Licencja

Pomoc Techniczna
Witam mój kolega chciałby kupić sobię overwatch'a wersje pudełkową ale nie ma wejścia na płyty i czy płyta jest potrzebna czy jest tam jakis' kod bo ja już nie pamiętam...
W wersji pudełkowej jest klucz, który aktywujesz na swoim koncie Battlenet. Potem wystarczy na komputerze uruchomić aplikację Blizzard i gra będzie możliwa do pobrania.
Witam widzę że wchodzę w temat mam problem 2 dni temu kupiłem Overwatcha ale po zainstalowaniu (po przez użycie kodu w pudełku i płyty) ale po włączeniu gra nie może znaleźć LICENCJI próbowałem instalować ponownie ale to też nie skutkowało jestem załamany że nie mogę zagrać w Overwatcha czy możliwe jest dostanie licencji od Blizzarda lub Battle.net a jeśli nie to liczę na pomoc i szybką odpowiedź
30.03.2018 07:58Wpis zamieszczony przez: Dementor
Witam widzę że wchodzę w temat mam problem 2 dni temu kupiłem Overwatcha ale po zainstalowaniu (po przez użycie kodu w pudełku i płyty) ale po włączeniu gra nie może znaleźć LICENCJI próbowałem instalować ponownie ale to też nie skutkowało jestem załamany że nie mogę zagrać w Overwatcha czy możliwe jest dostanie licencji od Blizzarda lub Battle.net a jeśli nie to liczę na pomoc i szybką odpowiedź

Zaloguj się na swoje konto battlenet i aktywuj grę przez podanie otrzymanego z grą klucza:
https://eu.battle.net/account/management/claim-code.html
Następnie zaloguj się do aplikacji Blizzard na komputerze za pomocą adresu email i hasła (takie jak do konta battlenet)
30.03.2018 08:16Wpis zamieszczony przez: Raxr
30.03.2018 07:58Wpis zamieszczony przez: Dementor

Zaloguj się na swoje konto battlenet i aktywuj grę przez podanie otrzymanego z grą klucza:
https://eu.battle.net/account/management/claim-code.html
Następnie zaloguj się do aplikacji Blizzard na komputerze za pomocą adresu email i hasła (takie jak do konta battlenet)
Ale właśnie tak zacząłem instalować OVERWATCH
Rozumiem, że do Aplikacji Blizzard zalogowałeś się tym samym emailem i hasłem jak do konta Battlenet na którym aktywowałeś grę? Jeśli tak, to proponuje kontakt z Działem Pomocy, który zlokalizuje licencję i pomoże w rozwiązaniu problemu. W tym celu skorzystaj z poniższego odnośnika:
https://eu.battle.net/support/pl/help/product/overwatch/1057/1112/channels
Mam pytanie czy trzeba mieć osobne konto na overwatch ? Czy tylko z Battle.net.
Jeśli masz już jedno konto Battle.net to możesz śmiało aktywować grę. Nie potrzebujesz dodatkowego konta.
Jeżeli kod który dostanę na overwatch wpisze przez telefon to nie będzie różnicy i czy będę go miał na koncie ?
01.05.2018 10:32Wpis zamieszczony przez: AnimeQ
Jeżeli kod który dostanę na overwatch wpisze przez telefon to nie będzie różnicy i czy będę go miał na koncie ?

Pod warunkiem że na telefonie zalogujesz się na Twoje obecne konto battlenet.
Sory że pytam ale czy kod trzeba użyć od razu po dostarczeniu czy można później ?
01.05.2018 12:37Wpis zamieszczony przez: AnimeQ
Sory że pytam ale czy kod trzeba użyć od razu po dostarczeniu czy można później ?

Można później.
Kupiłem grę cyfrowo dostałem e-maila o kupnie tylko nie mogę znaleść klucza w nim ? Powinienem dostać klucz czy wystarczy już zainstalować ??
01.05.2018 17:57Wpis zamieszczony przez: AnimeQ
Kupiłem grę cyfrowo dostałem e-maila o kupnie tylko nie mogę znaleść klucza w nim ? Powinienem dostać klucz czy wystarczy już zainstalować ??
Zależy gdzie gra została kupiona. Jeśli kupiłeś ją przez Battle.net to od razu będzie dostępna na twoim koncie. Jeżeli jednak kupiłeś ją gdzie indziej, to powinieneś dostać klucz.

Pozdrawiam
Dzięki wielkie za waszą uprzejmą pomoc

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum