"Zawieszeni i zablokowani gracze nie mogą grac"

Pomoc Techniczna
Witam mam takie pytanie otóż dostałem zawieszenie takie jak w tytule i jestem ciekaw kiedy mi to zejdzie ?
Nigdy
ja właśnie dostałem zawieszenie na 30 minut na competitives, dlatego, że gra mnie wywaliła dosłownie po 5 sekundach po znalezieniu gry (a byłem na pulpicie). Brawo Blizzard.
Witma HIGAL!

Dziękuję za wiadomość.

Na twoim koncie nie widnieje żadne ograniczenie, które może blokować którykolwiek z trybów gry. W którym trybie pojawia się ten komunikat i czy wciąż masz z nim problem?

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Witam Madkipar
Problem nadal widnieje w trybie rywalizacyjnym.
Po każdym wyłączeniu gry wyskakuje raport o błędzie, re-install oraz naprawa plików nie pomaga, problem z blokadą w trybie rywalizacyjnym nadal istnieje.
Mam podobny problem zamiast opcji gry w trybie rywalizacji wyświetla się komunikat zawieszeni i zablokowani gracze nie mogą grać? Nie wiem dlaczego wyświetla mi się ten komunikat? Chciałbym też wiedzieć jak sprawdzić status tego ograniczenia?
jeżeli nie możesz grac rankedów i na dole tego banera nie masz czasu to oznacza że masz bana do końca sezonu a z powodu najprawdopodobniej wychodzenia z gry

U mnie tak to działało
Z tego co mi wiadomo taki ban jest na stałe. Choć były posty że poparu dniach może zniknąć. Blokadę dostaje się za regularne opuszczanie meczu. Bądź za utratę połączenia z serwerem. Na moje nieszczęście, w obecnym patchu naprawiono ten błąd. Coś mnie podkusiło by zagrać, utracono połączenie i ban. Kara jest nieodwołalna. Ele to tylko gra, dobrze że naprawiono ten błąd. A mi zostaje czekać na sezon III.
Jeden z moich teammate-ów z drużyny opuścił mecz, po chwili przegralismy.
Wyszedłem z meczu podczas napisu ,,Porażka" i wychodząc z gry zauważyłem że dostałem bana na cały sezon...Jakim prawem?
Chciałbym sobie jeszcze pograc, bo końca sezonu 2 miesiące....
:P
29.12.2016 11:59Wpis zamieszczony przez: FlamingSpix
Jeden z moich teammate-ów z drużyny opuścił mecz, po chwili przegralismy.
Wyszedłem z meczu podczas napisu ,,Porażka" i wychodząc z gry zauważyłem że dostałem bana na cały sezon...Jakim prawem?
Chciałbym sobie jeszcze pograc, bo końca sezonu 2 miesiące....
:P

Wyszedłeś przed napisem zapewne więc nie kłam :)

Po napisie nie ma żadnej blokady, zresztą, nawet jest ostrzeżenie na czerwono o tym.

Fakt, że dostałeś bana do końca sezonu świadczy o tym, że psułeś rozgrywkę innym wychodząc już wcześniej, więc ban jak najbardziej słuszny
To jest jakas sciema ja nigdy nie wychodze z meczu nie mialem disconecta a dostalem zawieszenie na 10 min. Blizzard...
Hah Uncy, Nie kłamie :P
Serio wszyszedłem przy napisie "Porażka" i?
Jak myślisz ze kłamie możesz tak myśleć, nic mi to nie zrobi.
Ban nie słuszny.
I nie "psułem" innym rozgrywki wychodząc, ponieważ nigdy wczesniej nie wychodziłem podczas rywalizacji.
30.12.2016 19:13Wpis zamieszczony przez: FlamingSpix
I nie "psułem" innym rozgrywki wychodząc, ponieważ nigdy wczesniej nie wychodziłem podczas rywalizacji.

To dostałbyś bana na 10 minut, potem na parę godzin, następnie na dzień, i później perm.

Już możesz skończyć :P
Po włączeniu rywalizacji nie miałem opcji wyboru postaci. Był widoczny tylko Rainhardt bez żadnych ikon menu. Po rozpoczęciu meczu było to samo, po naciśnięciu h na klawiaturze pojawiła mi się bieżąca rozgrywka ale taka jakby zamglona, przyciemniona. Nic nie mogłem zrobić, wyłączyłęm chcąc ponownie dołączyć i zdziwko bo tu nie ma takiej opcji... Na ps4 normalnie to funkcjonuje, że jak Cię gra wyrzuci, rozłączy net to możesz szybko powrócić, a na pc nie? Trochę wstyd jak na "Grę roku"...
30.12.2016 19:13Wpis zamieszczony przez: FlamingSpix

Niestety nie można wychodzić podczas napisu,
musisz trochę odczekać, na PoTG można już wychodzić,
ale wtedy nie ma XP. Pozdrawiam.
31.12.2016 19:55Wpis zamieszczony przez: azok12
Po włączeniu rywalizacji nie miałem opcji wyboru postaci. Był widoczny tylko Rainhardt bez żadnych ikon menu. Po rozpoczęciu meczu było to samo, po naciśnięciu h na klawiaturze pojawiła mi się bieżąca rozgrywka ale taka jakby zamglona, przyciemniona. Nic nie mogłem zrobić, wyłączyłęm chcąc ponownie dołączyć i zdziwko bo tu nie ma takiej opcji... Na ps4 normalnie to funkcjonuje, że jak Cię gra wyrzuci, rozłączy net to możesz szybko powrócić, a na pc nie? Trochę wstyd jak na "Grę roku"...

Czy w momencie kiedy zaistniała ta sytuacja pisałeś na czacie? Być może użyłeś skrótu ALT+Z, który ukrywa interfejs.
Ile to będzie trwało?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum