Pomoc Techniczna

23 maj 2016 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy na Forum Pomocy Technicznej Overwatch! Rolą tego forum jest dostarczenie graczom platformy dyskusyjnej, gdzie będziecie mogli wspólnie z przedstawicielami Blizzarda omawiać zagadnienia techniczne. Chociaż samo forum NIE MA w założeniu zastąpić naszych klasycznych kanałów wsparcia, to zachęcamy wszystkich do zadawania za jego pośrednictwem pytań, dzielenia się swoimi poradami i uczestnictwa w toczących się dyskusjach. Prosimy również, aby wszyscy uczestnicy forum traktowali się z należytym szacunkiem i życzliwością. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie poświęconej regulaminowi postępowania na forach.Madkipar2 23 maj 2016
12 kwi 2018 Zawieszanie na systemach z AMD Ryzen CPU Witamy! Otrzymujemy raporty o zawieszaniu Overwatch na komputerach z procesorami AMD Ryzen. Problem można rozwiązać przez aktualizację BIOSu do najnowszej wersji za pomocą plików i procedur dostępnych na stronie producenta płyty głównej. Prosimy się także upewnić, że sterowniki chipsetu są zaktualizowane: http://support.amd.com/en-us/download/chipset?os=Windows+10+-+64 BIOS wraz ze sterownikami chipsetu są łącznikiem pomiędzy urządzeniami, a systemem operacyjnym. Aktualizacja tego oprogramowania zapewnia użytkownikom dostęp do najnowszych poprawek zwiększających wydajność i stabilność danej platformy.Madkipar0 12 kwi 2018
08 mar 2018 "Straciliśmy twoje urządzenie renderujące" Witam serdecznie! Błąd "Straciliśmy twoje urządzenie renderujące" w Overwatch pojawia się w sytuacji, gdy Windows zgłasza problem Timeout Detection Recovery (TDR). Windowsowe błędy TDR mogą mieć wiele przyczyn. Dwa najpopularniejsze źródła tego błędu w kontekście Overwatch dotyczą znanych problemów ze sterownikami kart graficznych AMD oraz BIOSów/Chipsetów w systemach opartych o Ryzen. AMD GPU – AMD wydało niedawno sterowniki w wersji 17.12.1. Według AMD, nowsze sterowniki powinny zapobiegać zawieszeniom pojawiającym się w starszych odpowiednikach. Sugerujemy aktualizację sterowników AMD GPU do najnowszej z dostępnych wersji. Wybierz swoją kartę graficzną oraz system operacyjny, a następnie zaktualizuj sterowniki Procesory Ryzen – Zaktualizuj sterowniki chipsetu oraz BIOS (pliki i opis tego procesu znajdują się na stronie producenta twojej płyty głównej), a problemy z zawieszaniem powinny zniknąć. Wyzeruj ustawienia w Overwatch, ponieważ niektóre selekcje mogą być niekompatybilne z kartą graficzną lub monitorem. Tego rodzaju zawieszenia mogą być wynikiem podkręconych zegarów, przegrzewania, konfliktów programowych lub uszkodzonych/brakujących plików systemowych Windows. Zawieszanie może się pojawić w przypadku wyłączonej opcji Windows Superfetch. 1. Naciśnij Klawisz Windows + R. 2. W okienku Uruchamianie wpisz services.msc. 3. Kliknij OK. 4. W kolumnie Nazwa odszukaj Superfetch i kliknij na niego prawym guzikiem myszki. 5. Wybierz Właściwości. 6. W rozwijanym menu Typ uruchomienia wybierz Automatyczny. 7. Jeśli Stan usługi nie pokazuje Uruchomione, to kliknij przycisk Start. 8. Kliknij OK. Uwaga: Wprowadzenie tych zmian wymaga zrestartowania komputera. Błąd może wystąpić, jeśli karta graficzna nie jest odpowiednio zasilana. Problem może mieć źródło w zbyt słabym zasilaczu (PSU), uszkodzonym PSU lub błędną instalacją GPU. 1. Upewnij się, że PSU posiada dość mocy, aby zasilić wszystkie elementy komputera pracujące pod obciążeniem. 2. Upewnij się, że GPU jest poprawnie zainstalowana. 3. Lokalny serwis komputerowy będzie mógł przetestować zasilacz pod kątem uszkodzeń.Madkipar0 08 mar 2018
26 wrz 2017 PROBLEMY Z POŁĄCZENIEM I OPÓŹNIENIAMI Witajcie! W ostatnim okresie pracowaliśmy nad ulepszeniem kroków naprawczych dla problemów z połączeniem w naszych grach. Ponieważ problemy z połączeniem są popularnym tematem, chcieliśmy podzielić się z wami informacjami odnośnie źródeł tych problemów i co zrobić w razie ich wystąpienia. Spis treści 1. Kroki naprawcze dla problemów z połączeniem 2. FAQ 3. Co zrobić, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocyMadkipar4 26 wrz 2017
18 lip 2017 Znane Problemy - Overwatch Gorące Tematy Prosimy śledzić kanał @BlizzardCSEU_PL na Twitterze w celu uzyskania informacji o aktualnym stanie naszych gier i usług. Opis znanych problemów w grze znajdziecie tutaj. Znaleźliście błąd w Overwatch? Zgłoście go na dedykowanym forum błędów. (raporty w j.angielskim) Zarejestrowałem klucz gry, ale pojawia się błąd "Nie znaleziono licencji Overwatch" Pudełkowa wersja gry zawiera dwa klucze: klucz licencyjny gry oraz klucz na skórkę Noire dla Trupiej Wdowy. Prosimy upewnić się, że klucz gry został zarejestrowany i logujesz się do poprawnego konta Blizzard. Doświadczam wysokich opóźnień podczas gry... Opóźnienia mogą być wywołane szeregiem czynników, z których część została już udokumentowana na Forum Technicznym. Prosimy zapoznać się z przyklejonymi wątkami i wykonać kroki naprawcze opisane tutaj. Jeśli żadne z sugerowanych rozwiązań nie przyniesie poprawy, to stwórz nowy wątek i wklej w nim wyniki testów traceroute oraz pathping. Wszystkie testy muszą być wykonane w chwili występowania problemu lub zaraz po rozłączeniu! Po rozpoczęciu meczu nie widać postaci i broni. Może zdarzyć się, że gracz dołączy do meczu przed załadowaniem wszystkich elementów graficznych. Przy próbie połączenia dochodzi do długiego wczytywania, a następnie wyrzucenia do poczekalni bez wejścia do rozgrywki. Bardzo powolny proces ładowania może uniemożliwić poprawne dołączenie do pojedynku. Spróbuj zamknąć programy pracujące w tle, zaktualizuj oprogramowanie antywirusowe i sprawdź swój twardy dysk pod kątem błędów. Jeśli problem nie zniknie, to proszę o stworzenie nowego wątku na Forum Technicznym. Uplasowałem się w Top 500, ale nie dostałem nagród... Zewnętrzne strony, które wyświetlają statystyki Overwatch (np. rankingi sezonowe), mogą pokazywać błędną listę graczy Top 500. We wczesnej fazie sezonu pojawił się także błąd, który powodował wyświetlenie ikony Top 500 przy portretach graczy, którzy nie awansowali tak wysoko. Popularne Problemy & Ich Rozwiązania Wybierz kategorię, aby uzyskać porady odnośnie rozwiązania danego problemu: Konto & Bezpieczeństwo (Włamanie/Nie mogę się zalogować/Authenticator itd.) Instalacja & Aktualizacja (Zatrzymanie postępów/powolne pobieranie/błędy BLZXXXXX itd.) Połączenie & Opóźnienia (Lagi/regularne rozłączenia/nie można się połączyć itd.) Wydajność & Stabilność Rozgrywki (Zawieszanie/mała liczba FPS/przycięcia itd.) Jeśli Twój problem nie znalazł rozwiązania pomimo zastosowania powyższych kroków naprawczych, prosimy zapoznać się z wątkiem poświęconym tworzeniu efektywnych wpisów na forum i umieszczenie na jego łamach odpowiedniego raportu.Madkipar0 18 lip 2017
28 maj 2016 WYKORZYSTANIE/PRZEGRZEWANIE CPU i GPU Overwatch wykorzystuje w dużym stopniu wątki i posiada elementy wymagające skomplikowanego renderingu. Będzie on wykorzystywał tak dużo zasobów CPU i GPU, ile mu udostępnicie. Jeśli CPU lub GPU nie są dostatecznie chłodzone w stosunku do wymogów stawianych przez ustawienia wybrane w grze (oraz ewentualnych aplikacji pracujących równolegle z grą), to CPU lub GPU mogą zredukować swoją wydajność po wykryciu przegrzewania. Problem może przybrać na sile w przypadku podkręconych CPU/GPU. W najgorszym przypadku może dojść do automatycznego wyłączenia komputera. Co możecie zrobić w takiej sytuacji? Pierwszym z rekomendowanych kroków jest wyczyszczenie wnętrza komputera, wlotów powietrza i radiatorów/rozpraszaczy ciepła. To pozwoli na lepsze chłodzenie systemu. Kolejna porada dotyczy wyłączenia wszystkich programów pracujących równolegle z grą. Aplikacje te mogą przyczyniać się do zwiększonego obciążenia CPU/GPU i w ten sposób podnosić ich temperaturę. Jeśli wasz problem wciąż istnieje to upewnijcie się, że w opcjach graficznych macie włączone OGRANICZENIE KL./S oraz SYNCHRONIZACJĘ PIONOWĄ. Jeśli obie opcje są wyłączone, to każesz Overwatch wykorzystywać całość zasobów oferowanych przez CPU/GPU. W ten sposób niemal gwarantujecie 100% wykorzystanie CPU (jeśli system ograniczany przez CPU) lub 100% wykorzystanie GPU (jeśli system jest ograniczany przez GPU). Ustawienie OGRANICZENIA KL./S na WYŚWIETLACZ ograniczny liczbę klatek do wartości lekko przekraczającej częstotliwość odświeżania monitora (dla większości modeli będzie to 60 klatek, chociaż niektóre monitory mogą oferować wyższe wartości). Ustawienie SYNCHRONIZACJI PIONOWEJ na WŁĄCZONA wyeliminuje drganie obrazu podczas odświeżania ekranu. W niektórych przypadkach, np. w starszych laptopach lub przy systemach mających tendencję do przegrzewania, ustawienie OGRANICZENIA KL./S na 30 KLATEK może być lepszym rozwiązaniem. Jeśli wasze GPU i CPU są w stanie renderować klatki szybciej, niż wynosi częstotliwość odświeżania, to będą mogły odpoczywać i ochłonąć przez ułamek czasu trwania klatki, co powinno wyeliminować problemy z nadmiernym wykorzystaniem zasobów lub przegrzewaniem.Madkipar0 28 maj 2016
14 maj 2018 Po rozpoczęciu meczu nie widać postaci i broni Temat jest już w znanych problemach, lecz nigdzie nie mogę znaleźć jego rozwiązania. Da się coś z tym zrobić? Elementy graficzne ładują się u mnie nawet jeszcze ok. 2 minuty po rozpoczęciu meczu, co utrudnia rozgrywkę.HawkSight8 14 maj 2018
14 maj 2018 Problem z grą oraz battlenet dzisiaj parokrotnie podczas meczu znajomymi w ekipie, po zakończonym meczu i przed ładowaniem następnego wywalało mi czarny ekran z logiem Overwatcha w prawym dolnym rogu, nie wiem czym to jest spowodowane... jak i równiez po wyjściu z gry i restarcie battleneta, battlenet stwierdził ze jestem offline, i musiałam zrestartować go ponownie... ktoś coś... pomocy?Lilciak12 14 maj 2018
14 maj 2018 DDU - pomoc Chciałbym poprosić o linka do DDU (Display Driver Uninstaller) tak na wszelki wypadek gdyby mój sposób ,,Wyłącz i włącz ponownie kartę" nie rozwiązał problemu, i jak powinienem z DDU korzystać.GraczGhost2 14 maj 2018
14 maj 2018 Problem z ładowaniem się... wszystkiego? Witam, wcześniej zdarzało się to, ale bardzo rzadko, przeważnie ograniczało się do pierwszych kilku sekund lub np ramek z lvlami kont. Od ostatniej aktualizacji, nie wczytują mi się modele postaci przez pierwsze 2-3 minuty gry i ogranicza się to do chodzących po ziemi pasków życia bez żadnych efektów strzelania. Podczas tego tak samo jest z menu, nie można wcisnąć Escape, ponieważ zamiast wyskakiwać menu, ekran się tylko rozmazuje i nie można z niego wyjść, czyli tylko restart gry wchodzi w opcję. Karta graficzna to GTX 660 po OC, procesor Intel i5 4670K też po OC z chłodzeniem od Silentium PC. Ustawienia gry prawie że na minimum.Erwolek2 14 maj 2018
14 maj 2018 Jak wyszukiwać w grze lepszych graczy? Jestem zmęczony przegrywaniem przez beznadziejni team. Na około 5-6 mam 1 win. Czy jest to normalne? Nie ma szansy znaleźć w teamie kogoś lepszego?Fereus3 14 maj 2018
14 maj 2018 nie znaleźono karty graficznej (0xE0070160) czemu:( chce pograć z koleżanką i nie moge :'(SuperWilk1232 14 maj 2018
14 maj 2018 Witam czy tutaj ktos pomoze? Po powrocie przed chwila do domu od siostry chciałem na wejść na ov i wyprobowac ta skorke.jednak ....... nie SPELNIA minimalnych wymagan i prosiłbym o zwrot kosztów ov na saldo batlnet do kupienia np. skrzynek w hotsie lub czegos innego.Jest szansa na zwrot?Bece5 14 maj 2018
14 maj 2018 Rare artefact https://imgur.com/download/nIXapyF RX580 Aorus 8GB, i5 8400 everything is stockRaider2 14 maj 2018
14 maj 2018 Rozłączenie serwera Rozłączyło serwer jak tylko wyszukało gre rankingową, dołączylem do gry w 5sec a punkty mi zabrało, to są jakieś jaja? nawet nie minęło to 10 secStardust3 14 maj 2018
14 maj 2018 Interfejs Mam problem z interfejsem od zainstalowania gry. Gra nie pokazuje mi portretów postaci w grze po kliknięciu przycisku TAB i w champion selekcie a w ich miejscu jest czarny ekran , nie widzę także ikon umiejętności postaci podczas rozgrywki a w menu głównym swojego nicku i portretu postaci. Gdy włączę pierwszy mecz po włączeniu gry wszystko jest dobrze ale po pierwszej śmierci wszystko się psuje i jest tak do ponownego włączenia gry i kolejnej pierwszej rozgrywki. Nie pomaga reinstalacja a grę mam od lutego. Męczy mnie już to proszę o szybką pomoc.SzymeKK2 14 maj 2018
14 maj 2018 POTG potg 1 zabójstwo polecam link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=O7cIXL_VaEUpajonkq2 14 maj 2018
14 maj 2018 Nie mogę się zalogować! GÓWNO!!!!!!!!!!!!!! NIE MOŻNA SIĘ ZALOGOWAĆ A NIGDY NIE UŻYWAŁEM TEGO KODU NIKOMU NAWET NIE DAWAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO JEST GÓWNOAdrien33215 14 maj 2018
13 maj 2018 Kolejny problem z pingiem Witam. Kolejny raz mam problem z pingiem. 2 tyg. temu wymienili mi router i miałem stabilne 68MS ale na kolejny dzień miałem 86 a czasami nawet 110MS. A niedawno zaczął skać ping od 86 do 190MS. Zrobiłem też test w WinMTR. ...Galaxy2 13 maj 2018
13 maj 2018 Nie znaleziono zgodnej karty graficznej (0xE0070160) Po ostatniej aktualizacji próbując włączyć grę wyskakuje mi błąd: Nie znaleziono zgodnej karty graficznej (0xE0070160) Proszę o Pomoc. DziękujęBLCK17 13 maj 2018
10 maj 2018 Problem z płatnością Chciałem kupić skórkę goździk i wesprzeć akcję. Na koncie mam kontrolę rodzicielską założoną na mój drugi email. W kontroli rodzicielskiej ustawiłem możliwość zakupu na właściwym koncie. Niestety, gdy próbuję dokonać płatności wyskakuje błąd "Nie udało się sfinalizować płatności za twoje zamówienie. Prosimy sprawdzić dane płatności i spróbować ponownie". Jestem pewien że dane wpisałem dobrze i jeśli dobrze wyliczyłem 15 euro to około 63 złote, na moim koncie znajduje się dokładnie 67 zł. Wie ktoś może w czym problem?WarPikoks4 10 maj 2018
10 maj 2018 Nieudane połączenie z serverem mam problem z wejściem do gry kiedy odpalam Overwatch to pokazuje mi się taki komunikat "Połączenie z serwerem przerwane". Co mam z tym zrobićFightini2 10 maj 2018
10 maj 2018 Bcrf ikona gracza Dzień dobry Na wstępie bardzo podoba mi się inicjatywa z wspieraniem walki z rakiem. Jak tylko zobaczyłem skina do Laski od razu kupiłem. Lecz nie tu jest problem, wczorajszej nocy oglądałem sponsorowanego streama w celu uzupełnienia kolekcji o graffiti i ikonę gracza. Co ciekawe udało mi się zdobyć graffiti z tieru 2 i 3 lecz ikona gracza jest zablokowana. Czy mogę wiedzieć jak to można odblokować. Skoro ikona i graffiti są w jednym tierze. Analogicznie powinienem mieć to odblokowanie a zdobyłem tylko połowę. Oraz kolejne pytanie czy na zdobycie 4 tieru ostatniego gdzie jest wymagane 6 godzin oglądania stream to musi być bez przerwy czy mogę oglądać 6 streamow po godzinie i też mi zaliczy. Z góry dzięki za odpowiedź Pozdrawiam ArluneArlune5 10 maj 2018
10 maj 2018 Pytanie dotyczące odblokowywania nagród za oglądanie Mam pytanie ,a mianowicie czy jeżeli będę oglądał streamy na telefonie to czy czas się dodaje czy jest to tylko możliwe na komputerze/laptopie?SikamDoWanny2 10 maj 2018
10 maj 2018 "Zawieszeni i zablokowani gracze nie mogą grac" Witam mam takie pytanie otóż dostałem zawieszenie takie jak w tytule i jestem ciekaw kiedy mi to zejdzie ?HIGAL39 10 maj 2018
09 maj 2018 Renderowanie obrazu z SLI - wszystko przesunięte Witam, ostatnio zaktualizowałem sterowniki Nvidii, Win10 (64bit)i Overwatcha. Przy rozdzielczości 1366 x 768 i 1360 x 768 przy której grałem (zmniejszałem rozdzielczość, żeby nie obciążać GPU - więcej FPS itd.) - ekran jesz poszatkowany i każda część jest z lekkim przesunięciem. Załączam link do obrazka - https://ibb.co/fGOgeS . Mam również filmik prezentujący problem. Spec to z grubsza Lenovo y510p (i7-4700mq + GT750m SLI) z Win10 64bit.james2 09 maj 2018
09 maj 2018 Problem z zakupem skórki "Goździk" Chciałam wesprzeć inicjatywę i dokonać zakupu tej skórki, ale opcja kup jest u mnie zablokowana. To jakiś błąd?mishamaru3 09 maj 2018
09 maj 2018 Problem z kupnem skórki "Goździk" Witam, mam zamiar kupić skórkę goździk mając na swoim koncie bankowym 65zł = 15,24 EUR Jednak nie mogę z finalizować transakcji. Czy mogłby mi ktoś powiedzieć jaki kurs ma blizzard ? albo ile potrzeba złotówek na koncie żebym mógł zakupić skórkę ?Leviathan2 09 maj 2018
09 maj 2018 Zakładanie konta Microsoft: Wpływ na Authenticator Witam, Moderatorzy i MVP. Połączyłem swoje konto na laptopie z Microsoft i mam małe obawy że to może wpłynąć jakoś na Authenticator. Dlatego chciałbym zapytać o rozwiązania jak np. gdy wyświetlany Kod z Authenticatora Blizzard nie działa lub zwyczajnie Authenticator nie odbiera żądania. Walczyłem z tym ostatnio po zmianie nazwy komputera. Czy jak na razie dopóki mogę się zalogować na swoje ustawienia, mogę bezpiecznie usunąć Authenticator i zastąpić go nowym z powodu obaw?GraczGhost2 09 maj 2018
09 maj 2018 Kara pomimo powrotu do meczu Hej! Przed chwilą grałem mecz rankingowy w rywalizacji 6 vs 6 i straciłem połączenie z internetem na kilka sekund. Wszedłem do gry i kliknąłem "Dołącz Ponownie" Wynik był 2:1 - rozegraliśmy rundę po czym moja drużyna wygrała i dostałem karę -50 punktów oraz zostałem zawieszony... Ktoś mi wyjaśni co się stało?!Maniek2 09 maj 2018
09 maj 2018 Czy można przenieść postęp między platformami? Zacząłem grać w overwatch na konsoli i chciałem spróbować swoich sił na PC. Na konsoli mam około 400 levela i dużo skinów za skrzynki które kupowałem a okazało się że na komputerze wszystko znika. Nie chce tego wszystkiego stracić i grać od nowa więc pojawia się moje pytanie: Czy można przenieść postęp między platformami?CezaryLadak2 09 maj 2018
06 maj 2018 avoid as teammate - lista Gdzie jest lista osób które dodaliśmy do "unikaj jako teammate" ? Szukam po całym menu i nigdzie nie ma...Michu2 06 maj 2018
06 maj 2018 Zbugowane zgłaszanie graczy Zgłaszanie graczy jest zbugowane. Po moczu mogę zgłosić bez problemu graczy z przeciwnej drużyny - CO NIE MA ABSOULTNIE ŻADNEGO SENSU. Ale nie mam możliwości zgłaszania graczy z mojej drużyny ani nawet dodania ich do znajomych. Brak menu kontekstowego "strzałki" obok avataru na pierwszej tablicy wynikówERIOKE1 06 maj 2018
06 maj 2018 Crash'owanie się gry. Gra po rozpoczęciu meczu w losowym momencie crash'uje się całkowicie co uniemożliwia wrócenie do pulpitu lecz komputer dalej działa (można wejść w menadżer zadań, wyłączyć, zrestartować lub wylogować się z komputera) tylko tyle można zrobić. Używanie opcji ,,skanuj i napraw'' oraz restart komputera nic nie daje.Pansliak113 06 maj 2018
06 maj 2018 Problem Od dwóch dni notorycznie wyrzuca mnie podczas rankedów do menu gry, klikając "dołącz ponownie" nic się nie dzieje, jedynym rozwiązaniem jest wyjście z gry. Wchodząc na pulpit po jakiś 5s następuje rozłączenie klienta z serwerem gry, pomimo tego, że internet cały czas działa.Kinia1 06 maj 2018
05 maj 2018 Problem z wejściem do gry Witam! Od kilku dni mam problem z odpaleniem overwatch. Po kliknięciu w battle.necie "graj" pojawia się na chwile czarny ekran, po czym włącza się pulpit i battle.net. Próbowałem reinstall overwatch i blizzarda, razem z czyszczeniem rejestru - nic nie pomogło. Specyfikacja PC: Core 2 Quad Q8200, 4GB ram, GTX 1050, płyta GIGABYTE GA-G31M-S2L.xzeyou7 05 maj 2018
05 maj 2018 Rozłączanie z serwerem gry. Witam, mam problem. Od pewnego czasu losowo rozłącza mnie z serwerem, zdarza się to tylko podczas rankedów. Dzwoniłam do operatora mojego internetu (Orange) , podobna wszystko działa bez zarzutu, więc nie wiem o co chodzi. Liczę na odpowiedź.FloralGirl1410 05 maj 2018
05 maj 2018 Nie mogę zgłosić Buga oraz błąd tekstur Na nowej mapie Rialtos znalazłem pewnego buga a kiedy chciałem go zreportować okazało się że forum jest read-only. I jak mam teraz zgłosić błąd. A propo błędu w teksturach to nie wiem dlaczego ale na niektórych mapach w których są elemęty typy zabawki w automatach czy plansze do heartstona po prostu ich nie widzę a ustawienia detaliczne i praktycznie wszystko mam na maxa podkręcone.DeusVuult5 05 maj 2018
04 maj 2018 Granie na PC z kontrolerem PS4 (jak podłączyć) Chcę zapytać tylko jak podłączyć kontroler PS4 z PC'ową wersją Overwatch. Niektóre gry jak Rocket League wykrywały i dostosowały się do konsoli od razu. I nie mam zamiaru grać online przeciwko innym graczom, na Padzie od PS4, tylko myszką i klawiaturą gram online. I wyłącznie kontrolerem będę grał przeciwko botom na własnym serwerze. Robię tak jak piszą na Forum Amerykańskim. Podłączyć Kontroler PS4 do laptopa. Przytrzymać przycisk PS i Share. A jedyne co mi wyskakuje to klawiatura od konsoli. Edit: Czy potrzebny mi jest program DS4Windows aby grać z Kontrolerem PS4 na PC'owej wersji Overwatch?GraczGhost6 04 maj 2018
03 maj 2018 Zbyt plynne celowanie Witam. Ostatnio zmagam się z problemem zbyt płynnego poruszania się celownika. Opcje "zwiększ precyzję wskaźnika" mam wyłączoną a i tak nie pomaga. Dodam, że problem ten pojawił się wraz z Odwetem, bo wcześniej tego nie było. Bardzo proszę o pomoc, mainuje mccree i to bardzo przeszkadza przy celowaniu, z reszta nie tylko na nim.Ŏskplayer5 03 maj 2018
03 maj 2018 Czy ten koomputer pociągnie Overwatch? Witam. Chciałbym się zapytać czy Overwatch pójdzie mi na tym sprzęcie. Procesor: Intel(R) Pentium(R) CPU G3440 3,30GHz Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 740 Ram: 4GB Chodzi mi o co najmniej 30 fps.barbarian2 03 maj 2018
03 maj 2018 Problemy z wbiciem do Overwatch. Nie mogę włączyć Overwach od 5 dni. Gdy włączam Overwatch robi mi się czarny ekran i wywala mnie do Meny i tak w kółko.DaVil2 03 maj 2018
03 maj 2018 Więcej FPS na słabym PC Macie może jakiś aktualny poradnik jak podnieść ilość klatek na słabszym sprzęcie? Kiedyś pamiętam trzeba było pozmieniać w pliku setting_v0.ini czy to dalej obowiązuje?LordHuNteR2 03 maj 2018
02 maj 2018 Brak czatu głosowego Cześć, mam pewien problem z czatem głosowym. Ekipa mnie słyszy a ja ich nie. Wyświetlają mi się tylko po lewej ikonki że coś mówią. Co może być przyczyną? Głośność czatu na 100%LordHuNteR1 02 maj 2018
02 maj 2018 Bardzo wysoki ping. https://eu.battle.net/forums/pl/overwatch/topic/17613755164 Szukałem tematów tego typu, jednak nie znalazłem tam odpowiedzi. Zawsze mój ping wynosił około 40 do 60 ms, natomiast od 3 dni ping przeskakuje gwaltownie miedzy 90, rosnie do 120 i znowu spada do 90. Postacie teleportuja sie z miejsca na miejsce, a lagi sa wieksze niz na amerykanskim serwerze przy 180ms. Dodatkowo delay wydaje sie troche zawyzony, interpolacia, a takze rtt (ktorego juz nie mam jak sprawdzic). Na serwerze amerykanskim mój ping jest stabilny, więc zapewne nie jest to wina mojego łącza. Co powinnienem zrobić? Dodam że problem występuje, gdy w domu włączony jest tylko jeden komputer i nawet odłączam wi-fi, nie działają w tle żadne inne platformy niż battle.net, nic nie pobieram. Funkcje windows odpowiedzialen za zbieranie i wysyłanie danych są wyłączone. (w sensie, te które się dało wyłączyć, np. gps, xbox vr, sklep itp)Cygarozawisz8 02 maj 2018
02 maj 2018 Licencja Czytałem wszystkie porady i nic. Nie znalazłem odpowiedzi! Kupiłem gre w empiku i pisze że to origin edition. Mam 1 płytę i kod! PomocyFarmerJestem34 02 maj 2018
02 maj 2018 Straciliśmy twoje urządzenie renderujące Witam, podczas grania ostatniego meczu rankingowego (po którym dostał bym rangę) nagle overwatch się zaciął, i pojawił się błąd pt. : ,, Straciliśmy twoje urządzenie renderujące''. Zostałem wyrzucony z gry (przez co dostałem niższą rangę) i nałożona została na mnie kara. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki i w 100% spełniam wymagania overwatch. Czego to może być przyczyna ??Janusz7 02 maj 2018
02 maj 2018 Random disconnects for no reason. Dear Blizzard, please fix your game. I bought this game like 4 days ago and I'm experiencing random disconnects to login menu with red text 'Unable to connect to the server'. Please do not tell me that is due to my internet connection. I played plenty of Heroes of the Storm and I never experienced such thing. There is no warning. No lag, no player rubber banding around or freezing in place which could indicate problems on my side. I do not understand this phenomenon. I played so many games and this is first time I'm experiencing that kind of issue. Yes I'm playing on Wi-Fi connection but if your game requires special treatment - having mandatory ethernet cable connected to even be able finish or start one match... well that indicates that there is something wrong with it. I don't think that I'm the only one having that issue.Misiek2 02 maj 2018
01 maj 2018 Failed to join server Właśnie dostałem -50 sr i 30 min bana za to, że nie mogło połączyć mnie z serwerem gry. Widziałem spam ludzi na generalu więc nie przytrafiło się to tylko mi. Zauważyłem znaczny wzrotst pingu od nowego patcha, czasami po prostu z 30-50 ms leci w kosmos do 900 na jakąś minutę czy dwie. Nie jest to spowodowane internetem i nie było takich problemów przed patchem.sujezz3 01 maj 2018
01 maj 2018 gry rankingowe - mecze klasyfikacyjne po raz kolejny dostaję rangę do niczego przez tą super grę :) klasyfikacja przedsezonowa jest takim dnem, że nie mam pytań szkoda, że tylko raz mnie wywaliliście z gryambro1 01 maj 2018