Kara pomimo powrotu do meczu

Pomoc Techniczna
Hej!

Przed chwilą grałem mecz rankingowy w rywalizacji 6 vs 6 i straciłem połączenie z internetem na kilka sekund. Wszedłem do gry i kliknąłem "Dołącz Ponownie" Wynik był 2:1 - rozegraliśmy rundę po czym moja drużyna wygrała i dostałem karę -50 punktów oraz zostałem zawieszony...

Ktoś mi wyjaśni co się stało?!
06.05.2018 22:09Wpis zamieszczony przez: Maniek
Hej!

Przed chwilą grałem mecz rankingowy w rywalizacji 6 vs 6 i straciłem połączenie z internetem na kilka sekund. Wszedłem do gry i kliknąłem "Dołącz Ponownie" Wynik był 2:1 - rozegraliśmy rundę po czym moja drużyna wygrała i dostałem karę -50 punktów oraz zostałem zawieszony...

Ktoś mi wyjaśni co się stało?!

spotkalo mnei to samo, dostalem dc 30 sekund przed winem. System kar potrzebuje jakichs usprawnień, bo jest niesprawiedliwy. Skoro staram się cały mecz to dlaczego mam być traktowany na równi z trollem/flamerem? Nie wiem, może 2 minuty na reconnect albo coś? I zanim wbije na ranked, to może warto dodać zapytanie, czy na pewno jesteśmy gotowi? Wyrzucilo mi internet na doslownie 10 sekund w trakcie wyszukiwania gry i dostałem bana razem z -50, mimo że do czasu dc gry mi nie znalazło. Lącznie jest to -130 punktów nie z mojej winy i niesprawiedliwy ban, który teraz będzie tylko dłuższy.
Witam Maniek i Cygarozawisz!

Dziękuję za wiadomości i przykro mi z powodu opisanych incydentów.

Powrót do gry po krótkim rozłączeniu nie powinien odbić się negatywnie na wyniku całego meczu i chociaż problemy z tą funkcją zdarzają się coraz rzadziej, to wciąż mogą od czasu do czasu popsuć rozgrywkę.

Rozłączenie na etapie draftu jest niestety traktowane na równi z opuszczeniem trwającego meczu i konsekwencje dla konta są równie surowe i nieodwracalne, jak w przypadku celowej ucieczki z gry.

Pozdrawiam i przepraszam za niedogodności.

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum