Znane Problemy - Overwatch

Pomoc Techniczna
Gorące Tematy
Prosimy śledzić kanał @BlizzardCSEU_PL na Twitterze w celu uzyskania informacji o aktualnym stanie naszych gier i usług. Opis znanych problemów w grze znajdziecie tutaj.

 • Znaleźliście błąd w Overwatch?
  Zgłoście go na dedykowanym forum błędów. (raporty w j.angielskim)
 • Zarejestrowałem klucz gry, ale pojawia się błąd "Nie znaleziono licencji Overwatch"
  Pudełkowa wersja gry zawiera dwa klucze: klucz licencyjny gry oraz klucz na skórkę Noire dla Trupiej Wdowy. Prosimy upewnić się, że klucz gry został zarejestrowany i logujesz się do poprawnego konta Blizzard.
 • Doświadczam wysokich opóźnień podczas gry...
  Opóźnienia mogą być wywołane szeregiem czynników, z których część została już udokumentowana na Forum Technicznym. Prosimy zapoznać się z przyklejonymi wątkami i wykonać kroki naprawcze opisane tutaj. Jeśli żadne z sugerowanych rozwiązań nie przyniesie poprawy, to stwórz nowy wątek i wklej w nim wyniki testów traceroute oraz pathping. Wszystkie testy muszą być wykonane w chwili występowania problemu lub zaraz po rozłączeniu!
 • Po rozpoczęciu meczu nie widać postaci i broni.
  Może zdarzyć się, że gracz dołączy do meczu przed załadowaniem wszystkich elementów graficznych.
 • Przy próbie połączenia dochodzi do długiego wczytywania, a następnie wyrzucenia do poczekalni bez wejścia do rozgrywki.
  Bardzo powolny proces ładowania może uniemożliwić poprawne dołączenie do pojedynku. Spróbuj zamknąć programy pracujące w tle, zaktualizuj oprogramowanie antywirusowe i sprawdź swój twardy dysk pod kątem błędów. Jeśli problem nie zniknie, to proszę o stworzenie nowego wątku na Forum Technicznym.
 • Uplasowałem się w Top 500, ale nie dostałem nagród...
  Zewnętrzne strony, które wyświetlają statystyki Overwatch (np. rankingi sezonowe), mogą pokazywać błędną listę graczy Top 500. We wczesnej fazie sezonu pojawił się także błąd, który powodował wyświetlenie ikony Top 500 przy portretach graczy, którzy nie awansowali tak wysoko.


Popularne Problemy & Ich Rozwiązania

Wybierz kategorię, aby uzyskać porady odnośnie rozwiązania danego problemu:


Jeśli Twój problem nie znalazł rozwiązania pomimo zastosowania powyższych kroków naprawczych, prosimy zapoznać się z wątkiem poświęconym tworzeniu efektywnych wpisów na forum i umieszczenie na jego łamach odpowiedniego raportu.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum