Zbyt plynne celowanie

Pomoc Techniczna
Witam.
Ostatnio zmagam się z problemem zbyt płynnego poruszania się celownika. Opcje "zwiększ precyzję wskaźnika" mam wyłączoną a i tak nie pomaga. Dodam, że problem ten pojawił się wraz z Odwetem, bo wcześniej tego nie było. Bardzo proszę o pomoc, mainuje mccree i to bardzo przeszkadza przy celowaniu, z reszta nie tylko na nim.
Chodzi o to, że ruch myszką nie jest synchronizowany z ruchem celownika i gdy przestaje ruszać myszką to celownik rusza się leciutko dalej, co daje takie wrażenie.

Model myszki: Bloody AL90
14.04.2018 08:35Wpis zamieszczony przez: Ŏskplayer
gdy przestaje ruszać myszką to celownik rusza się leciutko dalej, co daje takie wrażenie.

Dziękuje, też mam taki problem. To jest problem MouseBoarda, mi chodzi nie o myszką podłączoną przez USB tylko zbudowana wewnątrz komputera, i jedyne co powiem to tego się nieda naprawić, można kupić nowy komputer albo ciągle szukać odpowiedzi. :)
Kiedy się myszka porusza (czasami) to się też myszka przyczepiona na komputerze się zamraża aż przestanie się poruszać.
Oraz mi się zdaje, że ten problem będzie powoli znikać bo będą dwa kroki
1. Przystosujesz się do tego,
2. Kupisz komputer albo będziesz grał normalnie myszką nie myśląc o poruszaniu się samodzielnie myszki.

Dziękuje, jeśli jakiś problem masz poinformuj mnie na Discordzie - Math#7632 <3

Problem z myszką się nieda naprawić, możesz jedynie co zrobić, to ignorować tę sytuację.
14.04.2018 08:35Wpis zamieszczony przez: Ŏskplayer
Chodzi o to, że ruch myszką nie jest synchronizowany z ruchem celownika i gdy przestaje ruszać myszką to celownik rusza się leciutko dalej, co daje takie wrażenie.

Model myszki: Bloody AL90

Zmień na myszkę optyczną z czarną podkładką z 4Tech naprzykład za 30zł ;) Taką dużą, lub dmuchnij w laser, może jakiś kurz się osadził albo podkładka powyginana, brudna czy coś, to też może mieć negatywny wpływ
Witam Ŏskplayer!

Dziękuję za wiadomość.

Jeśli korzystasz w GPU Nvidii, to otwórz Panel Sterowania Nvidia > Zarządzaj Ustawieniami 3D > Ustawienia Programów > wybierz Overwatch > ustaw Maksymalną liczbę pre-renderowanych klatek na 1 > zapisz zmiany i uruchom ponownie OW.

Dodatkowo: w Windows wejdź w Ustawienia>Urządzenia>Myszka i touchpad. W zakładce TouchPad ustaw opóźnienie na "Brak opóźnień (zawsze włączony)".

Pozdrawiam

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum