Licencja

Pomoc Techniczna
Czytałem wszystkie porady i nic.
Nie znalazłem odpowiedzi!
Kupiłem gre w empiku i pisze że to origin edition.
Mam 1 płytę i kod!
Pomocy
Witaj.

Zaloguj się na swoje konto battlenet i aktywuj grę przez podanie otrzymanego z grą klucza:
https://eu.battle.net/account/management/claim-code.html

Następnie pobierz aplikację battlenet i zainstaluj na komputerze:
http://eu.battle.net/pl/app/

Zaloguj się do aplikacji za pomocą adresu email i hasła (takie jak do konta battlenet)

Po uruchomieniu aplikacji z lewej strony kliknij na logo Overwatch a następnie na niebieski przycisk "Instaluj".
Witam Was :) Widze, ze trafilem w odpowiedni temacik. Pytanie do Was i mam nadzieję iz ktos bedzie wstanie mi szybko pomoc. Kupilem wczoraj gre origins edition, wiec nie czytając zadnego forum, zacząłem ją instalować . Zrobiłem konto na battle, pozniej wlozylem plytę i poleciało :) tylko jest jedno "ale" nie wykrywa mi licencji. Zacząłem szukać w internecie, co moze byc przyczyną i wyczytałem, ze potrzebuje jeszcze klucz O.o Niestety, owego klucza nie dostałem w pudełku i teraz pytanie :)) Wina sklepu. czy ja jestem slepy lub głupi i nie widze tego klucza?
Dodam jeszcze ze gra została zakupiona w Marktkaufie na terenie niemiec. Pudełko było zafioliowane, tylko bez zawartosci poniewaz plyta była spakowana w koperte wraz z tymi kartami/kodami do Wowa, Hotsa dostałem to przy kasie
Normalne płyta nie powinna się znajdować poza pudełkiem a klucz zawsze znajduje się wewnątrz.

Proponuję reklamować grę w sklepie w którym kupiłeś.
Jest tutaj ktos, kto moze wstawić zdjecie z owym kluczem jak on wyglada i w ktorym miejscu jest on usytuowany ? Moze jestem za stary i glupi na takie cos :)
18.03.2017 10:46Wpis zamieszczony przez: sQn21
Jest tutaj ktos, kto moze wstawić zdjecie z owym kluczem jak on wyglada i w ktorym miejscu jest on usytuowany ? Moze jestem za stary i glupi na takie cos :)

Osobiście kupowałem w sklepie Battle.net ale znalazłem coś takiego. Nad płytą znajduje się zasłonięty klucz:
https://6.allegroimg.com/s400/0147ef/223e411e4a4295c1698507248096

Nie mogę potwierdzić czy w każdym pudełku jest tak samo ale należy przypuszczać, że tak.
Witam. Mam problem odnośnie licencji. Kupiłem overwatch już jakiś czas temu. Jednak tydzień temu kupiłem nowy komputer. Teraz nie mogę zagrać w overwatch ponieważ nie wykrywa mi go na koncie. Chciałem podać mój kod na stronie ale ten jest już wykorzystany. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.
Dziękuję za tak szybką pomoc :) Ubieram sie i jade do sklepu, zjem tą niemiecką czarownice zza lady
18.03.2017 11:06Wpis zamieszczony przez: NocnyRekin
Witam. Mam problem odnośnie licencji. Kupiłem overwatch już jakiś czas temu. Jednak tydzień temu kupiłem nowy komputer. Teraz nie mogę zagrać w overwatch ponieważ nie wykrywa mi go na koncie. Chciałem podać mój kod na stronie ale ten jest już wykorzystany. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

Na nowym komputerze wystarczy, że do Aplikacji Battle.net zalogujesz się takim samym adresem email i hasłem, jak do swojego konta Battle.net na którym aktywowałeś grę.

Sprawdź w Twoich kontach gier czy Overwatch znajduje się na liście:
https://eu.battle.net/account/management/
Dziękuję za pomoc w tym temacie Raxr!

Nasz Dział Pomocy może zbadać i rozwiązać niemal każdy problem z cyfrową wersją klucza gry, ale wersje pudełkowe muszą być reklamowane bezpośrednio u sprzedawcy.

Pozdrawiam

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!
Witam.
Dziś próbowałem uruchomić ponownie overwatch'a po małej przerwie i okazało się, że nie pamiętam hasła. Podążając za wskazówkami na stronie wygenerowałem nowe hasło. Teraz mogę zalogować się do battle.net, ale niestety do gry już nie.
Rozumiem, że hasło i login (czyli e-mail) jest w obu przypadkach jednakowe (battle.net i overwatch)? Przy logowaniu do overwatch'a wyskakuje mi informacja, że nie znaleziono klucza licencji. Ponowne wpisanie klucza nie jest możliwe, bo tu z kolei informuje mnie, że został on już użyty (faktycznie było tak za pierwszym razem). Dodam, że próbowałem tego wszystkiego na innym, niż wcześniej komputerze. W końcu wróciłem na starego kompa i tam sytuacja wygląda teraz niestety tak samo źle. Gra kupiona w wersji pudełkowej z kluczem w środku, nie było wcześniej żadnych kłopotów z logowaniem, teraz po przerwie próbowałem wrócić do gry i poległem. Pewnie coś pokręciłem z tymi logowaniami i komputerami i nie wiem jak to teraz odkręcić.
Pozdrawiam,
@PoPuS: na koncie Blizzard używanym do stworzenia tego wpisu nie ma licencji Overwatch - musi się ona znajdować pod innym adresem email.

Jeśli nie możesz przypomnieć sobie alternatywnego adresu, to skontaktuj się z nami, a pomożemy w odszukaniu poprawnej nazwy konta.

Pozdrawiam

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!
Witam
Na wstępie dziękuję za szybką odpowiedź.
Wypróbowałem inne możliwe adresy email (prawdopodobne) i nic. Wynika z tego, że do żadnego nie jest przypisany klucz licencyjny (ku memu zdziwieniu).
Próbowałem skontaktować się z Wami pod wskazanym linkiem pomocy, a tu taki komunikat:
"Aby rozwiązać tę kwestię, musimy potwierdzić, że jesteś głównym właścicielem tego konta. Dołącz obraz twojego dowodu tożsamości ze zdjęciem wydanego przez instytucję rządową."
Czy naprawdę muszę wysyłać skan, np. dowodu, z moimi prawie "wrażliwymi" danymi, żebyście mogli mi pomóc?
Z drugiej strony zastanawiam się w jaki sposób mając skan tego dowodu jesteście w stanie ustalić, że to ja jestem właścicielem tego konta (zadziwiające)...
Proszę mi wybaczyć te wątpliwości, ale ostrożności nigdy nie za wiele.
Z tych moich różnych logowań do Waszego (mam nadzieję, że mojego również) serwisu wyszło, że mam min. 3 konta o nazwach: PoPuS, Stachoo, StachooPL i do żadnego nie jest przypisany klucz licencyjny.
Jeśli jednak jest inaczej, a problem leży gdzie indziej, to proszę wysłać na właściwego (powiązanego) emaila instrukcję - jak mogę wrócić do gry.

Pozdrawiam
Niestety Blizzard musi Cię w jakiś sposób zidentyfikować, więc potwierdzenie tożsamości jest konieczne.
Dodatkowo skoro posiadasz klucz, to również będzie pomocne w zlokalizowaniu konta z licencją. Może to zrobić tylko Dział Pomocy.
Proszę o pomoc, kupiłem w sklepie Blizzarda Overwatcha wydaje mi się że nie miałem żadnego kodu grałem a teraz wyskakuje że nie mam licencji.Czy jest szansa na przysłanie nowego klucza?
12.01.2018 17:01Wpis zamieszczony przez: KajetoPL
Proszę o pomoc, kupiłem w sklepie Blizzarda Overwatcha wydaje mi się że nie miałem żadnego kodu grałem a teraz wyskakuje że nie mam licencji.Czy jest szansa na przysłanie nowego klucza?

Jeśli kupiłeś grę w sklepie Blizzard, to gra automatycznie zostaje przypisana do Twojego konta.
W przypadku problemów z licencja najlepiej skontaktować się z Działem Pomocy, który pomoże wyjaśnić co się stało.
Skorzystaj z poniższego odnośnika:
https://eu.battle.net/support/pl/help/product/overwatch/1057/1112/solution
Przepraszam za problem brak licencji był dlatego ze wpisałem zły mail przy logowaniu jeszcze raz przepraszam z całą sprawę.
Kupiłem gre Overwatch i pytam czy tą płytę moge porzyczyć przyjacielowi . Czy ta orginalna gra bedzie tylko u mnie działac? .
Właśnie mnie olśniło że raczej nie , bo ta licencja moze tylko do jednego maila byc przypisana mam racje?
15.01.2018 14:18Wpis zamieszczony przez: xXEXTEELXx
Właśnie mnie olśniło że raczej nie , bo ta licencja moze tylko do jednego maila byc przypisana mam racje?

Dokładnie tak. Gra przypisana jest do Twojego konta. Jeśli ją już raz aktywujesz, to ponowna aktywacja będzie niemożliwa.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum