Renderowanie obrazu z SLI - wszystko przesunięte

Pomoc Techniczna
Witam,
ostatnio zaktualizowałem sterowniki Nvidii, Win10 (64bit)i Overwatcha. Przy rozdzielczości 1366 x 768 i 1360 x 768 przy której grałem (zmniejszałem rozdzielczość, żeby nie obciążać GPU - więcej FPS itd.) - ekran jesz poszatkowany i każda część jest z lekkim przesunięciem. Załączam link do obrazka - https://ibb.co/fGOgeS . Mam również filmik prezentujący problem.
Spec to z grubsza Lenovo y510p (i7-4700mq + GT750m SLI) z Win10 64bit.
Witam james!

Dziękuję za wiadomość.

Ostatnia aktualizacja Windows oraz sterowników Nvidia mogła prowadzić do problemów w Overwatch.

Usuń sterowniki Nvidii za pomocą DDU i zainstaluj ich najnowszą (najpewniej już poprawioną) wersję ze strony producenta.

W Aplikacji Blizzard wejdź w Ustawienia>Ustawienia gry i Wyzeruj opcje w grze dla Overwatch.

Czy inne rozdzielczości działają poprawnie? Czy inne tryby wyświetlania działają poprawnie?

Pozdrawiam

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!
Witam,
Czy inne rozdzielczości działają poprawnie?
Nie wiem czy wszystkie, ale przy rozdzielczości 1600x900 oraz 1280x720 na pełnym ekranie działało poprawnie - nie licząc tego, że czasami zostawał czarny ekran chyba po śmierci oraz tego, że czasami tuż po skończonym wstępnym odliczaniu, tuż przed otwarciem bram kompletnie zawieszało grę. Jednakże te problemy mogły być spowodowane zbyt wysoką temperaturą podzespołów (głównie GPU).

Czy inne tryby wyświetlania działają poprawnie?
Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ponieważ w tym czasie aktualizuje mi się Overwatch, ale jeśli chodzi o to, czy błąd występował tylko przy ustawieniu pełnego ekranu - to z tego, co testowałem raczej tak. Nawet jak nagrywałem używałem kombinacji alt+enter, żeby wyłączyć tryb pełnego ekranu, po czym dziwne przesunięcia ustępowały. Okno można było dowolnie zmniejszać. Co do trzeciego trybu (nie pamiętam nazwy), to chyba włączyłem, ale to było 1080p, które działało i na pełnym ekranie z tego co testowałem.

Za poradę dziękuję, ale niestety ponowna instalacja sterowników i reset ustawień nic nie dały. Może spróbuję później jeszcze zrobić reinstall Overwatcha.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum