Problem z wejściem do gry

Pomoc Techniczna
Witam!
Od kilku dni mam problem z odpaleniem overwatch. Po kliknięciu w battle.necie "graj" pojawia się na chwile czarny ekran, po czym włącza się pulpit i battle.net. Próbowałem reinstall overwatch i blizzarda, razem z czyszczeniem rejestru - nic nie pomogło. Specyfikacja PC: Core 2 Quad Q8200, 4GB ram, GTX 1050, płyta GIGABYTE GA-G31M-S2L.
Witaj
Czy posiadasz zainstalowane oprogramowanie Razer?
Witam xzeyou!

Dziękuję za wiadomość.

Zacznij od wykonania porad opisanych w tym artykule pomocy technicznej.

Jeśli problem wciąż występuje, to wklej w swoim wątku zawartość najnowszego raportu błędów.

Pozdrawiam

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!
Tak, posiadam zainstalowane oprogramowanie razer(dla myszki)
Użyłem wszystkich porad z pomocy technicznej
W folderze "logs" jest tylko plik 'Overwatch.log" o takowej treści:
[3796] [NRM] [Game] [External(0)] [External()] [2018-05-03T17:24:36.604Z]: #= VoiceClient: ============================Startup============================
[3796] [NRM] [Game] [External(0)] [External()] [2018-05-03T17:24:36.625Z]: #= VoiceClient: State -> INITIALISED
Zważywszy na pewne problemy z oprogramowaniem Razer w ostatnim czasie proponuję czasowo odinstalować szczególnie jeśli posiadasz Razer Chroma SDK
Usunięcie Razera pomogło, lecz następnego dnia kurier doręczył mi słuchawki Razer Electra V2 USB, pobrałem i skonfigurowałem od nowa Razer Synapse i o dziwo overwatch działa bez problemów, a nawet jest więcej FPS. Dla przyszłych użytkowników razera polecam od razu wyłączyć w synapse Chroma Apps i statystyki ;)
Dzięki za potwierdzenie. Ze swojej strony mogę polecić Razer Synapse w wersji 3.0(beta). Jak dotąd nie miałem problemów. Niestety jeśli chodzi o słuchawki, to ich obsługa jest na razie mocno ograniczona.
Mi nic nie pomaga z tego. Zdazylam pograc ostatni dzien "odwetu", a po nowym patch dzis sie loguje i mamten sam, identyczny problem, zrobilam aktualizacje servera, ywalilam synapse, zapore systemu. NIC. Null.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum