"Zawieszeni i zablokowani gracze nie mogą grac"

Pomoc Techniczna
Ile to będzie trwało?[/quote

[quote="176136169115"]Ile to będzie trwało?

Jeśli masz na myśli zawieszenie na tryb rankingowy, to odblokuje się przy stracie nowego sezonu.
Rónież mam taki problem. Battle net mi sie popuł (cziągle sie restartowal i mowi ,, battle net zasnal) i wywalalo mnie z meczów rankedowych, przez to dostalem bana ,,zawieszeni i zablokowani gracze nie mogą grać''. Zaczął sie nowy sezon i nadal to występuje POMOCY
27.02.2017 10:56Wpis zamieszczony przez: Charmander
Rónież mam taki problem. Battle net mi sie popuł (cziągle sie restartowal i mowi ,, battle net zasnal) i wywalalo mnie z meczów rankedowych, przez to dostalem bana ,,zawieszeni i zablokowani gracze nie mogą grać''. Zaczął sie nowy sezon i nadal to występuje POMOCY

Nowy sezon zacznie się 1 marca o godzinie 1 czasu polskiego.
Zawieszeni i zablokowani gracze ni mogą grać. Ile to będzie trwać i dlaczego dostałem zawieszenie skoro nie wychodziłem z meczu?
05.05.2017 13:26Wpis zamieszczony przez: Meneleq
Zawieszeni i zablokowani gracze ni mogą grać. Ile to będzie trwać i dlaczego dostałem zawieszenie skoro nie wychodziłem z meczu?

Jeśli czas blokady nie wyświetla się w grze oznacza to, że blokada została nałożona do końca obecnego sezonu.
Blokadę zwykle otrzymuje się za opuszczanie meczy w trakcie ich trwania.
Nie opuszczałem meczy tylko zostałem wrzucony z gry przez Blizzard. Kiedy kończy się sezon?
Nie mogę grać rankedów bo zawieszeni i zablokowani gracze blabla bla ile to będzie trwało
29.05.2017 10:17Wpis zamieszczony przez: Andrael
Nie mogę grać rankedów bo zawieszeni i zablokowani gracze blabla bla ile to będzie trwało

Do momentu rozpoczęcia nowego sezonu - czyli jeszcze 2 dni.
Witam ma problem z trybem rywalizacji dostałem blokadę w sezonie 3. (najprawdopodobniej za kilkukrotną utratę połączenia z kątem) blokada ta utrzymuje się w sezonie 4. Proszę o jakieś informacje dotyczące trwania tej blokady lub sposobu jej pozbycia.
Przed chwilą komputer mi się wyłączył wchodze na Overwatch i nagle napisane w trybie rywalizacji że zablokowani i zawieszeni gracze nie mogą zagrać.Nie pokazuje kiedy minie. Czy to do końca sezonu czy permanentny?
09.07.2017 12:57Wpis zamieszczony przez: H1KLO
Przed chwilą komputer mi się wyłączył wchodze na Overwatch i nagle napisane w trybie rywalizacji że zablokowani i zawieszeni gracze nie mogą zagrać.Nie pokazuje kiedy minie. Czy to do końca sezonu czy permanentny?
Niestety tak. Widocznie ilość i częstotliwość opuszczeń była zbyt duża. Zagrasz dopiero wraz ze startem kolejnego sezonu.
Wywaliło mi kilka dni temu neta i mam taki komunikat na rankedzie. "Zawieszeni i zablokowani gracze nie mogą grac" czy blizzard może to jakoś ściągnąć czy mam czekać do nowego sezonu?
Witam ja takze mam problem z rywalizacją rozpoczął sie nowy sezon i nadal mam to za zablokowani nie mogą grać tylko z tyłu widzę ze pisze poza sezonem 2 dni do obecnego sezonu nie rozumiem pomożecie
29.08.2017 11:12Wpis zamieszczony przez: ŚniadyWicher
Witam ja takze mam problem z rywalizacją rozpoczął sie nowy sezon i nadal mam to za zablokowani nie mogą grać tylko z tyłu widzę ze pisze poza sezonem 2 dni do obecnego sezonu nie rozumiem pomożecie

Nowy sezon rozpoczyna się 1 września i dopiero wtedy będziesz mógł grać.
A dziś sie rozpoczął ?
29.08.2017 11:38Wpis zamieszczony przez: ŚniadyWicher
A dziś sie rozpoczął ?

Dzisiaj jest 29 sierpnia więc się nie rozpoczął.
Obecne trwa okres ''poza sezonowy''.
Ok dziękuje
witam
mi pojawil sie komunikat zablokowany bezterminowo w zakladce rywalizacja,mam rozumiec,ze juz tam nigdy nie zagram?
jakim prawem nie moge korzystac z pelnej wersji skoro za nia zaplacilem???
10.05.2018 11:23Wpis zamieszczony przez: Sentinel
witam
mi pojawil sie komunikat zablokowany bezterminowo w zakladce rywalizacja,mam rozumiec,ze juz tam nigdy nie zagram?
jakim prawem nie moge korzystac z pelnej wersji skoro za nia zaplacilem???

Blokada bezterminowa może mieć kilka przyczyn. Jeśli uważasz, że nie zasłużyłeś na blokadę możesz się od tego odwołać:
https://eu.battle.net/support/pl/article/2639
dziekuje za podany link,czekam wlasnie na odpowiedz

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum