Granie na PC z kontrolerem PS4 (jak podłączyć)

Pomoc Techniczna
Chcę zapytać tylko jak podłączyć kontroler PS4 z PC'ową wersją Overwatch.

Niektóre gry jak Rocket League wykrywały i dostosowały się do konsoli od razu.

I nie mam zamiaru grać online przeciwko innym graczom, na Padzie od PS4, tylko myszką i klawiaturą gram online. I wyłącznie kontrolerem będę grał przeciwko botom na własnym serwerze.

Robię tak jak piszą na Forum Amerykańskim.
Podłączyć Kontroler PS4 do laptopa. Przytrzymać przycisk PS i Share. A jedyne co mi wyskakuje to klawiatura od konsoli.

Edit: Czy potrzebny mi jest program DS4Windows aby grać z Kontrolerem PS4 na PC'owej wersji Overwatch?
Nie wiem tego z ps4 ale z Xklocka wiem że do tego był potrzebny nadajnik żeby móc grać na Pc padem od Xklocka
02.01.2018 12:37Wpis zamieszczony przez: Niakadan
Nie wiem tego z ps4 ale z Xklocka wiem że do tego był potrzebny nadajnik żeby móc grać na Pc padem od Xklocka

Huh? U mnie pad z x360 i z xone działają bez problemu i bez żadnych "nadajników"
Nadajnik jest potrzebny tylko wtedy jeśli chcesz używać pada bezprzewodowo. Z tego co pamiętam pad od PS4 jest kompatybilny z Windowsem. Więc jedyne co musisz zrobić to po prostu go podłączyć. Niestety niektóre gry mimo wszystko mogą wtedy wyświetlać przyciski "Xboksowe" ale pad będzie działać prawidłowo.

Pozdrawiam
No u mnie tak nie dzizała
Proszę... nie odkopuj starych tematów...
02.01.2018 15:11Wpis zamieszczony przez: Uncy
02.01.2018 12:37Wpis zamieszczony przez: Frekton

Huh? U mnie pad z x360 i z xone działają bez problemu i bez żadnych "nadajników"
Wiesz takie coś istnieje i nie wiem po co wziąłeś w cudzysłowie

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum