Pomoc Techniczna

01 maj 2018 strata połączenia strata połączenia z blizzardem Nagle przy wyszukiwania gry rankedowej straciłem połączenie z grą , a internet działał i wszystko było ok . Po chwili patrze na konto i się okazało że straciłem 50 puktów i dostałem bana na 9 min proszę o zwrót punktówszymnno12343 01 maj 2018
01 maj 2018 Gdzie mogę znaleźć zrzuty ekranu Jak w tytule gdzie mogę je znaleźć (mam na myśli folder itp.)Ashis1 01 maj 2018
30 kwi 2018 Aktualizacja/zmiana języka Witam! Moim problemem jest aktualizacja, a dokładniej zmianą języka. Chciałam z polskiego dubbingu przejść an angielski, jednak idzie mi to strasznie wolno, mimo iż jest to tylko ok. 345 MG. Gdy pierwszy raz instalowałam Overwatch'a (teraz instaluję po raz 2) i zmieniłam język poszło szybko. Mój internet wcale nie jest wolny. Chciałam więc zapytać czy mogłabym tą aktualizację zatrzymać/wyłączyć. Proszę o szybką odpowiedź :)Yoshi1 30 kwi 2018
28 kwi 2018 Avoid as a teammate nie działa Hej Blizzard, Możecie mi wytłumaczyć opcje Avoid as a Teammate bo chyba nie działa, Zaznaczyłem opcje "Avoid as a teammate" i następna gra jaką znalazło była z graczem w mojej drużnie, w tym samym zespole, Posiadam screeny, BR, BlahBlah3 28 kwi 2018
28 kwi 2018 Komunikat o "podejrzanej działalności użytkownika..." Dzień dobry, Od niecałych dwóch tygodniu zaczął pojawiać się u mnie problem. Uruchamiam grę rankingową. Po znalezieniu meczu gra nie uruchamia się, zamiast tego wyświetla się menu logowania w grze, w którym trzeba ponownie zalogować się do swojego konta wpisując login i hasło. Po uzupełnieniu danych natomiast wyskakuje następujący komunikat: "ze względu na podejrzaną działalność użytkownika to konto zostało zablokowane....." https://ibb.co/di9NjH Lekarstwem na to jest zamknięcie gry oraz aplikacji Battle.net, powtórne uruchomienie obu programów, i wtedy gra uruchamia się już normalnie. Oczywiście, jako że "wyszedłem z gry" tracę przy okazji 50 punktów rankingowych i możliwość zagrania rankeda przez określony czas. Od pojawienia się problemu, czyli jak wspominałem wcześniej od niecałych dwóch tygodni, sytuacja ta miała miejsce 7 razy, co daje w sumie 350 punktów rankingowych mniej oraz delikatny wzrost irytacji. Proszę o wyjaśnienie dlaczego taka sytuacja ma miejsce oraz o rozwiązanie tego problemu. Dziękuję i pozdrawiam.Walczano1 28 kwi 2018
28 kwi 2018 Nie znaleziono karty graficznej Co zronić, gdy po włączeniu gry Overwatch wyskakuje błąd 0xE0070160JumpyLion1 28 kwi 2018
26 kwi 2018 Odpalenie dziwnego wykresu. Odpalił mi się wykres srat w połączeniu, gdy klawiatura mi spadła. Reset gry nie pomaga. Prosił bym o skrót klawiszowy by to wyłączyć.Athas2 26 kwi 2018
26 kwi 2018 Olbrzymie lagi/opóźnienie. Tak jak w temacie. Mniej więcej od wtorku moja gra w Overwatch praktycznie nie istnieje. Gra chodzi płynnie (FPS są w porządku), ale lagi są kosmiczne. Przekraczają wartość rzędu 1000, czasami nawet 2000 albo 3000! Zazwyczaj oscylują w przedziale 300-1000, a gdy wzrasta do 2000 to mam automatycznego kicka z informacją, że utracono połączenie z serwerem z gry. Wcześniej ten problem nie występował. Mój ping przed tym cyrkiem nie przekraczał 60. I teraz...zanim zaczniecie dawać swoje magiczne porady to pragnę poinformować, że nie jest to problem z moim operatorem internetu, bo dzwoniłem do niego w środę i nic nie wykazał. Zresztą inne gry typu multi śmigają bardzo płynnie a ping nie przekracza 30/40. Ponadto wyczyściłem pliki cache, resetowałem router/modem itd. Jestem zalogowany na serwerze eurpejskiem, także kwiatki w stylu "sprawdź, czy grasz na Europie, a nie Azji, czy Ameryce" odpadają. W środę dostałem już takiej cholery, że reinstalowałem wasz "CUDOWNY" produkt. Skoro zakładam ten temat to na pewno jesteście w stanie wywnioskować jaki efekt to przyniosło. Ten link możecie sobie darować w moim przypadku: https://eu.battle.net/support/pl/article/99037 - nic z tego nie pomogło. Mogę się założyć, że test WinMTR coś wykaże, ale skoro ma chodzić podczas rozgrywki około 10 min to raczej nie da rady, skoro wyrzuca mnie z niej po 2, 3 minutach. Dodam, że samo menu i logowanie do gry chodzi bardzo dobrze. Czekam więc na propozycje...JAYETI4 26 kwi 2018
26 kwi 2018 Freez ekranu po dolaczeniu do gry Witam , po aktualizacji pojawil sie u mnie problem wczesniej wszystko bylo ok. Wybieram postac normalnie ale po dolaczeniu do gry ekran stoi w miejscu, nie moge sie poruszyc wszystkie dzwieki slychac normalnie. Po chwili bezczynnosci zostaje wyrzucony do menu. Ktos mial cos takiego i wie jak sobie z tym poradzic ? Dzieki z gory pozdrawiamTypeX5 26 kwi 2018
26 kwi 2018 zacięcie ekranu ładowania Witajcie. Wczoraj grałem rankedy żeby mieć w końcu range. Kiedy został ostatni mecz został wyszukany zaciął mi się ekran ładowania przez co zostałem wyrzucony za bezczynność, dostałem bana na rankedy na 10 minut oraz zaliczyło mi ostatni mecz jako porażke. Jest jakaś szansa żebym napisał odwołanie czy coś?Raphael2 26 kwi 2018
26 kwi 2018 Freez ekranu po dołączniu do starcia / Ciągłe ładowanie Aktualizacja sprawiła ze gdy dołączeniu do gry ekran stoi w miejscu i nie mogę nic zrobić. Ciągły ekran ładowania aż do bezczynności wyrzucenia z gry i czarnego ekranu. Przez to muszę wyjść z Gry przez menedżer zadań. Dodam że wszystkie dźwięki słychać normalnie. I nie to nie jest problem mojego sprzętu bo ludzie piszą tu o podobnych błędach. Kiedy to zostanie naprawione? Już dostałem ostrzeżenie o wychodzeniu z meczów choć nie było to w mojej intencji. -Wykonałem naprawę plików gry -Reinstalacje Battle.net -Reinstalacje gry -Usuniecie plików Cache Także uważam że to wina ostatniej aktualizacji ponieważ taki problem nigdy nie występował.ZØØĎ3 26 kwi 2018
25 kwi 2018 Błędy związane z dźwiękami i efektami zdolności bohaterów. Witam. Ostatnio spotykam się z problemami: Pierwszy związany z zanikaniem niektórych dźwięków, jak np. odgłos podnoszenia apteczki, powrót smugi, teleport Sombry itd. (Gram na angielskiej wersji językowej, napisy i dubbing.) Kiedy chcę powiedzieć "cześć" lub "zrozumiałem" itd. postać nie mówi lub nie pojawia się wiadomość na czecie. Czy to też jest błąd? czy jest tak zaprogramowane żeby nie było spamu? Drugi związany ze znikaniem efektów, jak np. (również) powrót smugi (po prostu znika z ekranu), tak samo z Sombrą która używa teleportu (zapomniałem jak się jej zdolność nazywa). Chcę również dodać, że reinstalowałem Overwatch ale dalej to samo. Nie znam się za bardzo na komputerach ale jak trzeba to potrafię wszystko zrozumieć. Ktoś też tak ma? Liczę na szybką odpowiedź, Pozdrawiam.N3r0s3 25 kwi 2018
25 kwi 2018 Serwer padł czy może ktoś użył nielegalnego oprogramowania? Witam! Dosłownie przed chwilą miało miejsce bardzo dziwne zdarzenie. Podczas rozgrywki w trybie rywalizacji nagle zostałem wylogowany z konta (pojawiła sie informacja o braku połączenia z internetem, a mimo tego internet działa cały czas doskonale bo sprawdziłem). Po ponownym zalogowaniu do gry nie wyświetlała sie już opcja " Dołącz ponownie" tylko zwykłe "Graj". Tak też zrobiłem z myślą, że pewnie wywaliło serwery. Rozpocząłem kolejną rozgrywkę normalnie i tym razem do końca. Niestety zauważyłem ze straciłem równo 50SR po mimo wygranej gry. 50 SR traci się za opuszczenie rozgrywki. Co w takim wypadku gdy nawet nie miałem jakiej kolwiek możliwości dołączenia do meczu, z którego mnie wywaliło? Żądam o odzyskanie tych 50SR ponieważ doskonale wiem jak bardzo trudne i monotonne jest uzyskanie ich w goldzie. Pozdrawiam...Datboi1 25 kwi 2018
23 kwi 2018 Błąd 0xE00F00B0 Witam. Mam taki problem że gdy odpalam Overwatch wyskakuję taki błąd: Nie udało się nawiązać połączenia sieciowego.(0xE00F00B0) A połączenie z internetem mam.MrKtoś1 23 kwi 2018
23 kwi 2018 Spadki FPS Witam. Dzisiaj zauważyłem, że po aktualizacji gry od czasu do czasu pojawiają się spadki klatek na sekundę. Kiedy to zostanie naprawione?PanAnonim16 23 kwi 2018
23 kwi 2018 overwatch wywala z serwera po dołączeniu do rywalizacji Wywala mnie z serwera kiedy wyszukuje mi mecz rywalizacji a kiedy restartuję overwatcha to okazuje się że znalazło grę i nie dość że zabrało mi dużo punktów rywalizacji to jeszcze dało mi karę na 25 min proszę o pomoc i jak można to zwrócenie punktów rywalizacji z góry dziękujęstormraven1 23 kwi 2018
23 kwi 2018 Wyrzucanie z gry ??? Dziś po raz kolejny wyrzuciło mnie z gry ? Zdarza się to raz, dwa razy dziennie. Prosił bym o rozwiązanie tego problemu bo jak szybko nie wejdzie się znów do gry to zawiesza mnie na 10 minut i jest to bardzo uciążliwe :( Z góry dziękuję za pomoc :)Maniek1 23 kwi 2018
21 kwi 2018 Wywalanie z gry. Dzień dobry! Już 7 razy jak grałem na mapie droga 66, gra się zatrzymuje, wyskakuje błąd i muszę restartować grę. Zawsze kiedy wracam do overwatcha gra grozi mi karą. Niestety ja nie mam na to wpływu. Internet działa 2m/s i mam 68-72fps. Przeczyściłem komputer i nadal jest tak samo. Ps: To jest jedyna gra włączona na komputerze, nwm czy to błąd gry czy komputera. Pss: wywala też jak obserwuję na tej mapie.ŚniadyMurlok1 21 kwi 2018
21 kwi 2018 Zacinanie się "Lagowanie" gry Dobry. Kiedy odpalałam Overwatch wszystko wyglądało bosko. Patrze na start - grafika słaba. Wchodze w opcje, zmieniam grafike na lepszą, zapisuje, wychodze z opcji i patrze, grafika poprawiona - ale gra sie zacina. Podczas meczu również jest słabo, nawet ze słabą grafiką - ekran za wolno sie porusza. Próbowałam różnych sposobów ale nic z tego. Teraz pobieram gre od nowa. Weźcie mi coś poradzcie :< Karta graficzna: Intel(R) HD Graphics 520 Windows 10 - Laptop "Dell" OS (C:): 140 GB wolnych z 222 GB Pamięć RAM: 4 GBYukiashine1 21 kwi 2018
21 kwi 2018 Spadek i wzrost fps'ów podczas gry. Tak,znowu mam problem,tylko tym razem problemem jest dziwny spadek fps'ów podczas gry.Na początku mam stałe 60 fps i właśnie co jakiś czas na 1-2 minuty mam spadek 10-15 fps i a potem znów mam 60 fps i tak w kółko.Jakby co to gram na najniższych ustawieniach,żeby mieć płynną rozgrywkę.Proszę o ponowną pomoc.Rhei16 21 kwi 2018
20 kwi 2018 Rozłączanie z serwerem gry Witam, mam problem. Od dłuższego czasu losowo rozłącza mnie z serwerem, zdarza się to tylko podczas rankedów (podstawowych i 6v6). Dzwoniłam do operatora mojego internetu, podobna wszystko działa bez zarzutu, więc nie wiem o co chodzi. Liczę na pomoc ponieważ przez ten problem dostałem blokadę na rozgrywki rankingowe 6v6.BlackMantaTV6 20 kwi 2018
19 kwi 2018 cos jest nie tak z zagraniami kiedy ogladam jakies swoje zagrania wszystko mi sie plynnie pokazuje, ale kiedy ogladam je po zapisaniu ich nie widac takich rzeczy jak statystyki punktu paski zdrowia i inne takie. ktos pomoze plsCraft262 19 kwi 2018
18 kwi 2018 Nie znaleziono zgodnej karty graficznej (0xE0070160) Nie znaleziono zgodnej karty graficznej (0xE0070160) ten błąd pokazuje mi się po wejściu wejściu nie tylko do Overwatcha lecz także innych gier, tylko w trochę innych formach. Widziałem kilka wątków na ten temat, jednak nie znam się na temacie kart graficznych itp. więc byłbym wdzięczny za pomoc.Anthony1 18 kwi 2018
18 kwi 2018 Error starting the game, oops something went wrong i get this annoying error evrytime i try to repair overwatch or update it or launch overall i just can't seem to be able to launch the game anymore what the !@#$ happend?Urubs10 18 kwi 2018
18 kwi 2018 Czy Overwatch mi pójdzie?? Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz z Turbo Boost do 3.2 GHz RAM: 4 GB Karty Graf.: nVidia GeForce 710M i Intel HD Graphics 4000 OS: Windows 10 Typ systemu: 64 Bity i procesor 64xHopps180 18 kwi 2018
18 kwi 2018 Problemy z Pomocnymi Linkami. Zauważyłem że nie które linki z pomocy technicznej nie działają (nie wiem czy tylko dla mnie) i pokazuje się. Strona nie znaleziona. Nie mogliśmy znaleźć strony. Page Not Found We couldn't find this page. Czy to jest problem z Serwerem czy czasami otrzymuje się złe przekierowanie?GraczGhost2 18 kwi 2018
17 kwi 2018 Błąd 5016 Błąd 5016 dostałem zaproszenie od znajomego i nie mogę go przyjąć bo wyskakuję, że mam limit 4 znajomych. Jak to możliwe?eswuuu3 17 kwi 2018
17 kwi 2018 Problem z spadkami fps Przed odwetem grałem na wysokich w 30fps i zero spadków. Teraz po aktualizacji nawet na najniższych możliwych mam te spadki. Gram w 80fps i co jakis czas spada do 10 na ok.5 sekund. Specyfikacja komputera Geforce GT 740 Amd fx-4300 8GB ram windows 7 64-bitStachuDżons15 17 kwi 2018
16 kwi 2018 problemy z łącznością problemy z łącznością podczas gry w overwatch nagle zatrzymuje gre i wyrzuca do ekranu logowania czym to jest spowodowane? blizzard naprawisz to?GRZYBEK1 16 kwi 2018
16 kwi 2018 Nagły spadek płynności Witam, Mam problem z płynnością gry, wcześniej grałem na +100 fps jednak po ostatnim patchu fps utrzymują się na około 20-25 klatkach. Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie, programy typu nvidia experience pousuwane, sterowniki do karty najnowsze, więc nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić. Poniżej podaję moją specyfikację: karta graficzna: nvidia geforce gtx 1060-wersja 6 gb ram ddr4 8 gb procesor; AMD ryzen 1600xrawison0 16 kwi 2018
16 kwi 2018 Problem z pingiem Niewiem czemu ping jest caly czas +100 ostatnio byl 60-80 ping chyba przez patcha jest problem z pingemSkuBBiPL1 16 kwi 2018
16 kwi 2018 DUŻY PING PO NOWYM PATCHU Od czasu nowego patcha mój ping zwiększył się z 50-70 do 120-200.FurryFox1 16 kwi 2018
16 kwi 2018 Fps Witam. Ostatnio zamiast stałych fpsow mam bardzo wielkie ścinki, zwykle z 60 fps spada mi do +/- 14 oraz niżej, co blokuje grę na kilka sekund. Bardzo to upokarza, bo grając odwet nie mam takich momentów. Gdy gram qp to mam takie momenty. Proszę o pomoc!Ŏskplayer1 16 kwi 2018
16 kwi 2018 Błąd poza moiry W najnowszym patchu odkryłem błąd dotyczący nowej eventowej pozy do moiry "Kolba erlenmeyera" w skinie Dynasty z ovl (nie wiem czy problem dotyczy też pozostałych skinów z OVL). W podstawowych skórkach wszystko jest OK, a w skórce Dynasty moira macha ręką a kolba jest w jej nogach.WhiteTiger1 16 kwi 2018
15 kwi 2018 pytanie awaryjne Witam. Chciałbym zmienić email ale nie pamiętam pytania awaryjnego, co mam zrobić?CrayKoo1 15 kwi 2018
15 kwi 2018 Bug ekranu drużyn Dwa dni temu odpaliłem sobie grę rankingową i wszystko działało normalnie do czasu aż wszedłem do gry. Jak zwykle ukazał się ekran pokazujący obie drużyny, graczy i ogólne MMR. Lecz gra nie chciała ładować się dalej. W rogu cały czas kręciła się ikona ładowania ale ja nie mogłem wejść do gry. Po kilkunastu sekundach w czacie pojawił się komunikat że przez nieaktywność zostane wyrzucony z gry co też się po chwili stało. Straciłem sporo MMR, rozgrywki rankingowe zostały dla mnie zablokowane na 2 godziny i pojawił mi się komunikat że jeżeli bedę opuszczał gry to zostane ukarany. Nie jestem w stanie stwierdzić co mogło wywołać ten bug oraz jak się przed nim chronić. Boje się że przez to strace jeszcze więcej MMR a może nawet moje konto zostanie zablokowane. Co mam robić ?Gelvid0 15 kwi 2018
15 kwi 2018 Overwatch League tokens w Irlandii? Witam, mieszkam w Irlandii, czy dostepna jest tu opcja otrzymywania tokenów za oglądanie Ligi overwatch? Bo obejrzałam już sporo i nic na razie nie mam.....Jaheira1 15 kwi 2018
14 kwi 2018 Oczekiwanie na instalacje Mam problem. Jest teraz event więc trzeba pobrać pliki jednak ja nie mogę ze względu na napis "Oczekiwanie na inną instalacje lub aktualizacje..." . Od razu mówię że próbowałam odinstalować battle.net battlenet.tools oraz samego overwatcha. Proszę o szybką pomoc.Trollo1296 14 kwi 2018
14 kwi 2018 Problem z fps ! Najpierw podam swój sprzęt : Machine name: LENOVO-PC Operating System: Windows 8.1 64-bit RAM: 4G DirectX Version: DirectX 11 Processor: Intel(R) Core(TM) i7-4700MQ CPU @ 2.40GHz (8 CPUs),~2.4GHz Card name: Intel(R) HD Graphics 4600 Manufacturer: Intel Corporation Chip type: Intel(R) HD Graphics Family Ekran: 1920 x 1080 . 60Hz Gra ostatnio dobrze dzialala , no zawsze jak laptop wylaczylem i potem chcialem zagrac to straszne spadki mam fps czesto musialem dlugo posiedziec w grze by bylo 60 fps ! no po wylaczeniu komputera gra dlugo sie wlancza i wszystko wolno sie laduje no ikony i postacie i widok z pierwszej osoby i sa wtedy straszne spadki ! reinstal gry pomoze ??? 50-60 fps normalnie mam . tylko po wylaczeniu komputera {laptopa} tak mam no straszne spadki fps [wylaczeniu czyli kliknieciu zamknij] prosze o pomoc !SkuBBiPL29 14 kwi 2018
14 kwi 2018 Zwiększenie fps Witam! Niedawno zakupiłem sobie tą grę myśląc, że będzie chodzić płynnie (spełniam minimalne wymagania) także myślałem że chociaż pogram w tych 30 fps. Wiem wiem na rankedy to trzeba mieć 60 wzwyż ale chodzi mi o zwykłe zabicie nudy na zwykłych meczach. Do rzeczy jak wspominałem minimalne wymogi spełniam i chodzi gra na najniższych ustawieniach przy 75% renderingu i rozdziałce 1366x768 (zalecana u mnie to 1920x1080) w 15 fpsach, a chyba tak nie powinno byc racja? Inter Core i3 550 3.2 GHz 4 GB GeForce GTX 460 1GB Popatrzałem jak u wujka Google jak zwiększyć fps i tam była wzmianka o zmienieniu ustawień w pliku Settings_v0, także to zrobiłem też ale z niskich zmienia mi się na ultra po odpaleniu gry.. Także jakieś pomysły żeby na tych najniższych jakoś wyglądało i chodziło w stałych 30? Z góry dzięki i pozdrawiam :) EDIT Zapomniałem powiedzieć, w menu mam normalnie 70 fps, na placu treningowym 30-40 może więcej nie pamiętam, a w czasie gry już z graczami spada do 15...fresh17 14 kwi 2018
13 kwi 2018 błąd nie da się wbić do overwatch pisze że jest już włączony co się dzieje pomocy[i][/i]Sperow1 13 kwi 2018
13 kwi 2018 Problem z kontem Hej! Mam problem. Kupiłem grę przez internet. Stworzyłem sobie konto na Battle.necie, zainstalowałem grę i wszystko było ok. Minął jakiś czas i zapomniałem hasła. Zrobiłem to, co trzeba zrobić, kiedy są takie przypadki. Problem się tworzy teraz. Overwatch informuje mnie o tym, że muszę kupić płytę. Pytałem się znajomych i doradzili mi, żebym jeszcze raz wpisał kod. Zrobiłem to, ale strona napisała mi , że kod jest, albo zły wpisany, albo użyty drugi raz. Teraz nie wiem co mam zrobić. Pomóżcie mi proszęBeyonder3 13 kwi 2018
13 kwi 2018 Wyrzucanie z competetiva Około 12 w nocy grałem competetiva ze znajomym ( wcześniej jakieś pół godziny graliśmy "Odwet" w z którego też nas wyrzuciło, prosto do ekranu logowania) Podczas tego competetiva gracze skarżyli się na wysoki ping. Koniec końców wyrzuciło mnie i znajomego do ekranu logowania.(nie wiem jak innych) Nie śpieszyliśmy się bo stwierdziliśmy że znów wyrzuciło servery. Jednak okazało się że gra trwa. Więc nie dość że przegraliśmy owy mecz, to zaliczyło nam to jako umyślne wyjście z gry. Proszę zróbcie coś z tym bo to nie jest pierwszy raz już!Cathulhu3 13 kwi 2018
13 kwi 2018 Niskie klatki na sekunde Witam. Dlaczego przed aktualizacją 1.12.2 miałem ponad 100 klatek na sekundę a teraz ledwo 20? Czy da się to jakoś naprawić? Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje :)Kacperooo1 13 kwi 2018
13 kwi 2018 Problem z opóźnieniami. Są informacje odnośnie jakiejś łaty która naprawiłaby to co zostało popsute wraz z aktualizacją zmieniającą odczyt opóźnień ? Obecnie gra jest dla mnie nie grywalna.Curiosity4 13 kwi 2018
13 kwi 2018 Czarny ekran Witam,mam problem z ekranem,a mianowicie gdy gra się uruchamia to jest niby wszystko w porządku,ładują się pliki itp.Jednak problem pojawia się gdy gra się uruchomi,mianowicie jest czarny ekran oraz nie ma muzyki.Dzieje się tak od wczoraj,chociaż w innych grach nie spotkałem się z takim przypadkiem,jednak zauważyłem,że niektóre gry zaczeły mi lagować i tak jest już od 2 tygodni.Bardzo proszę o pomoc,gdyż dziś rozpoczyna się event,więc chciałbym dzisiaj zagrać.Rhei36 13 kwi 2018
13 kwi 2018 Wieszanie się ekranu po dołączeniu do trybu rywalizacji Witam dnia dzisiejszego (czyli 12.04) postanowiłem zagrać rywalizację, jednakowoż po dołączeniu do dołączeniu do meczu zawiesił mi się ekran ładowania, ale i tak nie uniemożliwiało to przejeżdżaniu myszką po pasku wyboru postaci oraz usłyszeniu paru powitań ze strony graczy z drużyny. Po chwili zostałem wyrzucony za bezczynność. Po wyrzuceniu widziałem tylko czarny ekran a kiedy nareszcie wszystko wróciło do normy mecz się skończył a ranga drastycznie zmalała. Proszę o pomoc albo wytłumaczenie przez co owa sytuacja mogła wynikać.stormraven3 13 kwi 2018
13 kwi 2018 Gra się wiesza. Pomocy! Witam. Od pewnego czasu podczas rywalizacji gra potrafi się zawiesić i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że grać mogę "normalnie" tzn słyszę wszystko co się dzieje w grze,swoją drużynę jeśli mówią przez czat głosowy nawet chodzić czy używać umiejętności. A ekran się zawiesza. Jedyne rozwiązanie tego jest szybkie wejście w menadżer zadań szybkie zamknięcie gry i wejście na nowo. Skanowałem i naprawiałem pliki 2 razy, przeinstalowałem grę na inną partycje i dalej jest to samo. Temperatury podczas gry są w normie 40-50 stopni. W innych bardziej wymagających grach jak GTA 5 czy Rainbow Six Siege problem nie występuje więc podejrzewam że coś nie tak jest z Overwatchem. Specyfikacja mojego komputera. Procesor Intel Core i5-7400 3 Ghz 8 Gb Ram Karta graficzna Nvidia GeForce 1050Ti Windows 10 64Bit Dysk HDD 500 GB Co może być przyczyną? Dziękuje za każdą pomoc pozdrawiam.BerserK3 13 kwi 2018
13 kwi 2018 ZNIKNĘŁY MI LOOTBOXY!! POMOCY ! no więc zaczął się nowy event ,,Archiwa" wczoraj i przedwczoraj grałem w salonie gier i zebrałem 4, za lvl 5 i jedna była dawana przez blizzard. Kusiło mnie więc wczoraj otworzyłem 3, po wydropieniu kilku niebieskich i jednego złotego skina poczym wyłączyłem komputer. Dzisiaj włączam Overwatch patrzę i nie mam żadnej skrzyki lecz itemy z tych 3 pozostały! miałem je dzisiaj otworzyć ale raczej nie da rady ;_; Dostałem podziękowania za reporty Czy to coś związanego z tym ? POMOCY !DeusVuult1 13 kwi 2018
12 kwi 2018 Wyłączanie gry Witam! Od momentu wprowadzenia do gry aktualizacji Archiwa mam pewien problem. Po pobraniu aktualizacji gra się normalnie włącza. Lecz po zalogowaniu tekstury w menu bardzo się długo ładują. Dodatkowo po 10-15 minutach gra pokazuje komunikat: "Utracono połączenie z serwerem." i jest ekran ładowania.ConsoleAge0 12 kwi 2018