Bardzo wysoki ping.

Pomoc Techniczna
https://eu.battle.net/forums/pl/overwatch/topic/17613755164

Szukałem tematów tego typu, jednak nie znalazłem tam odpowiedzi. Zawsze mój ping wynosił około 40 do 60 ms, natomiast od 3 dni ping przeskakuje gwaltownie miedzy 90, rosnie do 120 i znowu spada do 90. Postacie teleportuja sie z miejsca na miejsce, a lagi sa wieksze niz na amerykanskim serwerze przy 180ms. Dodatkowo delay wydaje sie troche zawyzony, interpolacia, a takze rtt (ktorego juz nie mam jak sprawdzic).

Na serwerze amerykanskim mój ping jest stabilny, więc zapewne nie jest to wina mojego łącza. Co powinnienem zrobić?

Dodam że problem występuje, gdy w domu włączony jest tylko jeden komputer i nawet odłączam wi-fi, nie działają w tle żadne inne platformy niż battle.net, nic nie pobieram. Funkcje windows odpowiedzialen za zbieranie i wysyłanie danych są wyłączone. (w sensie, te które się dało wyłączyć, np. gps, xbox vr, sklep itp)
Witaj.
Zacznij od wykonania testu WinMTR w trakcie gry:
https://eu.battle.net/support/pl/article/27780
Wyniki wklej tutaj.
Witryna do pobrania WinMTR jest nieosiagalna, próbowałem na każdej z przeglądarek. Nawet po wyłączeniu firewalla, antywirusa, etc.... Nie mam pojęcia co może blokować :/
Faktycznie coś się stało ze stroną. Spróbuj pobrać używając tego odnośnika:
http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php/19efa7d7d0a38ccacf78228e86e74243/5ae85504/8263/3/1
https://megawrzuta.pl/filesgroup/5d597dee4f75bf4f96ac22309be210c6.html

Zahostowałem trzy testy. Pierwszy wykonany na obszarze treningowym, dwa następne na "Szybiej grze"
Do jakiego adres IP wykonałeś testy? Adres IP powinieneś wpisać taki jaki wyświetla się w grze po uruchomieniu wykresów sieciowych.

Co do samych testerów, to na wszystkich widać znaczny wzrost czasu odpowiedzi od trzeciego kroku.
02.05.2018 08:52Wpis zamieszczony przez: Raxr
Do jakiego adres IP wykonałeś testy? Adres IP powinieneś wpisać taki jaki wyświetla się w grze po uruchomieniu wykresów sieciowych.

Co do samych testerów, to na wszystkich widać znaczny wzrost czasu odpowiedzi od trzeciego kroku.


Kurcze tych ip nie zapisywałem, test wykonywałem do trzech różnych adresów ip (jeden na serwerze z mapy treningowej, dwa na serwerach od szybkiej gry). Adres IP z lewej strony po kliknieciu Ctrl + shift + n, bez portu.
Ok. Tylko się upewniałem. Jedno co mogę dodać do mojej poprzedniej wypowiedzi - proponuję kontakt z dostawcą internetu, przedstawienie testów i opisanie problemu. Znaczny wzrost czasu odpowiedzi występuje po raz pierwszy po jego stronie.
No okej :) sprobuje sie skontaktowac w niedlugim czasie i dam znac ;)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum