Pomoc Techniczna - StarCraft II

26 wrz 2017 PROBLEMY Z POŁĄCZENIEM I OPÓŹNIENIAMI - PC/MAC Witajcie! W ostatnim okresie pracowaliśmy nad ulepszeniem kroków naprawczych dla problemów z połączeniem w naszych grach. Ponieważ problemy z połączeniem są popularnym tematem, chcieliśmy podzielić się z wami informacjami odnośnie źródeł tych problemów i co zrobić w razie ich wystąpienia. Spis treści 1. Kroki naprawcze dla problemów z połączeniem 2. FAQ 3. Co zrobić, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocyMadkipar3 26 wrz 2017
18 lip 2017 ZNANE PROBLEMY & ROZWIĄZANIA - PRZECZYTAJ! Gorące Tematy Prosimy śledzić kanał @BlizzardCSEU_PL na Twitterze w celu uzyskania informacji o aktualnym stanie usług. Opis znanych problemów w grze znajdziecie tutaj. Windows 10 Tryb Okienkowy ZNANY PROBLEM: Zmiana wielkości ekranu w trybie okienkowym może spowodować problemy z wyświetlaniem i myszką. Problemy z Płynnością Rozgrywki Sprawdź nowe minimalne wymagania sprzętowe i zaktualizuj sterowniki karty graficznej Popularne Problemy & Ich Rozwiązania Wybierz kategorię, aby uzyskać porady odnośnie rozwiązania danego problemu: Konto & Bezpieczeństwo (Włamanie/Nie mogę się zalogować/Authenticator itd.) Instalacja & Aktualizacja (Zatrzymanie postępów/powolne pobieranie/błędy BLZXXXXX itd.) Połączenie & Opóźnienia (Lagi/regularne rozłączenia/nie można się połączyć itd.) Wydajność & Stabilność Rozgrywki (Zawieszanie/mała liczba FPS/przycięcia itd.) Jeśli Twój problem nie znalazł rozwiązania pomimo zastosowania powyższych kroków naprawczych, prosimy zapoznać się z wątkiem poświęconym tworzeniu efektywnych wpisów na forum i umieszczenie na jego łamach odpowiedniego raportu.Madkipar0 18 lip 2017
17 lut 2015 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Rolą tego forum jest dostarczenie graczom platformy dyskusyjnej, gdzie będziecie mogli wspólnie z przedstawicielami Blizzarda omawiać zagadnienia techniczne. Chociaż samo forum NIE MA w założeniu zastąpić naszych klasycznych kanałów wsparcia, to zachęcamy wszystkich do zadawania za jego pośrednictwem pytań, dzielenia się swoimi poradami i uczestnictwa w toczących się dyskusjach. Prosimy również, aby wszyscy uczestnicy forum traktowali się z należytym szacunkiem i życzliwością. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie poświęconej regulaminowi postępowania na forach.Madkipar2 17 lut 2015
14 godz. Nie działają wszystkie kampanie z płyty Witam. Kupiłem w sklepie pełną wersję StarCraft 2 Battle Chest. Na płycie według informacji zawartych w pudełku oraz od sprzedawcy miały znajdować się 3 pełne kampanie: 1 Wings of Liberty 2 Heart of the Swarm 3 Legacyof the Void Niestety działa tylko pierwsza z nich a dwie kolejne są do kupienia za Euro. Co zrobić w takim przypadku, bądź z kim się skontaktować? Z góry dziękuję za pomocSiwy6 14 godz.
1d Strumieniowanie danych Witam Sciagam data do jakiegos starego repka i jak zauwalylem sciaga sie okolo pol paska i repek startuje. Przy wczytywaniu w prawym dolnym rogu wyskakuje pozostala ilosc danych do sciagniecia. I tu jest problem poniewaz to cos ciagnie z tydzien a ja nie mam mozliwosci zeby odpalic repek z tego pacza offline bo trzeba sie zalogowac innaczej wyskakuje blad ze cala data musi byc sciagnieta. Mam autentyfikator i gram na komorce. Po kazdym repku wylogowywuje mnie i musze kod wklepywac jeszcze raz. Wczesniej oczywiscie wylaczc w komorce neta(tam u gory - dane) zeby mnie nie zalogowalo bo znowu bedzie chcialo ten kod. Po pol dnia takiej zabawy mam dosyc a repkow jest sporo. Moje pytanie brzmi. Gdzie moge sprawdzic ile tych danych zostalo do sciagniecia? Moze mozna przyspieszyc jakos ten proces? Gram na wersji 32-bit wiec pozostale pol paska to 64bit? Czy to ograniczenie w aplikacji, to co sciaga dane przyszlych paczy ma wplyw na szybkosc sciagania tej daty w tle? Przepraszam z gory ze znow mam prob dotyczacy repkow ale znalazlem jakies repki a myslalem ze te daty juz mam wszystkie. I tydzien to powaznie mowie. Kiedys chcialem sobie sciagnac polska werje TYLKO tekstow w grze. Pobralo 400MB+ a pozniej do konca miesiaca strumieniowalo cos w tle i zniknelo 6GB PAKIETU i nie skonczylo musialem cofnac do angielskiej wersji. I oczywiscie o graniu offline moglem zapomniec. Mam jeszcze jedna prosbe kolego Madkipar. Czy Kolega moze raportowac ten znikajacy cache z repkow? Zdaze obejrzec jakas partie a nastepnym razem musze to sciagac jeszcze raz. Kiedys pol dnia siedzialem na repkach z WCS i data zniknela TRZY razy bez restartownia komputera. Zeby bylo smieszniej odpaliem cache managera zeby sprawdzic czy cache jest. To taki program firm trzecich, ktory wyciaga mape z cachu. Wiec jak mam mapke to cache tez musi byc. Albo niech Blizz wyrazi swoje stanowisko w tej sprawie. Cache faktycznie jest ale ulega przedawnieniu ze wzgledy na zabezpieczenie gry przed piratami. PozdrawiamImmortal0 1d
6d Profil na stronie Profile są nowe, ale statystyki nadal mają problemy. Z zauważonych to cały czas mi wyświetla że 3 razy kończyłem w 1 vs 1 diamencie. Te 3 razy to ja byłem w Hotsie. Napisał bym że to liczba z lotv (bo też 3 razy byłem) ale tam nie byłem 15 razy w diamencie w drużynowo. Drużynowo oczywiście też nie dolicza mi diamentów z lotv. Taki mały szczegół, a może ktoś będzie miał chwilę zabawy w kodzie :)Azore3 6d
10 paź Problem z odinstalowaniem SC2 i SC1 Witam, Jakiś czas temu zainstalowałem Starcraft 1 i 2 w chińskiej wersji językowej. Próbowałem odinstalować gry na różne sposoby ale nie udało się i zostały dwa pliki które łącznie zajmują mi 60GB na dysku. Dzisiaj ponownie ściągnąłem aplikację Battle.net. Instalacja była w języku chińskim natomiast główne okno jest już po polsku. Niestety apka nie wykrywa mi ani SC1 ani SC2. Proszę o pomoc i pozdrawiam!Nibiru10 10 paź
10 paź Zdublowany Kolega w socialu... Witam Kolege poznalem kilka tygodni temu, kiedy to pomogl mi w zdobyciu aczika w arkadowce. Od tamtego czasu ZAWSZE widze go w socialu podwojnie. Pytalem, powiedzial, ze nie ma pojecia, zeby spytac Blizza. Wiec pytam. Screenshoot ponizej. https://www.fotosik.pl/zdjecie/5ac6956a90c10d59 PozdrawiamImmortal9 10 paź
08 paź Gry nierankingowe - brak polaczenia... Witam Prosze o wyjasnienie jednej kwestii. Dlaczego nie chce nas polaczyc w meczu nierankingowym 1 na 1? Gra szuka przeciwnika przez dobre kilka minut mimo, ze i ja i kolega kliknelismy w tym samym momencie. Podgladam w socialu u kolegi tez szuka przeciwnika. To niezbyt popularny tryb wiec czesto nie ma doslownie nikogo. Mozemy tak wisiec z pietnascie minut i nic. Probowalismy juz dobre kilka razy. Usunalem go z listy znajomych bo moze jest jakies zabezpieczenie. Jeden szybko wychodzi a ten drugi dostaje zwyciestwo. Moze mimo gry nierankingowej gra przy szukaniu uwzglednia lige w ktorej jest kazdy gracz. W grze testowej jest dokladnie to samo. Nikogo nie ma a my wisimy kilka minut. PozdrawiamImmortal2 08 paź
07 paź Problem z grą Witam, wyszedłem tyle co na 15 min. i mojej grze coś odwaliło. Nie mogę nic robić, ani zacząć gry ani nic, wczytać gry, osiągnięcia mi znikły, jak klikam start meczu to wyskakuje "opcja niedostępna podczas uruchamiania trybu gry". Znikły mi również informacje na moim profilu oraz nie mam możliwości wybrania rasy w szybciej grze. Problem występuje tylko w tej grze, WOW, OVERWATCH i reszta działa bez zarzutu. Przeinstalowywałem, włączałem i wyłączałem i nic. Zrobiłem również wszystko co jest tutaj https://eu.battle.net/support/pl/article/99037 i dalej nic. Ma ktoś pomysł o co chodzi z owym problemem?Kamilovaty30 07 paź
04 paź błąd 8AB287B5-CC9B-4FDD-8D97-D0D6A88A26D1 startcraft2 wyskakuję taki błąd 8AB287B5-CC9B-4FDD-8D97-D0D6A88A26D1 poszę o pomoc artysta malarz marek izydorczykizydorczyk1 04 paź
02 paź Łączenie z serwerem przesyłania strumieniowego. Witam, wczoraj zakupiłem grę Starcraft II WoL wraz z dodatkiem HotS. Po wpisaniu kodu odpaliłem instalację gry, po instalacji grę i wyskoczyła mała tabelka " Łączenie z serwerem przesyłania strumieniowego", na początku nie chciał się połączyć później popatrzyłem po forum, spróbowałem kilku rzeczy i w końcu zadziałało usunięcie folderu z programdata -> battlenet ->"agent". Teraz dalej myśli minutę lub dwie na strumieniowaniem ale później zamiast tabelki że nie może się połączyć odpala się gra i przez 2 minuty uwierzytelnianie udaje że myśli... później straciłem cierpliwość wiec nie wiem czy po godzinie uwierzytelniania się uruchomi, przypuszczam że nie. Prawdopodobnie nie może się połączyć z serwerem. Oczywiście testowałem przy wyłączonym antywirusie, w zaporze wygląda na to że nie blokuje starcrafta. Proszę o pomoc jak rozwiązać powyższy problem. #1 Problem rozwiązany, proszę usunąć temat/przenieść do kosza. Pozdrawiam, użytkownik Damfled.Damfled4 02 paź
17 wrz Data nie pobiera sie do konca. Witam Otoz moj problem jest nastepujacy. Sciagnalem wszystkie repki z TeamLiquid, chodzi o te speedruny, ktore robi jedna postac na Brutalu w trybie cooperative. Repki sa porozrzucane po kilku paczach. Nie moge odpalic tych z wersji 1.17.1 oraz 4.2.0. Sprawdzalem w katalogu Versions, oba pliki .exe widnieja, cache do mapek sie pobral a przy probie odpalenia pokazuje blad, ze cala data musi byc sciagnieta zeby moc odpalic ta wersje gry. Sc sprawdzalem pod katem bledow, antivirus nie blokuje, usuwalem cache z folderu ProgramData, resetowalem ustawienia SC, komputer sprawny. Jak mam zmusic te gre do pobrania do konca lub zweryfikowania plikow widniejacych w folderze Versions? Musza byc chyba niesciagniete do konca, Jedyny co mi przychodzi do glowy. Z tego co pamietam to obejrzalem ich kilka wczesniej, konkretnie Feniksa. Tam sa wszystkie pod 4.2.0. Drugi problem dotyczy znikajacego cachu do mapek z repkow. Siedzialem w weekendy prawie caly dzien ogladajac repki i cache z mapek zniknal trzy razy jednego dnia. Musze dodac, ze to juz nie pierwszy raz. Odpalam gre w trybie offline, po jednym repku na kazdej mapce i po kilka godzinach musze pobierac ponownie. W grze jest jakies ZABEZPIECZENIE? Nie mozna trzymac tego samego cachu wiecznie? Znika nie tylko cache z repkow. Jednego dnia gralem przeciwko Elite Si dobre kilkadziesiat razy na Dolinie Agrii dla aczikow i po przelaczniu w tryb offline nie moge na tej mapce pograc poniewaz nie ma do niej cachu!!! W Starcrafts Mod(ten Carboot), ktorego notabene nigdy nie sciagnalem do konca, poniewaz jest wieczne pobieranie danych jednego dnia pokazuje ze jest sciagniete 45% danych a nastepnego tylko 17%!!! Rozumiem, ze tego cachu jest 400MB ale gra na biezaca powinna pokazywac ilosc sciagnietych danych a nie co kilkadziesiat procent. Sprawdzalem tych plikow cachu jest grube tysiace, moze silnik sobie z tym nie radzi a cache jest na dysku? Moze jest jakis menedzer, ktory pozwoli "uporzadkowac" te pliki i tym samym odciazyc gre? PozdrawiamImmortal5 17 wrz
15 wrz wersja klienta gry nie jest zgodna z wybranym regionem wersja klienta gry nie jest zgodna z wybranym regionem nie mogę się zalogowac do gry proszę o pomocmac4 15 wrz
13 wrz Tryb współpracy, ograniczenie 5 poziomu ray/kerri/arta Witam. Gram w SC2 w pakiecie starter już parę lat, pograłem nieco w trybie współpracy. 3 podstawowe postacie Raynor, Kerri i Artanis miałem na 15 lvl i ~80 w ogólnej póli. Pozostałych bohaterów za wyjątkiem nowego (tychus lvl 2) i Fenixa (8lvl) dobiłem do 5. Dzisiaj zalogowałem się żeby ponabijać nieco xp na Fenixie i tychusie. I moim oczom ukazały się cyferki 5/5/5 przy ray/kerri/arta. Uznałem to za błąd w wyświetleniu, więc zagrałem partyjkę raynorem, w grze miał on poziom 5, a po grze dostałem XP, z komunikatem, że raynor ma ograniczenie do 5 poziomu... Coś się zmieniło i Blizz założył im kagańce na lvl?Eetam16 13 wrz
13 wrz Bronze 3 "Problem" od aktualizacji z Tychusem. Mianowicie nalicza mmr jak i odlicza po wygranej/przegranej ale uniemożliwia to awans ze względu na zacięcie się(?) paska progresji mmr. Link aby zobrazować problem. W profilu w lidze 2v2 mając mmr i ligę jak na zdjęciu na pasku pokazuje się bronze 3 oraz max min mmr 0. Po skończeniu gry pasek nie pokazuje progresji i pokazuje current mmr jako wartość posiadaną natomiast 3 pozostałe tj. min max promo mmr pokazuje jako "0". Kiedy przełączę w profilu z paska na inną ligę np 4v4 tytuł "bronze 3" na pasku znika ale dalej nie ma możliwości awansu. https://imgur.com/a/f0p0bldVuLTuRe6 13 wrz
13 wrz przegrane w turnieju Mam następujący problem. Po ostatnim update w momencie gdy gra turniejowa trwa powyżej 25 min, zostaje automatycznie przerwana, a zwycięzca zostaje przeciwnik. Przydarzyło mi się to 2 razy pod rząd. Nie ma znaczenia czy mam więcej punktów, nie ma znaczenia, ze przeciwnikowi własnie zniszczyłem cala armie i wykańczam budynki, ogólnie po prostu wywala mnie z gry i zapisuje ja jako przegrana. Ostatnie moje dwa turnieje proponuje przeglądnąć powtórki. Proponuję również napisać do obydwu moich przeciwników z tych gier. Obydwoje przyznali, że powinni mieć gry zaliczone jako przegrane... Nie mam pojęcia co to za BUG ale jest frustrujący... pozdrawiamCzubi3 13 wrz
11 wrz wersja klienta gry nie jest zgodna z wybranym regionem wersja klienta gry nie jest zgodna z wybranym regionem nie mogę się zalogowac do gry proszę o pomocmac2 11 wrz
03 wrz Error 502 - bad gateway - nie da się grać Po uruchomieniu gry pokazuje mi się biały ekran z napisem "502 Bad Gateway cloudflare" Kilkukrotnie resetowałem grę, błąd występuje cały czas. Kolega miał ten sam błąd, reset pomógł u niego.Mariusz2 03 wrz
02 wrz Problem z grą Witam mam porblem z grą mianowicie: Podczas gdy wchodzę w tryb kooperacji wszystke moje posstacie mają zerowy poziom a przycisk gotowy jest ciemny po najechaniu na niego wyskakuje "opcja niedostępna podczas uruchamiania trybu gry" Podobny problem jest z grą multiplayer Proszę o jak najszybsze rozwiązanie problemuJaszczur3 02 wrz
02 wrz PLAYS.TV błąd 1431 Witam Mam taki problem, że od jakiegoś czasu w grze SC II program Plays Tv wywala mi błąd nagrywania "1431". Wcześniej wszystko działało i w SC Remastered też działa. Nie wiem czy to wina gry po którejś aktualizacji, czy też problem leży po stronie programu Plays Tv. Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi, jak rozwiązać ten problem. PozdrawiamKrisKodi2 02 wrz
28 sie zmiana nicku - problemy na forum po darmowej zmianie nicku w sc2, na forum ciagle wyswietla sie moj stary nick, nie mam takze historii moich postow.gaiJin1 28 sie
28 sie Prośba o pomoc w ukaraniu przęstepcy Witam, gdzie mam się odezwac po informacje takie jak: chat log jakie kolwiek informacje a propos przyblizonej lokalizacji gracza. Innymi slowy informacjii potrzebnych do zlozenia zawiadomiieniia o popełnieniu przestepstwa najprawdopodobniej na teranie niemiec. Niestety ale gracz zachowywał sie agresywnie w stosunku do mnie, do całego narodu Polskiego, jak ii całego narodu rzydowskiego. Jedyne informacje jakie mam na temat tej osoby to jak narazie profil gracza w starcraft 2 Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.Korzeń2 28 sie
28 sie Wystąpił tymczasowy problem Wystąpił tymczasowy problem z twoim żądaniem. Spróbuj ponownie. Taka o to informacja wyskakuje podczas próby włączenia współpracy, dodam że nie tylko mi innym graczom pozdrawiamSiarkens8 28 sie
28 sie Ciągły restart ustawień Witam, mam pewien problem od wczoraj ze starcraftem 2, szukałem odpowiedzi w internecie, ale niestety nic nie znalazłem. Za każdym razem jak uruchamiam starcrafta 2 to włącza mi się pokaz (wydaje mi się że gra traktuje każde wejście jako 1 odpalenie gry). Przez to mam cały czas resetowane ustawienia graficzne i hotkey'e, a do tego nie mogę stworzyć żadnych hotkey'ów, bo jak to robie mam komunikat że zostały zapisane na serwerze blizzarda, ale jak jestem w grze to ich nie ma ;/. W plikach gry mam wszystkie hotkey'e, które ustawiłem, ale tak jakby nie były czytane przez grę. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedźWolos12 28 sie
28 sie Ponowne połączenie z grą Witam Co jakiś czas tracę połączenie z grą. Pomimo ponownego połączenia z internetem, gra już nie chce się połączyć. Nie ważne ile by się czekało to i tak się nie połączy. Jedynym wyjściem jest wyłączenie rozgrywki co całkowicie dyskwalifikuje granie. Np w Heroes of the storm po utracie połączenia, gra się łączy z powrotem i można dalej prowadzić rozgrywkę, w SC2 niestety nie. Przeprowadziłem już czynności z linku poniżej które nic nie pomogły: https://eu.battle.net/support/pl/article/99037?utm_source=internal-support_forums&utm_medium=posting&utm_campaign=BlizzardCSEU&utm_content=solution Proszę o pomocpaprot2 28 sie
28 sie Błąd z modelami skinów w Łupie Wojennym W oknie Orkana (złotej ery) wyświetla się model zwykłego Marine na dodatek w folderze "skiny" w kolekcjach wogólę nie ma Orkana.MatisPL1 28 sie
20 sie urządzenie graficzne nie jest dostępne Witam. Po zainstalowaniu windows 10 nie moge włączyc starcrafta 2 pojawie sie błąd "URZĄDZENIE GRAFICZNE NIE JEST DOSTĘPNE" mam zainstalowane nowe sterowniki do karty graficznej, zainstalowałem od nowa grę ale to nic nie dało, nie wiem co dalej zrobic prosze o pomocKaladin9 20 sie
15 sie Problemy po zainstalowaniu aktualizacji 4.5.0 Witam, tuż po zainstalowaniu patcha 4.5.0 wystąpiło kilka problemów w grze związanych z kolekcją oraz trybem kooperacji. 1. Chociaż przed aktualizacją posiadałem osiągnięcie i portret związany z 8 rocznicą gry, to po instalacji elementy te zniknęły. 2. Na miejscu wspomnianych osiągnięć pojawiły się portrety i osiągnięcie za łowy jaj 2017, w których nie uczestniczyłem. 3. Dowódca Abathur w trybie kooperacji, którym nigdy nie grałem osiągnął 2 poziom doświadczenia. Proszę o rozwiązanie wspomnianych problemów.hetMR2 15 sie
15 sie Po najnowszej aktualizacji 3.0.1 ekran w grze miga ? Po najnowszej aktualizacji 3.0.1 ekran w grze miga jak stroboskop i nie da się grać w grę. Przed aktualizacją było wszystko ok, czy ktoś ma podobny problem ? Co robić ?rKle9 15 sie
14 sie warchest problemy, brak popupow Od ost patcha albo zakupu warchesta nie mam informacji o zdobytych achievementach, odblokowanych skorkach itp (zadnych popupow w grze). Z tego co widzialem na twitchu ludzie np nie maja informacji o wbiciu ligi. Po zakupie warchesta nie mialem zadnego info w grze, ze w ogole go mam. Na poczatku myslalem, ze go nie mam. Musialem klikac i szukac. Obecnie jak odblokowuje kolejne tiery to po kliknieciu (prawy gorny rog) w ikonke warchesta by dowiedziec sie co odblokowalem otwiera sie okienko z postepem. Jednak po kliknieciu w np odblokowany wlasnie tier nie mam nic, puste okienko (nie moge zalozyc skina bo tam nic nie ma). Dopiero jak wejde w skiny z warchesta przez menu kolekcji to je widze i moge zalozyc. Ogolnie slabo.Morgul2 14 sie
14 sie Dziwny ekran ładowania Dobry wieczór, Od ostatniej aktualizacji zmienił mi się ekran ładowania w grach 1v1. Nie wiedzieć czemu, często przy starcie gry 1v1 pojawia się ekran ładowania jak z kampanii - tylko jakaś planeta w tle, żadnej informacji o mapie, przeciwniku i jego rasie. Przez to nigdy od początku nie wiem z jakim MU mam do czynienia :/ Poza tym wszystko działa prawidłowo. Proszę o pomoc.Rosomak2 14 sie
14 sie Brak osiągnięcia za grę podczas 8 rocznicy SC2 Razem z patchem 4.5 zniknęło mi osiągnięcie za rozegranie meczu w trakcie trwania eventu z okazji 8 rocznicy SC2. Tak, jestem pewien, że je miałem.tls1 14 sie
14 sie Brak skinów w grach wieloosobowych Czemu jeśli gram w trybie wieloosobowym gracze vs si mam zdobyte skiny z łupu, a jeśli pvp to zawsze ładują się podstawowe skiny? //edit testowane na nowych skinach zergówImbaToss1 14 sie
09 sie Tryb Dowolne -> Wieczne Wczytywanie Jak w temacie. Mam ciągle wczytywanie w trybie Dowolne. Salon gier również ciągle się ładuje.Ulver5 09 sie
08 sie Nie mogę włączyć gry. podczas włączania gry pojawia mi się komunikat o uszkodzonych plikach w instalacji starcraft 2. kod błędu to DEF83BEF-9939-4F20-83DD-D3FB96D1FDC7michwin2 08 sie
30 lip PROBLEM Z Macbook Pro i myszką Rok grałem na Macbooku Pro bez żadnych problemów, ale od pewnego czasu podczas rozgrywki wariuje mi myszka. Nie da się nią sterować. W menu i poza aplikacją wszystko dobrze działa. Czy można coś z tym zrobić?Maycky3 30 lip
24 lip SC2 Brak osiągnięć / Nie mogę zacząć żadnej gry Witam mam taki problem odnośnie gry SC2 po uruchomieniu jej wyskakuje mi że Osiągnięcia zostają wyłączone do odwołania nie widzę ani swoich ani czyiś osiągnięć wchodząc w zakładkę Współpraca wszyscy moi dowódcy są niedostępni ci darmowi i z kampanii mają pomarańczowe obramowania mistrzowskie i 0 Lv a ci na zakup kłódkę przycisk Gotów jest taki szary a po najechaniu na niego jest napisane (opcja niedostępna podczas uruchamiania trybu gry) Po wejściu w Tryb Wieloosobowy jest to samo nic mi się nie wyświetla jedynie komunikat (Dobór graczy jest chwilowo nie dostępny spróbuj ponownie później) Również salon gier też nie działa ani nic innego wiec jestem w kropce. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu Z poważaniem KrucekxdKrucek1 24 lip
24 lip Błąd Krytyczny wyrzuca podczas gry E69AA6C9-31A4-4B65-A747-35C2F9805F8F oto kod, błędu czy wiadomo coś na ten temat ? PozdroBartos1 24 lip
22 lip Błąd naliczania osiągnięć CO-OP - Mutator - Wysoki Witam serdecznie, Po jednej z ostatnich aktualizacji, pomimo zaliczania kolejnych zwycięstw z mutatorem na poziomie wysokim, nie zostały mi przydzielone osiągnięcia za poziomy 75 i 100 wygranych (aktualnie mam 115 zwycięstw). Dodam, że na pozostałych poziomach trudności takie problemy nie występują. Czy jest jakaś szansa na odblokowanie wspomnianych osiągnięć? Z góry dziękuję za pomoc.Jakman2 22 lip
22 lip Tajne operacje Novy - problem z dźwiękiem Kupiłem sobie TON w ramach ostatniej zniżki 50% i od drugiej misji zaczynają się problemy - albo gra nie chce się zapisać, albo gram bez dźwięku, albo tylko z muzyką, bez budowli i jednostek. To odbiera całą przyjemność z zabawyProszę o jakąś poradę / pomoc.Blasser6 22 lip
22 lip Płynność gry trybu coop Problem wygląda następująco, grając tryb coop gra nie działa tak płynnie jak powinna. Nie jest to spowodowane niską ilością fps bądź dużym pingiem ( w trakcie rozgrywki coop ping jest niski a fps 200-60 w późniejszej fazie gry) jednakże zawsze gdy gra jest mniej więcej w połowie następuje "załamanie" i wygląda to jak animacja poklatkowa. Dzisiaj zagrałem parę misji kampanii hots na innym serwerze i po powrocie na serwer EU zabrałem się za coopa. Zauważyłem że tryb ten działa płynnie a w momencie wymaksowania, gdzie graliśmy stukov zagara powinna być stosunkowo niska ilość fps spowodowana dużą ilością jednostek. Moje pytanie brzmi czy jest to jakaś zależność, że po rozegraniu kampanii coop działa płynnie i czy jest jakiś sposób aby owy tryb usprawnić aby chodził płynnie jak np. rozgrywki matchmakingowe czy też kampania?VuLTuRe4 22 lip
22 lip Bledy... Witam Nadal wystepuja bledy przy naliczaniu punktow za wygrana w trybie cooperative. Przykladem sa 4 ostatnie mutatory. Pierwsze trzy przeszedlem na normalu i punkty przydzielono prawidlowo, pozniej na brutalu i dostalem 185.000 bonusu tak jak bym wogole nie probowal(w kazdym z nich). Dzisiaj Temple of the past mutator, zaliczony na narmalu, punkty jak za harda. 33.000 za mecz i 110.000 bonusu oraz 3 BOUNTIES. Druga sprawa. Skroty klawiszowe raportowane kilka razy w ZESZLYM ROKU. Konkretnie chodzi o samomodyfikowanie sie ich. Wchodze do sc z rana i jakies klawisze ustawiac o poczatku. I tak codziennie. Jeszcze gorzej jest jesli tych profili ma sie kilka. Przykladowo ustawiam pierwszy, przerzucam sie na drugi, pozniej powrot do pierwszego i znow ustawianie klawiszy. Manualne edytowanie plikow notatniku i ustawianie plikow tylko do odczytu nic nie daje. Czy panowie/panie z blizzarda mogliby zrobic z tym porzadek? Najlepiej jakby bylo to calkowice osobno. Osobne do kampanii, cooperative i multipla. Poza tym brak mozliwosci zmiany klawisza "morfuj w corruptera" w trybie cooperative(zmiana w trybie multiplayer nie ma na to wplywu) oraz upgrade Hydralisk Den-a w Lurker Dena w kampanii. Ten ostatni czesciowo mozna chyba wytlumaczyc usunieciem upgrade-a i stworzeniem calkowicie nowej budowli. Trzecia sprawa. Nie dziala shadowmapsize na 1 w ustawieniach na LOW. Poczawszy od MEDIUM jest prawidlowo. Cienia - plamy nie powinno byc przy 1. PozdrawiamImmortal3 22 lip
08 lip Graficzny problem z edytorem Podczas próby stworzenia czegokolwiek na laptopie lenovo z50-75, edytor zdaje się działać zupełnie normalnie poza jednym szkopułem, mianowicie okno przeznaczone do twórczości wizualnej jest czarne. Próbowałem różnuch kombinacji wygląda na to, że wyszytko jest ok poza kolorami. Tzn mogę stawiać budynki jednostki, włączyć siatkę, problem w tym że nie widzę co robie. Po załadowaniu jakiejkolwiek mapy np z kampanii widać, że jednostki i budynki są czarno-białe. Ma ktoś pomysły co to może być ? Może to wina jakiś ustawień AMD ?MSheut3 08 lip
05 lip Brak skórki konsolowej z 20-lecia SC2. Tak jak w temacie. Oglądałem grubo ponad 2 godziny, a skórka zablokowana.KorWin6 05 lip
01 lip Urządzenie graficzne nie jest dostępne Gra StarCraft II nie wyczytuje mi karty NVIDIA GeForce GTX 1050.Andrzej4 01 lip
28 cze Nie działa sterowanie podgrupami przy pomocy TAB Po zaznaczeniu podgrupy np marines i wydaniu polecenia kliknięciem myszy żeby się przemieścili wykonują to WSZYSTKIE jednostki a NIE ZAZNACZONA podgrupa. Na pewno jest tak w coop, ma to miejsce już od dłuższego czasu. Naprawcie to, na litość!!daf3 28 cze
27 cze Brak możliwości wejścia do poczekalni Nie potrafię wejść do poczekalni. za każdą próbą wyświetla mi się błądKobra7 27 cze
26 cze co-op Raynor talent nie działa Po ostatnim patchu zauważyłem, że u komandora Raynora nie działa mi talent, który obniża koszt technologi. Z tego co wiem ten talent nie dostał zmian. Prosze o rozpatrzeni problemu.Papei1 26 cze
17 cze Ponowne dołączanie Witam, nie jestem pewien, czy jest to błąd, ale nie wydaje się, by działało to poprawnie. Ostatnio zdarzają mi się krótkie rozłączenia z siecią. Pomimo, że w każdej innej grze niemal natychmiast dołączam z powrotem do gry (w tym w grach blizzarda, np. Heroes of the Storm), to w starcrafcie dostaję komunikat "Poczekaj na ponowne połączenie" i pomimo, że połączenie mam - w międzyczasie rozmawiam bez ścin na discordzie - to w starcrafcie niezależnie, jak długo bym nie czekał, nie mogę ponownie dołączyć. Dotyczy to każdego trybu gry i czyni grę całkowicie niegrywalną, ponieważ prawie każda rozgrywka kończy się rozłączeniem bez możliwości powrotu.Tulipany1 17 cze