Forum ogólne StarCraft II

30 gru 2011 Zasady postępowania na forum Zasady postępowania – prosimy przeczytać Witaj na forach dyskusyjnych StarCraft II! Zostały one stworzone z myślą o utworzeniu przyjaznego środowiska dla graczy StarCraft II do dyskusji na temat wszelkich aspektów tej gry. Fora społecznościowe mają się najlepiej, jeśli wszyscy użytkownicy traktują się nawzajem z szacunkiem i grzecznością. Dlatego też prosimy o poświęcenie odrobiny czasu na przeczytanie zasad postępowania. Wyszukiwarka Nowa funkcja wyszukiwania na górze strony społecznościowej StarCraft II jest niezwykle bogata w opcje. Używaj jej, aby odnaleźć podobne tematy, wpisy na blogu lub podstrony, które mogą zawierać odpowiedź na twoje pytanie bez potrzeby zakładania nowego wątku na forach. Założenie nowego wątku obok innego już istniejącego często zakończy się jego usunięciem. Dalsze zamieszczanie usuniętych wątków doprowadzi do tymczasowego bana za spam. Co najgorsze, zdenerwujesz innych użytkowników forów, jeśli nie poświęcisz minuty na próbę znalezienia odpowiedzi. Ocenianie Nowy system oceniania promuje pozytywne dyskusje i pozwala na pogrzebanie nieprzydatnych wpisów, a nawet zgłoszenie tych wiadomości, które łamią zasady postępowania. Po najechaniu na wpis zobaczysz ikonki, reprezentujące kciuk do góry (lubię) i kciuk w dół (nie lubię). Kliknięcie w kciuk do dół pozwala na wybranie jednej z kilku opcji. „Nie lubię” negatywnie oceni wpis. Jeśli wiele osób użyje tej opcji wpis zacznie zanikać, a z wystarczającą ilością głosów, zostanie on całkowicie schowany. Możesz także łatwo zgłosić moderatorom wpis, zaliczany do kategorii spamu lub trollowania. Jeśli chcesz wysłać dokładny opis złamania regulaminu, użyj opcji „zgłoś”.Kapeselus4 30 gru 2011
5d Cofnięcie poprawki błędu związanego z wyrocznią Wczoraj opublikowaliśmy aktualizację, która wprowadziła poprawkę występującego od dawna błędu związanego z bronią emitującą wiązki energii. Choć jesteśmy przekonani, że błąd ten powinien zostać usunięty, zgadzamy się z opiniami i sugestiami graczy, że zmiana została wprowadzona nagle i niespodziewanie – zwłaszcza w obliczu zbliżających się turniejów kwalifikacyjnych IEM oraz WCS. Dlatego wycofujemy tę poprawkę dziś, ale powróci ona do gry w późniejszym terminie.Katriedna0 5d
27 lis Ograniczenie sekcji mediów na stronie gry Starcraft II Na przestrzeni ostatniego roku odświeżyliśmy nieco wygląd strony StarCraft2.com. Niedawno zaktualizowaliśmy profile graczy i ograniczyliśmy zawartość w sekcji mediów. Stare media są jeszcze dostępne pod tym adresem. Chcieliśmy jednak poinformować, że zostaną one usunięte wraz z końcem roku i staną się niedostępne. Jeśli chcecie pobrać treści ze starej strony, to ostatni dzwonek.Katriedna0 27 lis
3d 2 nazwa Czy Drugi raz można zmieńic nickname w Starcrafcie 2Tortpool1 3d
09 sty Jak stworzyć grę 1v7 ? Jak założyć grę 1v7 SI ?piodd1 09 sty
30 gru Cheat - przeciwnik dropuje mnie przed przegraną (1vs1 ranked) Co można poradzić na cheat polegający na dropieniu mnie z gry bezpośrednio przed czyjąś przegraną ? Sytuacja wygląda tak że po tym jak zniszczę prawie wszystkie jednostki wroga i pozostają jedynie do zniszczenia budynki i wygrana, dostaje mega laga, po którym jestem informowanym o rozłączeniu z grą. Na 100% to nie są problemy z internetem bo po sprawdzeniu w tle wszytko działa ok, sytuacja pojawia wielokrotnie oraz tylko jak wróg jest bezpośrednio przed przegraną.Talges2 30 gru
28 gru Życzenia świąteczne Zgodnie z tradycją już! Chociaż źle się dzieje w Blizardzie, to mimo wszystko chciałbym życzyć wam, drodzy forumowicze wszystkiego najlepszego z okazji świąt! Dużo uśmiechów przy wigilijnym stole, dużo radości, smacznego karpia oraz mocy prezentów po choinką! :D No i dużo, duuuuużo szczęścia! (Bo na Tytanicu to wszyscy zdrowi byli, tylko szczęścia im zabrakło) Wasz Wormik :)Worm2 28 gru
20 gru Potrzebna Pomoc W Pisaniu Pracy Magisterskiej :) Witam serdecznie! Nazywam się Marek i tak jak Wy jestem fanem SC I i SC II :D Niestety nie jako gracz (max Gold w 3vs3), ale zagorzały widz wszelkich GSLów, ASLów czy innych WCSów. Jestem z wykształcenia Fizjoterapeutą i w tym roku piszę pracę magisterską. Wybrałem sobie jako temat „Aktywność fizyczna wśród graczy w StarCrafta”. Chciałbym was poprosić o pomoc w jej napisaniu oraz co najważniejsze w przeprowadzeniu badań. Przygotowałem ankietę za pomocą Formularzy Google, w której zawarłem tzw. IPAQ (Międzynarodowy Kwestionariusz Aktywności Fizycznej) oraz kilka pytań dodatkowych. Byłbym wam bardzo wdzięczny za jego indywidualne wypełnienie! Link znajduje się poniżej. Nie zajmie to więcej niż 6 min, wszystko jest anonimowe i wyłącznie do celów badawczych. LINK: https://goo.gl/forms/deJG9sGvoMg7QF6q2 Planuję skończyć pracę na wiosnę i jeśli ktoś jest zainteresowany wynikami to dajcie znać a wyślę wam gotową pracę! Z góry dziękuję i Pozdrawiam Marek GGMaregus2 20 gru
30 lis Coop Brutal-Mutacje Gram na Serverze Europa zapraszam do wspólnej gry w Trybie Coop Brutal i Mutacje chętni wysylac zaproszenie do znajomych Narig#21145Narig0 30 lis
29 lis Poprawka StarCraft II – 29.11.2019 Właśnie opublikowaliśmy poprawkę, która rozwiązuje problem z balansem gry. Wprowadziliśmy następującą zmianę: Poprawki błędów Moc osłon przechwytywaczy (lotniskowiec) wynosi teraz 40 (poprzednio 35).Katriedna0 29 lis
26 lis może do co-op dołączy Niadarra Niadarra to dawna protoska zmieniona przez kerrigan na matkę szczepu. Występuje w kampanii heart of the swarm w misji wewnętrzny wróg. Po zakończeniu misji jest mowa o tym że Niadarra nie potrafi skontaktować sie z kerrigan i mówi że będzie na nią czekać i znów jej pomoże jeśli znów będzie ją potrzebować. Co myślicie o tym zdała by egzamin jako dowódca do co-op oczywiście musiała by się różnić od zagary. W późniejszym czasie oczywiście jako dowódca może dołączyć jeszcze: Gabriel Tosh, Selendis, Pułkownik Orlan, może nad świadomość tylko tu jest duży znak zapytania. A co do tych dowódców jak Mohandar, Urun, Zurvan Przedwieczny i Tassadar to niewiem ale raczej nie ma na nich co liczyć chyba że akurat. Jak myślicie jestem ciekaw waszych opinii.marek6 26 lis
25 lis Alternatywna przyszłość Zeratula Zeratul i jego alternatywna przyszłość powróci czy nowy wątek w StarCraft II ?marcin4 25 lis
25 lis Problem z osiągnięciem. Mam problem z osiągnięciem już od jakiegoś czasu mam 106 lvl wyniesienia a cały czas nie dostałem osiągnięcia za wbicie 100lvl.kiler1 25 lis
23 lis Nadśwadomość Jako dowódca to je luźny pomys. ale może siem udaćPatapon5 23 lis
14 lis Mapy na 4. sezon 2018 Powitał, Tradycyjnie już - Nowy sezon oznacza nic innego jak pojawienie się nowych map! :) Nowe Mapy 1v1: Stasis LE Automaton LE Kairos Junction LE Port Aleksander LENowe Mapy 2v2: Emerald City LENowe Mapy 3v3: Whitewater Line LENowe Mapy 4v4: Multiprocessor LEPrzypominam tylko, że nowy sezon zaczyna się 20 listopada! GL&HF! ------ Więcej info tutaj: https://starcraft2.com/pl-pl/news/22640612Worm0 14 lis
14 lis Blizzcon 2018 Jeszcze miesiąc do imprezy. Forum wiadomo martwe dlatego wątek daje teraz. Jak myślicie czego możemy się spodziewać w tym roku? Na grafice blizzconu jest Tychus. Ostatnio był jako co op dowódca więc nie mam pojęcia co blizz mógłby z nim planować skoro dał go na grafice. Wg mnie na blizzconie może być : 1. Nowy co op dowódca + nowa mapa 2. Być może zapowiedź łupu wojennego ... 3. DLC do kampanii ehh fajnie by było ... 4. Zapowiedź Starcraft 3 ? Ciągle nie wiemy co to za tajemniczy projekt blizz. A carbot nagle teraz robi finałowe 3 odcinki sezonu. Fajnie by było jak by pokazali Starcrafta 3 ale prędzej pokażą chyba Diablo 4. A wy czego oczekujecie od blizzconu? Jakiś przełom będzie czy jeszcze poczekamy na Starcrafta 3 ?SamirDuran29 14 lis
06 lis Propozycja na skiny do budowli. Witam chciałbym zapytać czy wy też byście chcieli, aby zostały wprowadzone skiny do wszystkich budowli np. http://i.imgur.com/SkzkK.jpg (to akurat do Vorazun we współpracy), mnie to bardzo boli od skinów do Zergów "Emulant" (MECH), bo sami chyba wiecie że budynki tworzone z mechanicznych robotnic nie mogą być żywe, stąd moje 3 propozycje: 1. Skin budowli zależy od skina budowniczego. 2. Zdobywamy wszystkie budowle w np. łupie wojennym na samym końcu. 3. Wraz ze skinami do jednostek zdobywamy pojedyńcze skiny do budowli (marines i od razu koszary). A wy jak sądzicie? Przeszkadza wam to? Chcieli byście? A może macie własne przemyślenia.BiałyWilk2 06 lis
03 lis Twitch dropy za wcs/blizzcon Witam Mianowicie problem polega na błędnie przyznanym dropie za event Blizzcon. Jak wiemy za oglądanie rozgrywek w starcraft możemy otrzymać nagrody w postaci 2 portretów i sprayu za oglądanie kolejno 4,8 i 12 godzin na platformie twitch. Zacząłem oglądać przedwczoraj tj. 26.10 w godzinach 20-23, a dzień poźniej 27.10 w godzinach 18-23. Otrzymałem 2 dropy za 4 i 8 godzin oglądania transmisji jednakże drop za 4 godziny jest nie prawidłowy. Oglądałem tylko i wyłącznie stream starcrafta z kanału twitch.tv/starcraft , a mimo to za 4 godziny otrzymałem skrzynkę do gry HOTS z powiadomieniem na twitchu "Za oglądanie jak heroesofthestorm gra w heroesofthestorm otrzymujesz rare loot chest". Sprawdzałem na forach Us jak i anglojęzycznych i tam też wiele osób posiada taki problem. Pytanie kieruję głównie do niebieskich jak i MVP czy jest możliwość wymiany tej skrzynki na potret otrzymywany za 4h? Skrzynka nie została otworzona i jest mi zbędna, gdyż w HOTS zagram może raz na rok. Z góry dziękuję za odpowiedź.VuLTuRe2 03 lis
01 lis Terran Siemka, jakąś godzine temu wbilem do ligi Master, wiec teraz, jak juz jetsem w tej lidze, to nikt mi nie powie ze '' jak cos ci nie wychodzi to jest to wina tylko i wyłącznie twojego skilla a nie balansu'', wiec moge sobie spokojnie bez stresu pohejtować. Tak więc: terran jest bardzo trudną rasą którą mało co da sie ugrać, mimo tego że w Hotsie jego sytuacja przedstawia sie troche lepiej, to i tak na turniejach dalej widać tylko zergowskie i srotoskie pojedynki, terka ni widu ni słychu. Thx for Blizzard. Greetings from Poland. Lucas.NewLevusek43 01 lis
29 paź Wszyscy dowódcy na 5 LVL?! Pomocy! Dzisiaj o godzinie ok. 10 wpadłem na SC2 by sobie trochę popykać w coop'ach. I tu moje zdziwienie: wszyscy moi darmowi dowódcy (Raynor i Artanis) na 5 LVL, mimo że wymasterowałem ich na 32 LVL mistrzowski. Szukam porady. Zrobiłem coś źle? Coś jest w ustawieniach, czy jakiś błąd? :/EarthHero3 29 paź
25 paź Rozłączanie z gry Witam wszystkich, ostatnimi czasy znacznie częściej jestem rozłączany z gier na BNet. Dawniej zdarzyło mi się zostać rozłączonym, ale bardzo rzadko. Teraz nie ma tak naprawdę dnia, żeby nie dostać rozłączenia. Sytuacja wygląda tak, że w trakcie gry po prostu gra 'zamarza', pojawia się komunikat "Attempting to reconnect" i tyle, mogę od razu wyjść, bo nigdy nie wracam do gry. Grając w gry drużynowe to praktycznie co drugą grę ktoś wychodzi i zakładam, że większość z tego samego powodu co ja. Czy Wy też tak macie? Mój internet działa bez zarzutu. SC twierdzi, że "Wireless signal: Excellent", więc to raczej nie problem z wifi, ale z BNet.OPERATOR1 25 paź
22 paź MMR punkty Witam, czy może mi ktoś wyjaśnić, co to jest z tymi punktami mmr? Chcę sobie pograć normalne 4v4, a tutaj nie dość że trzeba czekać ponad 6 min, aż system znajdzie przeciwnika to za przegraną potyczkę traci się aż po 12 pkt. tak, użyłem słowa aż dlaczego? Bo za wygraną ile się otrzymuje? Po 0 punktów, a w najlepszym przypadku 1! Co to qrwa jest? I to nie ma znaczenia czy grasz pełne 4v4 czy 2v4, gdzie samemu rozbujesz 4 przeciwników. I tak dostajesz 0... Coś jest nie tak. Jestem sfrustrowany brakiem sprawiedliwości. Specjalnie zrezygnowałem z sc2 na rzecz League of legends, bo myślałem, że sc2 jest słabe i że w końcu ktoś coś naprawi. Ale nie było czego szukać przez tyle miesięcy. Po 1,5 roku zrezygnowałem również z LoLa, bo tam to sami idoci, ale widzę że tutaj również nie ma czego szukać. W jakim stanie porzuciłem grę, pod względem grywalności itp. w takim stanie ją po 1,5 roku znowu zastałem. Czy ktoś w ogóle ma jeszcze zamiar coś zrobić z tą grą? Czy Blizzard już rzeczywiście ma gdzieś SC2?! I pogodził się z tym, że jest to dead game. Bo z tego co widać, pojawiły się tylko skórki i inne jakieś gadżety (które i tak są spóźnione o jakieś 5-6 lat), które nie poprawiają rozgrywki! Taki wczorajszy dzień w skrócie, pierwsza gra dnia, przegrana. Straciłem -50 pkt mmr zaś przeciwnik dostał +223. I wszystkie następne gry dnia to albo 0 pkt za wygraną albo +1. CO TO QRWA JEST?! Jestem rozczarowany... Czekam na wyjaśnienia, jak ten system działa, bo, aż się nie chce grać. Pzdr.AniołRadości2 22 paź
19 paź Abathur Toxic Nests Witam Obejrzalem troche pro repkow Abathura gdzie ludzie jada solo gre na brutalu na czas. I mam problem. Na wiekszosci repkow spawnuja gniazda wprost na jednostki. Czesc z nich ginie ale duza czesc sie odradza. Probowalem robic to samo doslownie w tych samych miejscach i KAZDE z nich jest niszczone. Z reszta niewazne gdzie je poloze, na jednosce, za jednostka, niszcza wszystko. Na tych repkach gniazda poprostu rodza sie KILKUKROTNIE szybciej albo ja zle widze. Jak to mozliwe? Moze po jakims paczu zostalo to zmienione? Repki sa z paczy 3.15-4.2.0 Punkty mistrzostw mam rozdzielone tak jak oni 10/20. Probowalem 0/30 ale rezultat jest ten sam. Przydzielalem punkty jeszcze raz bo myslalem, ze to jakis bug. Mozna oczywiscie postawic gniazda i sciagnac jednym roach-em jednostki pod nie ale to nie to samo. http://www.teamliquid.net/forum/single-player/528771-co-op-commander-guide-abathur Repki sa na dole poradnika. Pozdrawiam wszystkich fanow AbyImmortal4 19 paź
17 paź Balance miedzy rasami Czy ktos mi powie co to jes za sens gry ze zwykly marin zabija colosa i voida roznica w cenie jest oczywista a jeden gohst rozladowuje wszystkie stormy cena jednostki tez jes oczywista a teran postawi jeden samolot z zasiegiem i nic nie moze tego zabic zajebiscie ulepszona gra dla terka i zergaJunior6 17 paź
04 paź błąd 8AB287B5-CC9B-4FDD-8D97-D0D6A88A26D1 startcraft2 wyskakuję taki błąd 8AB287B5-CC9B-4FDD-8D97-D0D6A88A26D1 poszę o pomoc artysta malarz marek izydorczykizydorczyk1 04 paź
27 wrz Szukam graczy którzy robią Osiągnięcia Witam Wszystkich, szukam graczy którzy lubią robić osiągnięcia i nie skupiają się na rankingu, meczach ligowych, grają dla zabawy jak ja. Niedawno wróciłem do gry po kilkuletniej przerwie i szczerze mówiąc nie mam z kim zbytnio grać, lista 'znajomych' jest prawie pusta. Chodzi mi o wspólne robienie osiągnięć drużynowych typu 3 vs 3 z Elitarna Si, wygrać 15 meczy z Si pod rząd itp. Albo pograć wspólnie współprace i nie tylko. Wszystkich chętnych i zainteresowanych serdecznie zapraszam, chętnie dodam każdego. Pozdrawiam :)FrytaPL10 27 wrz
19 wrz Tapety Szanowni terranie, protosi i zergi, Chciałbym uzyskać informację gdzie mogę pobrać tapety i grafiki związane z grą. Wcześniej była udostępniona na stronie osobna zakładka w "Media" z tapetami, natomiast teraz widzę jedynie 10 i nie mogę nigdzie zlokalizować żadnego odnośnika. Przy okazji chciałbym również spytać czy jest gdzieś dostępna grafika, bo o ile pamiętam to wcześniej nie była w "tapetach", z ekranu ładowania ostatniej misji w heart of the swarm. Pozdrawiam :)Apollo1 19 wrz
18 wrz Jak kupić zagarę lub vorazun? Ostatnio pokazałem komuś grę na nowym koncie i zorientowałem się, że w sklepie nie ma możliwości kupna zagary, vorazun czy swanna. Ja kupowałem lotv zaraz po premierze dlatego mam te postacie. Ale jak dodać je do konta dla nowego gracza?marsi3 18 wrz
16 wrz Prosba o pomoc w ukaraniu przestępcy Witam, gdzie mam się odezwac po informacje takie jak: chat log jakie kolwiek informacje a propos przyblizonej lokalizacji gracza. Innymi slowy informacjii potrzebnych do zlozenia zawiadomiieniia o popełnieniu przestepstwa najprawdopodobniej na teranie niemiec. Niestety ale gracz zachowywał sie agresywnie w stosunku do mnie, do całego narodu Polskiego, jak ii całego narodu rzydowskiego. Jedyne informacje jakie mam na temat tej osoby to jak narazie profil gracza w starcraft 2 Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.Korzeń2 16 wrz
13 wrz Pytanie dotyczące Tychusa z trybu współpracy. Czy mistrzowski zestawy mocy 1 i 2 łączą się? w zestawie 1 mamy zwiększenie szybkości ataku Tychusa, a w 2 ulepszenie banitów: zwiększenie szybkości ataku cyngli, życia mięśniaków i zasięgu wzroku kombinatorów. To czy zwiększenie szybkości ataku z zestawu 1 i 2 łączy się? Bo Tychus to cyngiel.Hobbit2 13 wrz
13 wrz Brak EXP'a Co-op Missions Po zakończeniu misji Co-op przy Randomowym wyborze bohatera, przechodzę do podsumowania jest mój bohater i standardowo ile exp'a dostałem, ale nie jest dodawany do konta. Tak ma być? *Wszystkich bohaterów mam na poziomie mistrzowskimKuRa2 13 wrz
28 sie Błąd z modelami skinów w Łupie Wojennym W oknie Orkana (złotej ery) wyświetla się model zwykłego Marine na dodatek w folderze "skiny" w kolekcjach wogólę nie ma Orkana.MatisPL1 28 sie
27 sie Pomoc z pieniędzmi na konto blizzarda. Mam takie pytanko czy jak zakupie kartę podarunkową – 60 dni czasu gry wow, o wartości 25,98 €, to muszę wydać to na wow czy mogę wydać np. na paczki do hearthstone'a lub na starcrafta, a jeśli nie to jaką mam pewność że bezpiecznie będzie zapłacić kartą kredytową?BiałyWilk2 27 sie
23 sie Poszukuję graczy do 2v2, 3v3 lub 4v4 - EU - Polska Cześć, jak powyżej - poszukuję ekipy do gry w teamie, powróciłem do gry w sc 2 po dłuższej przerwie - na ten moment silver, kiedyś gold. :) MichałSzczaq6 23 sie
03 sie edycja kolekcjonerska SC2 heart of the swarm. Witam. Mam do sprzedania kompletną edycje kolekcjonerską SC2 heart of the swarm, BEZ klucza aktywacyjnego. Stan niemal jak nowy, podkładka była kilka razy używana, mimo to wygląda jak nowa. Płyta z muzyką czy też płyta DVD za kulisami nie są nawet rozpakowane. Sprzedaje, bo jakoś nie potrzebuje, a komuś może brakuje do kolekcji. Przedmiot wystawiłem na allegro. PozdrawiamWhySoSerious0 03 sie
01 sie Błąd w tytule komiksu Wojen Cieni Przed wyjawieniem nowego komiksu wojen cieni postanowiłem sobie przypomnieć historie od nowa i zobaczyłem błąd w tytule 6 części - zamiast "Wojny Cieni: Część VI" jest napisane "Wojny Cieni: Część V". Mały błąd ale ważny :)MatisPL0 01 sie
30 lip Problem z grą - ZvT Jestem początkującym graczem Zergów. Grałem dziś mecz przeciwko Terranowi i wydawało mi się że idzie mi bardzo dobrze, ale potem zostałem zmiażdżony przez mass Viking. Proszę o jakiekolwiek rady albo/i linki do tutoriali, które mogłyby mi pomóc (najlepiej po angielsku), z góry dziękuję. replay: https://drop.sc/replay/7099906tymotylis2 30 lip
30 lip Raport błędu z portretem Portret Nosiciela Roju Odmiany Ryjownik (Creeper Strain) nie wyświetla się prawidłowo.MatisPL2 30 lip
24 lip SC2 Brak osiągnięć / Nie mogę zacząć żadnej gry Witam mam taki problem odnośnie gry SC2 po uruchomieniu jej wyskakuje mi że Osiągnięcia zostają wyłączone do odwołania nie widzę ani swoich ani czyiś osiągnięć wchodząc w zakładkę Współpraca wszyscy moi dowódcy są niedostępni ci darmowi i z kampanii mają pomarańczowe obramowania mistrzowskie i 0 Lv a ci na zakup kłódkę przycisk Gotów jest taki szary a po najechaniu na niego jest napisane (opcja niedostępna podczas uruchamiania trybu gry) Po wejściu w Tryb Wieloosobowy jest to samo nic mi się nie wyświetla jedynie komunikat (Dobór graczy jest chwilowo nie dostępny spróbuj ponownie później) Również salon gier też nie działa ani nic innego wiec jestem w kropce. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu Z poważaniem KrucekxdKrucek1 24 lip
17 lip Błąd w tłumaczeniu dla umiejętności (Han i Horner) Błąd w tłumaczeniu dla umiejętności (Han i Horner) - "Relokacja platformy kosmicznej" W pierwszym zdaniu jest: "Pozwala objąć dowodzenia nad stacją kosmiczną i teleportować ją po polu bitwy, aby miażdżyła wszystko na swojej drodze." Powinno być: "Pozwala objąć dowodzenie nad stacją kosmiczną i teleportować ją po polu bitwy, aby miażdżyła wszystko na swojej drodze."Shinigami1 17 lip
13 lip Karta Podarunkowa Witam Mam problem z kupnem Karty Podarunkowej już prawie miesiąc i jak widzę w żadnym Media Expert tego nie kupie co się dzieje?Dallasik1 13 lip
11 lip Mitologiczne, biblijne i historyczne nazwy w Starcraft W nazwach miejsc i jednostek sagi roi się od nazewnictwa z różnych mitologii i kultur. Spróbujmy wymienić jak najwięcej: Krążowniki klasy Minotaur i Gorgona, transportowiec Herkules - mitologia grecka / rzymska Maszyny Thor, Odyn, Loki, baza Walhalla, HEL's Angels - mitologia skandynawska; Skrzydła Mroku - wydaje mi się, że może to być nawiązanie do walkirii Banshee - mitologia celtycka Goliat - Biblia Z kolei nazewnictwo Protosów chętnie czerpie z Biblii oraz historii starożytności i średniowiecza. W oryginalnym wcieleniu Fenix jest pretorem (starożytny rzymski urzędnik) w Antiochii (jeden z wczesnochrześcijańskich patriarchatów); władzę nad Aiur sprawuje Konklawe, zajęta głównie pilnowaniem doktryny wyznaniowej. mamy też Templariuszy, a Zeratul ma tytuł mrocznego prałata. Mamy też zelotów (starożytna Palestyna) i archontów (Ateny) Kto znalazł coś jeszcze, wpisujcie.Blasser33 11 lip
11 lip Granie lokalne Witam dawno się nie odzywałem. Mam pytanie do ludzi którzy chcą wesprzeć. Czy istnieje jakaś możliwość by zagrać lokalnie w S2 dla samej gry. Nie po to by się bić, a i tak przegrać. Tylko po to by się doszkolić. I mieć przyjemność z grania. nie by się mordować z powodu tego że jestem zielony w grze i od ponad roku nie miałem przyjemności pograć akurat w serie Blizzardowskie. Rozważam podanie opcji utworzenia albo mieszanki wieloosobowej i kooperacji albo żeby można było pograć coop i multiplayer 1vs1 itp,itd.Atributes5 11 lip
11 lip 2v2 i mój problem z ulubionym formatem gry... Witam. Mam pewien problem jeżeli chodzi o zgłaszanie innych graczy przez opcję "report" w grze. Jest spam, Abusive chat, cheating etc. Nie ma kategorii griefing. W jednej grze, miałem gracza który po zakończonej grze mnie lekko zwyzywał na priv. Zablokowałem go i złożyłem raport. Kilka gier później, dostałem tego samego gracza znów w drużynie. Jako, że był nam nie zły ponieważ go zablokowałem, podjechał do mojej bazy i zniszczył moje hatchery swoimi robotnikami w pierwszych 30+ sekundach gry. Takie rzeczy całkowicie niszczą moje doświadczenia z grą. Teraz mam się bać, że za każdym razem jak będę chciał zagrać 2v2 bo trafię na niego i zrobi to samo? No proszę bez przesady... Niestety to nie pierwszy raz jak mój sojusznik na początku gry zrobił coś podobnego. 2v2 to jest mój ulubiony format i niestety takie osoby psują mi całkowicie zabawę z gry. Żyję nadzieją, że dostaniemy tą samą opcję co Overwatch aka "Avoid as teammate". Pozdrawiam!Friend3 11 lip
10 lip Apel do twórców gier Mam prośbę. Czy istnieje możliwość umożliwienia dla wielu z nas dostępu do bonusów gier, w tym wypadku Starcrafta 1 i 2. Proszę zrozumieć że nie wszyscy mieli okazję lub nawet opcję śledzić 20 lecie S2, niektórzy nie mieli okazji nabyć S2 przed aktualizacją 4.4.0. Nie mówię tu o wręczaniu za darmo, nawet za środki, jestem otwarty na to, ale dajmy szanze wszystkim, którzy chcą nie być poszkodowani. Ja mam kryteria kolekcjonerskie. Rozważam również umożliwienie graczom zagranie lokalne w grze kooperacyjnej na zasadach wieloosobowych i vice versa. Czy to jest możliwe?Atributes3 10 lip
10 lip Starcraft 2 Modele pierwotnych zergów w kampani hots Krótka piłka. Czy modele zergów pierwotnych razem z dehaką w coop dostaniemy w sc2 hots kampani? To jest wręcz obraźliwe dla mnie, że otrzymaliśmy takie pokraczne modele 3d na jedno kopyto, modele pierwotnych zergów różniły się tylko kolorem i detalami Macie blizzard szansę się zrehabilitować, czekamy na odpowiedźIIIIIIIIIIII2 10 lip
10 lip 10 gier na nowym koncie Witam! Mam mały problem z rozkminieniem, o co chodzi w tych 10 grach, które trzeba wygrać, by odblokować gry rankingowe. Nie zalicza mi wygranych gier nierankingowych, pasek stoi cały czas na 2/10 mimo rozegrania i wygrania pod rząd 4 gier :/ Co się dzieje? Jakie są dokładne zasady tejże funkcjonalności? Dodam, że grałem cały czas protosem, nie zmieniałem rasyBuszmen3 10 lip
10 lip Błąd w banelingach Ostatnio zauważyłem, że podniesiony przez fenixa baneling, po zniszczeniu zadaje obrażenia jednostkom lądowym. Nie powinien ranić latających skoro ma wtedy status jednostki latającej? Było by to bardziej logiczne? :)osa4 10 lip
09 lip Raynor mastery problems. Jimmity mastery 60% reduce dont work, can you fix it?befree3 09 lip
03 lip Zakup LotV ze sklepów /allegro En taro Adun Panowie i panie, czy jeżeli kupie przez allegro grę przedpremierowo (z dostarczeniem 1-2 dni przed premierą) otrzymam też klucz do beta testów ? Jeśli tak to w jaki sposób, a może blizz akceptuje zdjęcie z potwierdzeniem zakupu jako dowód i dostanie klucz ? Dzwoniłem po sklepach i mowili, że albo nie wiedza albo nie dają kodów do bety.MSheut5 03 lip