Pomoc Techniczna – StarCraft Remastered

28 mar 2017 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Rolą tego forum jest dostarczenie graczom platformy dyskusyjnej, gdzie będziecie mogli wspólnie z przedstawicielami Blizzarda omawiać zagadnienia techniczne. Chociaż samo forum NIE MA w założeniu zastąpić naszych klasycznych kanałów wsparcia, to zachęcamy wszystkich do zadawania za jego pośrednictwem pytań, dzielenia się swoimi poradami i uczestnictwa w toczących się dyskusjach. Prosimy również, aby wszyscy uczestnicy forum traktowali się z należytym szacunkiem i życzliwością. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie poświęconej regulaminowi postępowania na forach.Madkipar2 28 mar 2017
09 maj starcraft remastered przestał działać Witam otóż mam problem. Od jakiegoś czasu nie mogę uruchomić sc. cały czas wyskakuje że przestał działać :( reinstalacja nie pomogła.manix8 09 maj
09 maj Problem z odpaleniem aplikacji Witam Starcraft Remastered się nie uruchamia. Odpalam aplikację -> otwiera się okno blizzarda -> komunikat playing now -> tak jakby gra chodzila…. Wcześniej przycisk podświetlony był na zielono, klikałem i gra startowała. Mam windows 10 ; 64 - bity Asus Pomocyagamabrodata1 09 maj
25 kwi Problem z instalacją Zawsze jak próbuję zainstalować starcraft 1,2 lub sam battle.net to pojawia się ups coś poszło nie tak.To nie jest problem przez zapory bo je wyłączyłem. Włącz i wyłącz komputer nie działa bo nie raz próbowałem instalować i pobrałem flasz i zaktualizowałem wedle poradBeziGames0 25 kwi
30 paź Nie widzę założonych gier w Starcraft I Witam. Nie widzę założonych gier w Starcraft I w trybie online. Co może być przyczyna?TMB1 30 paź
16 paź Nie uruchamia się staredit. Jak w tytule, korzystałem z opcji skanuj i napraw grę, odinstalowywałem i usuwałem pozostałe katalogi, instalowałem od nowa i nic. Sprawdzałem tryb zgodności ze starszymi systemami i nie pomogło. Mam win 8.1 64bitowy. Niezależnie czy odpalam edytor klikając w ikonę, czy po prostu klikając na jakąś mapę wieloosobową (pliki są skojarzone) czy też z aplikacji battle.net nic się nie dzieje. Na liście zadań nawet nie pojawia się nowy proces. Sprawdzałem też opcję z wyłączonym antywirusem. Chyba odkąd mam wersję remastered to się dzieje (ale pewności nie mam bo niezbyt często odpalałem edytor).marsi5 16 paź
08 sie 2018 Zaznaczanie jednostek Myszką Zaznaczanie jednostek myszką ( podwójne kliknięcie )Ted2 08 sie 2018
11 kwi 2018 PROBLEM Z MASKOWANIEM JEDNOSTEK Problem z maskowaniem mianowicie w momencie przejścia jednostek w tryb maskowania o dziwo nie zawsze :( ekran robi mi się niebieski gdyby nie to że nie robi się zawsze pomyślałbym że to jakieś utrudnienie bo mapa jest wtedy mniej czytelna ale ma to sprawiać wrażanie widoku z persoektywy postaci ... ale tak nie jest wiec zakładam ze to jakiś błąd.. Dodatkowo gdy owy tryb mi się uruchomi to już nie da rady wrócić do normalnych barw .. jedynie odpalenie gry od nowa pomaga :( Czy coś takiego ktoś miał ewentualnie jak sobie z tym poradzić ?Xanthe4 11 kwi 2018
09 kwi 2018 Campaign Editor - problem z "SET NEXT SCENARIO" Witam, Mam problem z triggerem odpowiedzialnym za ładowanie kolejnego scenariusza po zwycięstwie. Po wybraniu akcji SET NEXT SCENARIO i wybraniu pliku scenariusza do triggera zamiast pełnej nazwy pliku zostają wpisane tylko pierwsze trzy litery. Trigger nie działa i po zwycięstwie wyświetla się komunikat o braku pliku. Problem powtarza się bez względu na nazwę i rozszerzenie (scm, scx) pliku. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Si-chanSichan5 09 kwi 2018
08 kwi 2018 Rozłącza mnie z grą co jakiś czas. Mam irytujący problem. Mianowicie gram sobie np 3v3 czy w jakiegoś moda. Pojawia się różnie komunikat że lagguje np mojego przeciwnika ( czasami nawet 2-3 zależy ) Jak dojdzie odliczanie to nie wyrzuca tego gracza tylko mnie. Bo widzę że wszyscy zostali rozłączeni czyli ja zostałem. Nie wiem o co chodzi z tym błędem. Zdarza mi się on dosyć często i nie regularnie. Od razu mówię że internet mam w tej chwili kiedy mnie wywala bo sprawdzałem kilkakrotnie i był. W starcraft 2 nie mam takich problemów. Tylko tu jest jakiś problem. Proszę o jakąś pomoc. Ten błąd nie powiem mam już kilka tygodni miesięcy ale serio jak mnie już wyrzuci z fajnej rozrywki to już mnie to denerwuje...SamirDuran1 08 kwi 2018
14 mar 2018 Problem z FPS w HD Witam Serdecznie Wszystkich Mianowicie mam pewien problem z Starcraftem Remaster ponieważ gdy gram w wersji bez HD mam 100-120 FPS i jest ok, ale jak odpalam wersje HD tutaj jest krzak 15FPS nieraz 20 i nie da się grać tak naprawdę, co ciekawe sc2 na niskich detalach w rozdzielczości HD łapie po 40-50 ktoś miałby jakieś rozwiązanie. Dodam że gram akurat na laptopie i zdaje sobie sprawę że w sc2 nie pogram sobie bo i tak małe fps-y a jestem po za moim pc gdzie mogę grać sobie na spokojnie i bez problemów lecz moje zdziwienie było mega kiedy sc remaster ścina w HD kiedy sc2 mam ponad 40 fpsów oO jakieś porady ?? Dodam że nawet myślałem że może na zintegrowanej karcie się gra uruchamia ale właśnie nie tylko na Quadro. Proszę o pomoc gdyż jestem na wyjeździe i pograł bym w normalnych warunkach w sc remaster. Tutaj załączam specyfikację: --------[ EVEREST Home Edition (c) 2003-2005 Lavalys, Inc. ]------------------------------------------------------------ Wersja EVEREST v2.20.405/pl Strona domowa http://www.lavalys.com/ Typ raportu Kreator raportów Komputer DESKTOP-BCAJ53O Generator raportu Radosław System operacyjny Windows 10 Pro Professional 6.3.16299 Data 2018-03-07 Czas 23:25 --------[ Podsumowanie ]------------------------------------------------------------------------------------------------ Komputer: System operacyjny Windows 10 Pro Professional Dodatek service pack systemu operacyjnego - DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c) Nazwa komputera DESKTOP-BCAJ53O Nazwa użytkownika Radosław Płyta główna: Typ procesora 4x , 2200 MHz Nazwa płyty głównej Nieznane Mikroukład płyty głównej Nieznane Pamięć fizyczna 16264 MB Typ BIOS'u Nieznane Port komunikacyjny Intel(R) Active Management Technology - SOL (COM3) Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1) Ekran: Karta wideo Intel(R) HD Graphics 3000 (2108 MB) Karta wideo Intel(R) HD Graphics 3000 (2108 MB) Karta wideo Quadro 1000M Karta wideo Quadro 1000M Monitor Standardowy monitor PnP [NoDB]ImBaCk2 14 mar 2018
13 mar 2018 Konsola bonusowa - 20th anniversary. Dałoby radę zrobić, aby warstwa animacji, jednostek etc była NA konsoli a nie pod? Chyba oczywisty błąd...Deathstroke1 13 mar 2018
11 sty 2018 CROWDS - Sezon 7 Ep25: Wszystko, co dobre... Około pół roku rozpoczęliśmy mały eksperyment, który miał na celu zmobilizowanie naszej społeczności do udzielania sobie wzajemnej pomocy z problemami, które nie zawsze wymagają kontaktu z Działem Pomocy Blizzarda, takimi jak zagadnienia techniczne lub pytania o rozgrywkę. Przez ostatnie kilka miesięcy ochotnicy, posiadający wiedzę i doświadczenie związane z naszymi grami, zapisywali do tej inicjatywy i pomagali nam w odpowiadaniu na pytania zadawane przez graczy. CROWDS był inicjatywą, która pozwalała naszej społeczności wcielić się w rolę Twitterowych pomocników i dzielić się, za pomocą dedykowanej aplikacji na Androidzie, swoją wiedzą oraz doświadczeniem na naszych oficjalnych kanałach wsparcia. Aplikacja pozwalała na podgląd oraz odpowiadanie na tweety, które proszą Blizzard o pomoc lub poradę. Więcej informacji o CROWDS oraz działaniu samej aplikacji znajduje się w naszym artykule pomocy. Projekt dobiega jednak końca i szykujemy się do jego zamknięcia oraz rozpoczynamy poszukiwanie nowych sposobów, które poprawią zasięg i skuteczność naszego wsparcia. Przed zapadnięciem kurtyny chcemy rozegrać jeszcze jeden sezon, który da Wam szansę na korzystanie z tego narzędzia jeszcze przez kilka tygodni oraz ostatnią możliwość na zdobycie oferowanych nagród. Niezależnie od tego, czy jesteś weteranem CROWDS z poprzednich sezonów, czy dopiero rozważasz dołączenie do grona pomocników, Twoja obecność wśród Twitterowych ekspertów będzie bardzo mile widziana! Jeśli uda Ci się wybić ponad pozostałych uczestników sezonu, to będziesz mógł wybrać jedną z poniższych nagród: Hearthstone: Pakiety Kart (x7) Heroes of the Storm: Skrzynie z Łupami (x12) Overwatch: Skrzynie z Łupami (x11) StarCraft II: Dowódcy (wybierz 2 dowolnych i/lub podziel się nimi ze znajomym) StarCraft II: Komentatorzy (wybierz 2 dowolnych i/lub podziel się nimi ze znajomym) UWAGA: Prosimy pamiętać, że korzystanie z chronionych Tweetów może uniemożliwiać innym użytkownikom podgląd Twoich odpowiedzi, co zdyskwalifikuje Cię z udziału w programie CROWDS. Upewnij się, że Twoje Tweety są "publiczne", a unikniesz problemu z ich dostępnością i potencjalnymi nagrodami!Madkipar0 11 sty 2018
11 sty 2018 CROWDS na Twitterze - Sezon VI: Powrót Pomocników Chcąc wzmocnić nasze wsparcie dla Aktualizacji 7.3.5 w World of Warcraft, postanowiliśmy rozpocząć kolejny sezon inicjatywy CROWDS! Jeśli posiadasz solidną wiedzę o grach Blizzarda, w szczególności World of Warcraft, i lubisz pomagać innym graczom... to czytaj dalej, Poszukiwaczu Przygód! CROWDS to inicjatywa, która pozwala naszej społeczności wcielić się w rolę Twitterowych pomocników i dzielić się, za pomocą dedykowanej aplikacji na Androidzie, swoją wiedzą oraz doświadczeniem na naszych oficjalnych kanałach wsparcia. Aplikacja pozwala na podgląd oraz odpowiadanie na tweety, które proszą Blizzard o pomoc lub poradę. Więcej informacji o CROWDS oraz działaniu samej aplikacji znajduje się w naszym artykule pomocy. Niezależnie od tego, czy jesteś weteranem CROWDS z poprzednich sezonów, czy dopiero rozważasz dołączenie do grona pomocników, Twoja obecność wśród Twitterowych ekspertów będzie bardzo mile widziana! Podobnie jak poprzednio, także tym razem najlepsi pomocnicy zostaną nagrodzeni. Tak, tak... Niesienie pomocy jest nagrodą samą w sobie, ale dodatkowe co nieco też miło zainkasować. Jeśli uda Ci się zabłysnąć na tle pozostałych uczestników, to będziesz mógł wybrać jedną z poniższych nagród. Hearthstone: Pakiety Kart (x7) Heroes of the Storm: Skrzynie z Łupami (x12) Overwatch: Skrzynie z Łupami (x11) StarCraft II: Dowódcy (wybierz 2 dowolnych i/lub podziel się nimi ze znajomym) StarCraft II: Komentatorzy (wybierz 2 dowolnych i/lub podziel się nimi ze znajomym) UWAGA: Prosimy pamiętać, że korzystanie z chronionych Tweetów może uniemożliwiać innym użytkownikom podgląd Twoich odpowiedzi, co zdyskwalifikuje Cię z udziału w programie CROWDS. Upewnij się, że Twoje Tweety są "publiczne", a unikniesz problemu z ich dostępnością i potencjalnymi nagrodami!Madkipar0 11 sty 2018
11 gru 2017 Przycinanie gry w trybie pełnoekranowym. Witam, od ostatnie aktualizacji, gdy gram na full screenie albo na fullscreenie (windowed) gra niezmiernie mi przycina i nie mogę w żaden sposób przeprowadzić płynnej rozgrywki. Co ciekawe, kiedy zmieniam ustawienia na Windowed, gra nagle zaczyna płynnie i szybko działać, bez najmniejszych problemów. Co mogłoby być powodem tego? Dodam tylko że mój komputer jest sprawny, przed aktualizacją nie miałem takich problemów. Gram w Warcrafta 3, WoWa, Diablo 3 i wszystkie te gry działają płynnie i nie mam z nimi problemów. Czy istnieje jakiś sposób aby to naprawić? Dziękuje serdecznie.Ethelion1 11 gru 2017
11 gru 2017 Nie mogę nic zrobić po wejściu do gry. Proszę o pomoc. Witam, po wejściu do gry, automatycznie uruchamia mi się okno "Authenticatnig...", gdzie po bardzo długim czasie, prosi mnie o sprawdzenie połączenia, które oczywiście mam, gra również dodana w zaporze do wyjątków. Z kolei kliknięcie w oknie login powoduje jedynie otwarcie pustego okna. Kliknięcie choćby w opcje delikatnie przyciemnia ekran i zawiesza grę na amen. Przeinstalowanie również nic nie daje. Robicie może jakieś poprawki czy coś, że nic nie działa?MoonlighT4 11 gru 2017
08 lis 2017 Problem z zapisem/załadowaniem Witam, postanowiłem rozpocząć kampanie Starcraft Remastered ze zmianą lokalizacji w grze na polską. Zauważyłem że zapis gry działa tylko na pierwszy utworzony plik o danej nazwie, w przypadku próby nadpisania tego samego stanu, gra tego nie robi, tylko wczytuje ten z momentu jego utworzenia. Dodatkowo z menu gry nie można usunąć stanu zapisu, ponieważ po ponownym wejściu w opcje zapis dalej pozostaje. Prosiłbym o naprawienie problemu, gdyż w dalszych etapach gry możliwość nadpisywania postępów gry jest ograniczona, a tworzenie kilkunastu lub kilkudziesięciu nowych plików by zapisywać częste momenty w grze jest utrudnieniem. Pozdrawiam.Xanathos3 08 lis 2017
23 paź 2017 Problem z włączeniem Starcraft:R Witam . za pierwszym razem wszystko bylo ok teraz kiedy wlaczam sc ciagle mam stara wersje ... jak przelaczyzc ? pozdrawiamDallas9 23 paź 2017
09 wrz 2017 APPCRASH hej hej naciskam ,, GRAJ" momentalnie wyskakuje błąd ,,starcraft remastered przestał działać" i tyle . co robić ?OverXan18 09 wrz 2017
25 sie 2017 Brak możliwości przesuwania graczy w lobby Jak w tytule, już to gdzies na forum zgłaszałem, ktoś z obsługi mi pomógł, zrobiłem wszystko jak opisał. Usunąłem foldery po komendzie windows R - blizzard entertaiment oraz battle.net. Gdy zakłądam grę nie mogę znajomych przesunać do home team i na odwrót. Zróbcie cos z tym co się dzieje?!! Dlaczego takie błędy?!! Wszyscy dookoła nie mają z tym problemu tylko ja. Jest to mega irytujące!!!Discoinferno0 25 sie 2017
24 sie 2017 Brak możliwości wejścia w Opcje Jak wchodzę w Opcje to gra się tak jak by wiesza - nie do końca bo mogę używać F5. Ekran ciemnieje i już nic nie da się zrobić. Taki sam efekt jak wchodzę z głównego menu jak i podczas rozgrywki. Win7 64 bit, karta 1050 GTX, sterowniki 378.78Azore11 24 sie 2017
23 sie 2017 Brak BN Poza problemem z brakiem opcji kręcącym się kółkiem w prawym górnym oknie nie mogę też wejść na BN. Opcja OK jest nieaktywna jedynie na LAN mogę wejść. Rejestr kasowałem wiele razy, grę instalowałem od nowa, zmieniałem serwery i nic. Efekt cały czas ten sam. Na 2 komputerze te same objawy. Hasło do BN też zmienione.Azore3 23 sie 2017
22 sie 2017 StarCraft Remastered - Crashe przy końcu rozgrywki Gra bardzo często crashuje na końcu rozgrywki. Testowo wpisałem kod na natychmiastowe zwycięstwo (there is no cow level) dla gry dowolnej dla trybu single player - gra crashuje.Harbinger7 22 sie 2017
20 sie 2017 Stara grafika Po aktualizacji mam starą grafikę... I nie wiem co z tym zrobićRadarus1 20 sie 2017
18 sie 2017 zwrot gry Czy jest mozliwosc zwrotu gry? Kupilem, zagralem chwile i kicha... Ruszam kursorem i przewija mi pol mapy... ledwo ledwo musze kierowac kursorem zeby mi mapa nie przeskakiwala jak glupia.Argun13 18 sie 2017
18 sie 2017 Rozdzielczość Witam. Ilekroć włączam sc remastared mam piksele jak przed kilkubastu lat a nie teraz. Proszę o pomoc bo nie wiem co robić a bardzo chcę zagrać w odnowionego sc IKubus6 18 sie 2017
17 sie 2017 Rozłączenie po wystartowaniu gry (RANKED) Witam, Dziwna sprawa ale dzisiaj 4 razy wystartowałem grę rankingową i za każdym razem po ok 1 albo 1,5 minuty przeciwnik został rozłączony. Odliczało przeciwnika ale to mi na końcu dodawało disconnect. Czy może to być jakaś blokada firewalla albo coś? Dodam, że przed aktualizacją rozegrałem normalnie ok 10 gier rankingowych i nie było takiego problemu.rzeSnik0 17 sie 2017
17 sie 2017 Nie widać jednostek Zergów i Protosów Witam, Mam pewien problem. Podczas rozgrywki czy to w kampania czy single, nie widać niektórych jednostek Zergów i Protosów w jakości HD. Jeśli chodzi o Zergi dotyczy to hydralisków a u Protosów: zealot i dragoon. Widać tylko cienie tych jednostek na ziemi. U Terran widoczne są wszystkie jednostki. Czy ktoś ma pomysł dlaczego tak się dzieje ? Gdy wciskam F5 i przełączam grę w starą szatę graficzną jednostki te się ukazują. Ale gdy przejdę znowu na tryb HD to te wyżej wymienione jednostki znikają i zostaje tylko cień na ziemi. Oczywiście można nimi sterować, walczyć itd. Nie ma tylko tak jakby samych skinów.Radrex2 17 sie 2017
17 sie 2017 Error 6:3 Przy próbie połączenia non stop wyskauje ten komunikat. Jakaś rada ?kuba1 17 sie 2017
16 sie 2017 Polska Lokalizacja-bug Niech ktoś mi wyjaśni, jeśli dobrze rozumuje Dodaliście w grze opcję stare głosy z kampanii, ok tylko czemu do jasnej cholery zmieniają także napisy, ... na ANGIELSKIE ........................... Serio blizzard? Czym się różni to od włączenia lokalizacji angielskiej i włączenia opcji starych głosów Niczym ... Zmuszacie graczy do grania z tym nieklimatycznym dubbingiem aby rozumieli tekst, albo muszą grać po ANG całą grę, a w SC2 jest taka możliwość ........... Wydałem 60 zł za takie coś, no zaraz nie wytrzymam Naprawcie to, bo tylko tracicie w oczach graczyIIIIIIIIIIII0 16 sie 2017
16 sie 2017 Crash przy grze 1v1 w polskiej wersji jęz. Hej, Trafiłem na dosyć nieprzyjemnego buga - grając w polską wersję językową i wygrywając grę z komputerem, zamiast komunikatu o zwycięstwie ("Player 2 was eliminated.") gra crashuje pokazując poniższy kod błędu: 9EF695DA-B23E-4506-AC28-D3CA93A94566 Dodatkowe info: * Gra działa poprawnie w angielskiej wersji językowej (prawdopodobnie, czcionka wyświetlająca się przy komunikacie o eliminacji przeciwnika powoduje crasha), * Testowane grając protossami, kontra różne rasy, na mapie Bottleneck, * Za każdym razem po zniszczeniu wszystkich budynków przeciwnika zamiast ekranu zwycięstwa otrzymywałem w/w. komunikatPolishVodka7 16 sie 2017
15 sie 2017 Pełny Ekran- i zmiana rozdzielczości Siema, mam problem, gdy zmieniam ustawienia na pełny ekran monitor robi się czarny i muszę mieć pełny ekran w oknie. Do tego nie widzę zmiany rozdzielczości, co ja zrobiłem źle?IIIIIIIIIIII11 15 sie 2017
15 sie 2017 Nie działają profile gracza. Niestety profile gracza nie działają. Nawet nie chcą się uruchomić tylko wyskakuje błąd że jest problem z zerglingami. Widziałem na youtubie że ktoś wszedł w profil gracza jednak ja nie potrafię.SamirDuran5 15 sie 2017
15 sie 2017 Nie uruchamianie się gry Gra niestety się nie uruchamia. W tle cały czas jest okno gry ( tak jakby chodziła w tle ) ale niestety brak obrazu, dźwięku czegokolwiek. Sterowniki najnowsze ( grafika ) windows też, zapora wyłączona, programy antywirusowe też. SCII działa bez zarzutu tak samo jak inne gry. Remaster niestety nie.Janek10 15 sie 2017
14 sie 2017 Czarne paski po bokach (rozdzielczość). Witajcie. Co poradzicie na to, że w grze mam czarne pasy po bokach? Mam rozdzielczość w laptopie 1366x768. Można wypełnić jakoś te braki po bokach? Pozdr.Furion4 14 sie 2017
14 sie 2017 Nagrywanie StarCraft za pomoca Action Witam. Dla testów chciałem sprawdzić czy da się nagrać kilkuminutowy klip wideo z SC Remastered. Niestety wbrew moim oczekiwaniom gra wywala do pulpitu jedynie z napisem, że coś poszło nie tak. Nagrywać mogłem jedynie na wersji 1.16 dzięki zewnętrznemu programowi, który uruchamiał SC w oknie. Przeprowadziłem kolejny test i teraz nawet nie pokazuje się żaden komunikat. Czy jest możliwość by gra się nie crushowała? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.Ambroz6 14 sie 2017
14 sie 2017 Brak wyboru języka polskiego Gra nie posiada możliwości wyboru języka polskiego a miał być.pawelcd7 14 sie 2017
14 sie 2017 brak polskiej wersji Remastered ?? czemu nie ma do wyboru polskiej wersji Remastered ???Necron1 14 sie 2017
02 sie 2017 Pytanie o wersję pudełkową i Stiukova Wiem że ten temat bardziej pasuje do dyskusji ogólnej, ale też nie do końca. A więc czy jest planowane wydanie wersji pudełkowej w Polsce ? Czytałem że dostaniemy Stiukova do copa. A co jeżeli ja już go mam. Mogę go wymienić na innego nowego bohatera ? Stiukov tylko za preorder ?Azore3 02 sie 2017
03 lip 2017 Wymagania SC: Remastered Pojawiły się wymagania sc:r Minimalne: ... https://eu.battle.net/support/pl/article/StarCraft-System-RequirementsCreator0 03 lip 2017
13 maj 2017 Darmowy Sc1 Zmuszony byłem odchaczyć opcję skalowanie myszy bo strasznie przycinał kursor myszy, nie dało się szybko zaznaczyć jednostek. Po za tym ok.paproszek1 13 maj 2017
09 maj 2017 SC 1.18 - crash przy pogłaszaniu Gram na laptopie i gdy próbuję zmienić głośność (jak to na laptopie Fn+inne klawisze, u mnie Fn+F2 i Fn+F3), gra się wywala (Windows 10 bez Creators Update). Ma ktoś podobny problem albo zna rozwiązanie?gnysek5 09 maj 2017
23 kwi 2017 Problem z OpenLG w Starcraft 1.18 Witam, Mam problem z uruchomieniem SC:BW po spatchowaniu do ver. 1.18. Kod błędu: 16AAF9F4-F44C-42C7-9584-D93D2ECB761E Błąd, który mi się wyświetla to "unable to initialize OpenGL". Please update your drivers. Korzystam z laptopa Lenovo z GTX 660M i Intel HD 4000 na pokładzie i z żadnym ustawieniem gra nie chce ruszyć. Sterowniki mam aktualne, system też jest zaktualizowany. Uruchamiam program jako administrator ze zgodnością 256 kolorów. Czytałem na forum wątki gdzie problem dotyczy kart HD 2000-3000. Czy ktoś może mi pomóc?arapp5 23 kwi 2017