Bcrf ikona gracza

Pomoc Techniczna
Dzień dobry
Na wstępie bardzo podoba mi się inicjatywa z wspieraniem walki z rakiem. Jak tylko zobaczyłem skina do Laski od razu kupiłem. Lecz nie tu jest problem, wczorajszej nocy oglądałem sponsorowanego streama w celu uzupełnienia kolekcji o graffiti i ikonę gracza.

Co ciekawe udało mi się zdobyć graffiti z tieru 2 i 3 lecz ikona gracza jest zablokowana.

Czy mogę wiedzieć jak to można odblokować. Skoro ikona i graffiti są w jednym tierze. Analogicznie powinienem mieć to odblokowanie a zdobyłem tylko połowę.

Oraz kolejne pytanie czy na zdobycie 4 tieru ostatniego gdzie jest wymagane 6 godzin oglądania stream to musi być bez przerwy czy mogę oglądać 6 streamow po godzinie i też mi zaliczy.

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam
Arlune
Witaj.
09.05.2018 10:30Wpis zamieszczony przez: Arlune
Oraz kolejne pytanie czy na zdobycie 4 tieru ostatniego gdzie jest wymagane 6 godzin oglądania stream to musi być bez przerwy czy mogę oglądać 6 streamow po godzinie i też mi zaliczy.

W wymaganiach jest, że trzeba obejrzeć łącznie 6 godzin transmisji więc nie musisz oglądać bez przerwy.

09.05.2018 10:30Wpis zamieszczony przez: Arlune
Co ciekawe udało mi się zdobyć graffiti z tieru 2 i 3 lecz ikona gracza jest zablokowana.

Z tego co zauważyłem, to podobne wpisy pojawiły się już na forum zgłaszania błędów, więc możliwe, że jest to jakiś błąd. Jednakże nic straconego - możliwość odblokowania potrwa do 21 maja, więc na pewno znajdziesz czas żeby to zrobić choćby przy okazji odblokowywania 4 poziomu nagród. Jeśli dowiem się czegoś więcej w tej sprawie to dam znać.

Poniżej znajdziesz link do harmonogramu transmisji biorących udział w akcji:
https://news.blizzard.com/pl-pl/overwatch/21758132/odblokujcie-skork-go-dzik-dla-laski-i-wesprzyjcie-fundacj-badan-nad-rakiem-piersi#pinkmercydrops
Witam Arlune!

Dziękuję za wiadomość.

Sytuacja została przesłana do zbadania, ale bardzo możliwe, że winę za tą sytuację ponosi drobny błąd w blogu - ikona powinna być nagrodą za 6 godzin transmisji, a nie za 4.

Kolejne 2 godziny transmisji powinny przyznać Ci ostatni poziom prezentów, z ikoną włącznie.

Pozdrawiam

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!
AKTUALIZACJA: Nagrody związane z transmisją są wciąż w trakcie badania, ale udało się już zidentyfikować prawdopodobne źródło błędu.
Dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieję że uda się rozwiązać problem

Pozdrawiam
Arlune

Edit 1
Ok posiadam już wszystkie grafiti brakuje tylko ikony, czyli wychodzi na to ze wystąpił jakiś błąd.

Edit 2
Po porannym sprawdzeniu ikona już jest dodana dzięki raz jeszcze za pomoc. Temat rozwiązany i do Zamknięcia

Pozdrawiam
Arlune
Dziękuję za potwierdzenie!

Ikona powinna zostać dodana do wszystkich kwalifikujących się kont wraz z kolejnym logowaniem.

Pozdrawiam

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum