu. Z tego co zauważyłem gracze piszą, że pomaga długie czekanie w menu gry do załadowania wszystkiego lub zmiana DNS. Wygląda na to, że hots ma problemy z serwerami lub coś w tym stylu.
Pomaga długie czekanie w menu, ale na dłuższą metę też to nie skutkuje, wystarczy zmienić tryb, trzeba się wylogować i znów trzeba czekać... To jest masakra
Tak mi też jak poczekam działa jedna gra potem się nie ładuje i tak co chwila. Wow działa normalnie, hearthstone też tylko tutaj problemy jak zwykle.
Witam HardWell!

Dziękuję za wiadomość.

Jeśli wciąż doświadczasz tego problemu, to zapraszam do tego wątku.

Pozdrawiam i przepraszam za niedogodności.

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum