Zakładanie konta Microsoft: Wpływ na Authenticator

Pomoc Techniczna
Witam, Moderatorzy i MVP. Połączyłem swoje konto na laptopie z Microsoft i mam małe obawy że to może wpłynąć jakoś na Authenticator.

Dlatego chciałbym zapytać o rozwiązania jak np. gdy wyświetlany Kod z Authenticatora Blizzard nie działa lub zwyczajnie Authenticator nie odbiera żądania.

Walczyłem z tym ostatnio po zmianie nazwy komputera.

Czy jak na razie dopóki mogę się zalogować na swoje ustawienia, mogę bezpiecznie usunąć Authenticator i zastąpić go nowym z powodu obaw?
Witaj.
Authenticator pozwala zabezpieczyć Twoje konto Battlenet przed dostępem innych osób a połączenie konta w komputerze z Microsoft nie powinno mieć żadnego wpływu na jego działanie.

W przypadku gdy Authenticator nie odbierze żądania możesz użyć alertów komórkowych, które również pozwolą m.in. odblokować konto, a ponadto nawet odłączyć Authenticator.
Sprawdź również w przypadku Authenticatora na telefonie czy w ustawieniach samego telefonu nie masz dla tej aplikacji włączonej oszczędności energii i czy aplikacja nie jest wyłączana aby nie pracowała w tle.

Oczywiście w każdej chwili możesz odłączyć Authenticator aczkolwiek myślę, że nowa instalacja nie przyniesie oczekiwanej poprawy w Twoim wypadku.

Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz tutaj:
https://eu.battle.net/support/pl/article/24520
Dziękuję za szybkie i szczegółowe wyjaśnienie, Raxr!

Pozdrawiam

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum