Klany i Grupy

26 lut 2013 Zasady postępowania na forum Zasady postępowania – prosimy przeczytać Witaj na forach dyskusyjnych StarCraft II! Zostały one stworzone z myślą o utworzeniu przyjaznego środowiska dla graczy StarCraft II do dyskusji na temat wszelkich aspektów tej gry. Fora społecznościowe mają się najlepiej, jeśli wszyscy użytkownicy traktują się nawzajem z szacunkiem i grzecznością. Dlatego też prosimy o poświęcenie odrobiny czasu na przeczytanie zasad postępowania. Wyszukiwarka Nowa funkcja wyszukiwania na górze strony społecznościowej StarCraft II jest niezwykle bogata w opcje. Używaj jej, aby odnaleźć podobne tematy, wpisy na blogu lub podstrony, które mogą zawierać odpowiedź na twoje pytanie bez potrzeby zakładania nowego wątku na forach. Założenie nowego wątku obok innego już istniejącego często zakończy się jego usunięciem. Dalsze zamieszczanie usuniętych wątków doprowadzi do tymczasowego bana za spam. Co najgorsze, zdenerwujesz innych użytkowników forów, jeśli nie poświęcisz minuty na próbę znalezienia odpowiedzi. Ocenianie Nowy system oceniania promuje pozytywne dyskusje i pozwala na pogrzebanie nieprzydatnych wpisów, a nawet zgłoszenie tych wiadomości, które łamią zasady postępowania. Po najechaniu na wpis zobaczysz ikonki, reprezentujące kciuk do góry (lubię) i kciuk w dół (nie lubię). Kliknięcie w kciuk do dół pozwala na wybranie jednej z kilku opcji. „Nie lubię” negatywnie oceni wpis. Jeśli wiele osób użyje tej opcji wpis zacznie zanikać, a z wystarczającą ilością głosów, zostanie on całkowicie schowany. Możesz także łatwo zgłosić moderatorom wpis, zaliczany do kategorii spamu lub trollowania. Jeśli chcesz wysłać dokładny opis złamania regulaminu, użyj opcji „zgłoś”.Kapeselus3 26 lut 2013
30 lis Coop Brutal,Coop Mutajce Szukam ludzi do wspólnej gry Coop Brutal - Mutacje 60Lvl i rośnie mój Server Europa zapraszam dodawajcie i piszcie Narig#21145Narig0 30 lis
30 lis Przyjaźni Nowicjuszom - Grupa Witajcie :) Grupa Przyjaźni Nowicjuszom została stworzona dzień po przejściu Starcrafta 2 na model free2play. W zamierzeniu ma być polską wersją akcji Adopt-A-Noob na US Battle.Necie (patrz: https://us.battle.net/forums/en/sc2/topic/7592800176 ). Nie oszukujmy się: wśród Nas jest wielu graczy, którzy dopiero zaczynają rozgrywkę w Starcrafta 2, a często brakuje im odwagi by zadawać pytania. W tym celu postanowiłem stworzyć grupę, która ma dwa cele: 1. Integrować graczy nowych oraz starych w przyjemnej i pozbawionej negatywnych emocji atmosferze. 2. Pomóc nowym graczom znaleźć innych nowych graczy do wspólnej gry. Zasad jest tylko kilka: nie poniżamy nikogo, szanujemy zdanie KAŻDEGO, ograniczamy wulgaryzmy do minimum. Innymi słowy: nie robimy drugiemu to co Nam niemiłe. Pokażmy, że polskie community SC2 to nie cebula! :) Grupę można znaleźć pod tym linkiem: battlenet:://starcraft/group/2/392991 Ewentualnie można też dołączyć "ręcznie" pod kategorią Społeczności sieciowe. Osoby chętne do dołączenia bardzo bym prosił o podanie w odpowiedzi pod tym postem informacji: Battle.Tag lub ksywa w grze: Główna rasa: Pobocznie grane rasy:(Opcjonalnie) Rola w grupie: (mentor, nowy gracz, bierny obserwator) Liga: (Tylko w przypadku mentorów) Ważne! Jeśli osoba zadeklarowała się jako Mentor, dobrowolnie zgadza się na otrzymywanie od nowych graczy wiadomości. Nowi gracze niech nie boją się w takiej sytuacji pisać do Mentorów ze swoimi problemami. Osoby, które wchodzą jako bierny obserwator mogą pomóc, ale nie są do tego zobowiązani.Szkodnix8 30 lis
28 paź Szukam ludzi do gry Witam. Szukam ludzi chętnych do gry w trybie współpracy. Do 18 lat + mikrofon. [Nieaktualne]Plemiesznik0 28 paź
07 paź Szukam Klanu/ ludzi do gry Witam. szukam aktywnych ludzi do wspólnej zabawy. najbardziej tryb współpracy, lub przeciw Si, ale w dobrej paczce namówicie mnie na wszystko :) Pełna kultura i dobra zabawa :) battletag M2nsTEr#2294MZnsTEr0 07 paź
02 paź Enclave Team ...Pandem37 02 paź
28 sie Szukam archona terran dia/master Czesc ludziska. Szukam zawodnika na poziomie dia/master do archona Terrana oraz, jesli bedzie chemia, do dalszej wspolpracy. wymagam zaangazowania, sprawnego mikrofonu, umiejetnosci komunikowania sie oraz nietoksycznosci :) Zapraszam serdecznie! reepz#21500gaiJin0 28 sie
28 cze Jak opuścić klan? Za szybko kliknąłem zaproszenie i jestem w klanie, w którym nie chcę być. Jak go opuścić?Havoc1 28 cze
26 cze Poszukiwany / Poszukiwana Kapitan Galaxy Edytor En Taro, Poszukuje ambitnych, kreatywnych, nie koniecznie doświadczonych osób, które są w stanie w miarę regularnie wykonywać "prace" ^^. Mowa oczywiście o mapach customowych do SC2, sam zajmuje się realizacją paru moich pomysłów, ale brak mi czasu by dopieścić wszystko na odpowiedni poziom. Dlatego też zapraszam wszystkich, którzy mają doświadczenie z Edytorem, grafiką / modelowaniem jednostek do sc2 /wc3, pisaniem dialogów, historii, osób zafascynowanych uniwersum które mogą mieć ciekawe pomysły, a także zielonych ludków którzy chcieliby się czegoś nauczyć. Jeśli zastanawiasz się czy odpowiedzieć na posta, to poprostu odpowiedz :D. Zostawiam swój mail do kontaktu bardziej bezpośredniego "M.sheut@gmail.com" Pozdrawiam serdecznie.MSheut0 26 cze
09 maj NMSQ - Rekrutuje Cześć!! Jak w temacie, szukamy aktywnych graczy od diamentu 3 by otworzyc drugi sklad na lige koprulu i alpha. Wymagamy: aktywnosci na discordzie klanowym(w miare mozliwosci) aktywnosci na sc2 Oferujemy: Treningi głownie 1v1, zdarza sie nam grac teamowki i salon gier oraz ffa ale glownie 1v1. Zainteresowani pisac pod watkiem lub do: ADR, do mnie lub JimLorda w grze Niech imba bedzie z wami!Ess1 09 maj
21 kwi Szukam KLANU Szukam klanu. Ktoś tu jeszcze zagląda?Piechu0 21 kwi
26 mar Szukasz miejsca na grę zapraszamy ts-zt.eu „Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.” Witajcie Terranie Zergowie Protossi Transmisja danych... Dotarły do nas informacje z Mars Sary o cięzkich walkach Komandora Reynora który potrzebuję pomocy w odbudowaniu nowej stacji koumikacyjnej. Niezbędne częsci musimy dostarczyć my Terranie. Doskonałym miejscem na bezpieczną przystań w podróży jest Team Speak pod adresem: TS-ZT.EU gdzie zorganizujemy ekipę ratunkową, techników oraz zmodernizujemy części. Wspólnie obmyślimy cały plan na dalszą przygodę w świecie Starcrafta 2 oraz ratunek dla Komandora. O Nas? <ZT> Zakon Templariuszy gości w świecie Blizzarda już sporo lat. Swoją działalność rozpoczął w World of Warcraft, przemierzając Azeroth , później Nasza pasja przeniosła się także do świata Sanktuarium oraz innych gier Blizzarda. Początkowo gracze grali bezklanowo, gdy tylko nastała taka możliwość powstał Nasz klan.Zakon jednoczy nie tylko Klanowiczów ale także wielu wojowników którzy kroczą blisko nas w naszych krucjatach na polach bitewnych blizzarda. Dla nas Templariuszy najważniejsze jest zwycięstwo dlatego nieustannie odpowiadamy na wezwania Blizzard Entertainment do walki na polach bitewnych w różnych czasoprzestrzeniach, jeśli jesteś zainteresowany naszymi działaniami Zapraszamy. kontakt@eu-zt.pl. www.eu-zt.pl Serdecznie zapraszamy na nasz fanpage, jeżeli chcesz oddać nam cząstkę siebie, podoba Ci się wszystko co oferujemy przybij nam piątkę i zostaw like - www.facebook.com/ZTemplariuszy/ Dodatkowo zapraszam do naszej grupy pod adresem www.grupa.eu-zt.plSzajba24 26 mar
10 mar Szukam zespołu Witam poszukuję ludzi a w zasadzie jakiegoś klanu, który często gra. By udoskonalać techniki coop jak i pvp 3 vs 3 itp. Mój wiek 30 :PPiechu0 10 mar
28 lut Początkujący Terran 30+ szuka do wspólnej gry/treningów Witam, Kilka słow o mnie. SC trochę grywałem, kampania i gry dowolne. W SC2 gram multi gram od kilku tygodni. Asem nie jestem [MMR 2317], ale ciągle się uczę. Sporo czytam i oglądam. Tu polecam wszystkim nowym poradniki IndyStarcraft na YT albo www.indystarcraft.com Igor jest świetny i ma genialne poradniki dla wszystkich ras ;) Dodatkowo prawie codziennie streamuje, szkoda że nie gra terranem ;( Genetalnie e-sport mnie wciągnął i choć Pesel robi swoje i na pro gracza raczej za późno, mam ambicję wbicia do Golda/Diamentu jaszcze w tym dziesięcioleciu ;)) Szukam chętnych do pogrania zarówno bez ciśnienia, jak i intensywnego treningu. Jestem otwarty na propozycję oczywiście z racji wieku 30++ i obowiązków rodzinnych, dysponuję czasem głownie wieczorami g.21 i w górę oraz czasami weekendy. Wszystkich zainteresowanych zapraszam dodajcie mnie do znajomych: ValarDohaeri#21477Valar1 28 lut
05 sty 2018 2 vs 2 Witam ! Szukam gracza do 2 vs 2 i być może innych trybów. Gram Protossami i jak na razie w 2 vs 2 mam gold 1, a w 1 vs 1 gold 3. Chętni proszę pisać :)Izzy2 05 sty 2018
30 gru 2017 NMSQ - relrutacja NMSQ - Rekrutuje! PART 2 Klan świeży ,wlasciwie diamenty ,jesli szukasz druzyny w ktorej chcesz potrenowac i cwiczyc swoje umietnosci w 1v1 (glowny cel ale teamowki tez sie zdarzaja). Zergowie i protosi mile widziani. Pisac tu lub do mnie lub do ADR. P.S. Tak to jest odświeżenie 2 edycja rekrutacji do NMSQ!Ess4 30 gru 2017
19 gru 2017 1stcav.pl - Pełnoprawna organizacja zaprasza ! Witam, Chciałbym was serdecznie zaprosić do nowo powstałej brygady StarCraft 2! 1stCav to pełnoprawna organizacja eSportowa która w tym roku obchodziła swoje dwunastolecie. Jeśli chciałbyś grać pod barwami gamingu z bogatą historią, wieloletnim doświadczeniem, pośród dojrzałych i zgranych ludzi to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie! Uwaga: nasza średnia wieku to 25 lat, dlatego rekrutujemy osoby pełnoletnie! Są możliwe wyjątki. Dodatkowo oczekujemy, abyś: $ był(a) osobą odpowiedzialną, która ceni sobie pracę zespołową $ był(a) typem 'dobrego kumpla', który umie się bawić $ posiadał(a) umiejętność gry przynajmniej na średnim poziomie $ miał(a) możliwość uczestniczenia w minimum dwóch treningach tygodniowo (wieczorami) $ miał(a) mikrofon i zainstalowane TeamSpeak 3.0 $ posiadał(a) umiejętność korzystania z forum W zamian oferujemy: # organizacje imprez integracyjnych 'Zlot 1stCav' # bogate zaplecze logistyczne # rywalizację w turniejach / ligach eSportowych # możliwość kariery w naszej dywizji z pełnieniem odpowiedzialnych funkcji do samodzielnego dowództwa włącznie # braterstwo broni jak w prawdziwej amerykańskiej 1. Dywizji Kawalerii # przyjazną atmosferę i doskonałą zabawę Nie jesteś pewien? wypróbuj Nas! okres Rekrutacyjny nie jest wiążący, jeśli uznasz że chcesz się 'zaciągnąć' aby zasilić nasze oddziały- droga wolna! Jeśli Ci się nie spodoba zawsze możesz wyjść przez bramę nieudaczników ;) Rekrutacja - http://1stcav.pl/rekrutacja W razie pytań zapraszam na TS3 - s3.1stcav.pl! Bądź na nasz oficjalny fanpage na FB - https://www.facebook.com/1stCaveSportClub/ Bezpośredni kontakt do Dowódcy StarCraft 2 - boko33@o2.pl Pozdrawiam Krew09 GL&HFKrewPL0 19 gru 2017
12 lis 2017 Partnerzy do Co-op Witam, mam na imię Łukasz, mam 20 lat i szukam partnerów do wspólnego pogrania trybu kooperacji. Używam ts3 ewentualnie discord. Chętni niech dodają mnie do znajomych stumBRASS#2580stumBRASS1 12 lis 2017
27 paź 2017 Nowy gracz poszukuje klanu, organizacji ! Witam wszystkich bardzo serdecznie! Od niedawna jestem nowym posiadaczem starcrafta 2 , gra akurat mi się spodobała, że postanowiłem dla niej zrezygnować z CS'a i pozostać na stałe przy owej produkcji ale jak wiadomo wszystko jest dobre do czasu a mianowicie, chciałbym się bardziej rozwijać więc poszukuje klanu, organizacji ludzi którzy dadzą mi taką możliwość ludzi którzy może dadzą mi trochę rad, potrenują wspólnie itp tak możecie pisać, pooglądaj poradniki pograj z SI i się nauczysz , tak robiłem ale jak wiadomo to jest mała cząstka w przeciwieństwie do tego co może dać wspólny trening i dostrzeganie wspólnie błędów jakie się popełnia bo jak wiadomo sam swoich błędów nie widzisz ale za to jak z kimś grasz trenujesz to ktoś może ci je pokazać no i dzięki temu wspólnie możemy stać się lepszymi graczami :) Nic ogólnie nie będę się rozpisywać w razie czego zapraszam do pisania na fb: https://www.facebook.com/TriaStv/ konto blizzard: TriaS#21759 mail: triastv@gmail.com Pozdrawiam bardzo serdecznie !TriaS1 27 paź 2017
20 wrz 2017 szukam klanu witam szukam klanu do gry na wspólne treningi i inne mam diaxa i gram teranem podaje swoj tag Lizzzuś#2130 pisac !BoMBeL0 20 wrz 2017
02 wrz 2017 Wild Boars e-sports zaprasza! Witam! Nazywam się Sandro, a Wild Boars e-sports to nasz team. Jesteśmy klanem międzynarodowym, dlatego aby do nas dołączyć wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Oferujemy dość sporo - treningi, wspólne gry, dobra atmosfera, discord/teamspeak (jak kto woli, mamy oba), clanwary, a także więcej. Aby dowiedzieć się o nas więcej, odwiedźcie naszą stronę internetową - www.wbo.ugu.pl. Główny team WBO poszukuje graczy na poziomie ligi diamond-master, posiadamy także akademię dla graczy poniżej diamentu. Jeśli członek akademii osiągnie minimum tier 3 ligi diamentowej, zostaje przeniesiony do głównego teamu. Zapraszam do kontaktowania się z nami na StarCrafcie wyszukując WBO w wyszukiwarce klanów, tutaj, a także bezpośrednio dodając mnie na BN - Sandro #2358. To make StarCraft great again, unstopable!Sandro6 02 wrz 2017
01 wrz 2017 Op Pl Zaprasza! .TitanCrusade0 01 wrz 2017
27 sie 2017 Szukam do wspólnych gier Witam. Szukam osoby do wspólnych gier w różnych trybach. Najchętniej SI i Współpraca. Gra ma przynosić rozrywkę i dobrą zabawę, a to oznacza, że taka osoba "nie spina" się podczas meczów, a wspólnymi siłami i inteligencją szukamy najkorzystniejszych rozwiązań. Aktywnie gram w HotS Czekam na kontakt :)BartoszKJ1 27 sie 2017
22 lip 2017 Polski serwer Discord dla graczy WC3 i SC2 Witam, mam przyjemność zaprosić bywających tutaj graczy Warcrafta oraz Starcrafta na serwer Discord, poświęcony tym grom i nie tylko. Co znajdziesz u nas na serwerze: - Miłą atmosferę, - Aktywni gracze Warcrafta i Starcrafta (choć tych drugich jeszcze mało), chętni pograć w mapki na BattleNecie, - Pomoc z edytorem Warcrafta 3, - Kanały do prezentowania projektów swoich map, oraz rozmów o lore, - Spolszczonego bota do gry zwanej Werewolfem (gra się na kanale, na serwerze), - Raczkujące kanały do gry w RP (RolePlay, odgrywanie ról). Pozdrawiam. Zaproszenie na serwer: https://discord.gg/tx52b6pTickeyPL0 22 lip 2017
31 maj 2017 Sparing partner Cześć, poszukuję gracza do sparingów (wspólna praca nad techniką gry itp). Jestem w lidze master, brakuje mi osoby która ''Powytyka błędy" i ja chętnie też mu powytykam błędy żeby je poprawił. Proszę chętnych do wspólnych treningów o kontakt pod tym postem albo o dodanie mnie do znajomych :). FeiLong#2119Samael1 31 maj 2017
28 maj 2017 Sparingi i treningi Cześć, poszukuję gracza do sparingów (wspólna praca nad techniką gry itp). Jestem w lidze master, brakuje mi osoby która ''Powytyka błędy" i ja chętnie też mu powytykam błędy żeby je poprawił. Proszę chętnych do wspólnych treningów o kontakt pod tym postem albo o dodanie mnie do znajomych :). FeiLong#2119Samael0 28 maj 2017
28 maj 2017 Sparing partner Cześć, poszukuję gracza do sparingów (wspólna praca nad techniką gry itp). Jestem w lidze master, brakuje mi osoby która ''Powytyka błędy" i ja chętnie też mu powytykam błędy żeby je poprawił. Proszę chętnych do wspólnych treningów o kontakt pod tym postem albo o dodanie mnie do znajomych :). FeiLong#2119Samael0 28 maj 2017
27 maj 2017 Szukam drużyny LOTV Cześć! Dotychczas grałem wyłącznie 1 na 1 - Terranami bądź Protossami, MMR około 3500 (teraz mam mniej, bo przegrałem kilka meczy specjalnie - można sprawdzić w historii). Wczoraj zacząłem grać drużynowo - 4 na 4 i chciałbym grać z kimś "nielosowym", żeby mniej więcej koordynować strategie i uzupełniać się nawzajem na polu bitwy. Tak, żeby nie wychodził z gry - nawet gdy straci wszystko, to dostanie wsparcie i robotnika. Wczoraj zagrałem grę 4 na 4 - jeden "sojusznik" wyszedł od razu w pierwszej sekundzie, drugi zrobił rusha z wszystkich robotników, a trzeci był totalnym noobem, który tylko kradł surowce. No i jak ja mam grać w takich warunkach? :) Dlatego ten wpis - chętnych proszę o priva w grze - grajcownikpl, albo tutaj. Może być też 2 na 2 lub 3 na 3, albo Archont czy współpraca. pozdrawiam!grajcownikPL1 27 maj 2017
25 maj 2017 Ybs otwarty na nowych graczy Cześć, dawno mnie nie było w świecie SC ale teraz wróciłem i chętnie pogram z nowymi osobami, pomogę dobrą radą itp :) Zapraszam do kontaktu ze mną na b.net mascot#2796 tutaj lub na FB https://www.facebook.com/YbsTeam/mascot6 25 maj 2017
03 maj 2017 Szukam wspólnika do Warcrafta 3 kampania w kooperacji ! Jak w temacie :) Chcialbym z kims pograc co-op kampanie, jest ona trudna ale fajna i nieco inna od klasycznej. Moj battletag to : Dharen#2719Chrissy6 03 maj 2017
26 kwi 2017 Jak zrobić emblemat klanowy (znak) wiecie o co chodzi? Jak zrobić emblemat klanowy (znak) wiecie o co chodzi? w grze pls pomóżcieThePaolo1 26 kwi 2017
18 kwi 2017 TMGM rekrutuje Witam Klan TMGM poszukuje graczy, pragnących systematycznie doskonalić swoje umiejętności, a także aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach naszego klanu - w clan warach, organizowanych tak często, jak to możliwe, weekendowych turniejach i wszystkim innym, co tylko zdołamy wykombinować. Oferujemy: - Clan Wars organizowane co pewien czas. - Turnieje organizowane co niedziela. - Codzienne rozmowy poprzez TS3. - Przyjemną oraz kulturalną atmosferę Wymagamy: - Wiek co najmniej 17 lat - Dodatek HOTS - Liga minimum Platyna - Zaangażowania Nasza strona : http://tmgmsc2.jimdo.com/ Nasz facebook : https://www.facebook.com/SC2TMGM?ref=profile Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego klanu to pisz do : -Janikos #485 - Tahug #567 - Shadov #739Janikos38 18 kwi 2017
18 kwi 2017 Szukam teamu (kwiecien 17) dawny gold Witam.... szukam klanu swojego czasu grałem w składzie DxPx ale niestety mój komputer nie pozwalał na grywanie gier wyżej niż 1vs1 przez swoje parametry. Byłem wtedy w GOLD#2 o ile pamętam... Muszę sprawdzić ale szukam klanu który by mnie przygarnął... szybko się uczę i chętnie gram a najnowszy dodatek nabędę w ciągu miesiąca ponieważ wracam do gry po roku przerwy muszę wrócić do wprawy itp ;) W końcu mam nowy komp tak więc pisać jeśli jakiś klan poszukuje graczy ale nie patrzy na obecne statystyki... ;) jak coś zobaczcie moją historię ;) (ps. na lagach). Chętnie pouczę siebie i innych Mój nick: Shax#2812Shax1 18 kwi 2017
18 kwi 2017 Platyna 3 szuka teamu Mam platynę 3 szukam teamu gram zergami. Mój battle tag to: Master#23679Master0 18 kwi 2017
14 kwi 2017 Nowicjusz szuka kumpli Siemaneczko, szukam kogoś z kim można by było popykać, chętnie czegoś bym się nauczył, a wiadomo, że w grupie raźniej :>. Quinter #2668Quinter0 14 kwi 2017
06 mar 2017 Szukam klanu (platyna 1) Cześć, jak w temacie szukam aktywnego klanu, jestem obecnie w platynie 1 zergiem i platynie 3 tossem ale po postępach widzę, że za niedługo będę w diamencie. Jestem bardzo aktywny i mam 21 lat :)Forceliner1 06 mar 2017
06 mar 2017 Szukam gracza chętnego do wspólnego pogrania(Niska liga Witam. Gram w SC może 7 miesięcy z przerwami lecz caly czas odchodzę od niego tlyko i wylącznie z powod braku znajomych, którzy też chcieli by pograć w tą gre. Dlatego szukam osób chętnych do pogrania 1vs1 przeciwko sobie i podszkoleniu się. Ogólnie gram protosem i nie jestem jakoś mega ukierunkowany na ta rase. Moja Liga to Brąz niby 4 pozycja ale to jednak i tak DNO. Chętnych prosze o odpowiedzi.WrooobbbeL13 06 mar 2017
02 lut 2017 Początkujący gracze do wspólnej gry Cześć! Jestem osobą raczkującą w świecie Starcrafta, aczkolwiek miałem wcześniej znikomą styczność z WoL (jednak nie szło mi za dobrze i gra została odstawiona w kąt). Lada chwila kończę jedną z kampanii, odbyłem parę meczy przeciw SI, i tutaj pojawia się moje pytanie. Czy ktoś z początkujących graczy ma ochotę wspólnie uczyć się podstaw i mechanik poszczególnych ras w grach dowolnych / nierankingowych? Z mojego doświadczenia wynika, że w grupie zawsze jest raźniej :) Wymagań nie mam żadnych, liczy się dla mnie jedynie dobra, nietoksyczna zabawa i miła atmosfera. O ewentualny kontakt proszę bezpośrednio w temacie lub poprzez dodanie mnie do znajomych w grze. Pozdrawiam, WeekendFGGT#549WeekendFGGT0 02 lut 2017
24 sty 2017 [WZNOWIONA] Rekrutacja do klanu [SGoV] Witam! Ja. LoveWing. robsoneq. zapraszam was serdecznie do klanu [SGoV]. Po rozwinięciu skrótu "Shadow Guard of Vorazun" ! :) Zapraszamy szczególnie słabych graczy jak również zaawansowanych. Dlaczego masz do nas dołączyć? Ponieważ chcemy się "rozwijać" w klanie , klan nie będzię stał w jednym miejscu. Co oferujemy ? Treningi CW jak sie bedzie dało. Miłą atmosferę Przede wszystkim awanse ! Czego wymagamy ? Wymagań ligowych nie ma. Wiek 15+ Kultury osobistej. Jesteśmy częściowo klanem który lubi pogadać na fajne tematy na chacie ogólnym ! (: Zapraszamy rozmówców do naszego klanu. Kontakt : LoveWing#2947 Serdecznie zapraszam cię do klanu , a jeśli wymagań ligowych nie spełniasz w tej chwili , serdecznie zapraszam do Akademii klanu SGoV [SGoVac] <Akademia w planach> Wątek : Klan po raz kolejny dopiero zaczyna swoje istnienie, wszystkie rzeczy, treningi itp. zostaną zaczęte przy większej ilości AKTYWNYCH osób [30+]MegaTron88 24 sty 2017
23 sty 2017 Zerg szuka porządnego klanu Hej. Szukam jakiegoś fajnego klanu z ludźmi o podobnym bądź wyższym poziomie niż mój (obecnie dia2). Mam 25 lat, często zaglądam na sc. Chętnie pogram turnieje i poćwiczę z kimś. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt :).Czolg1 23 sty 2017
23 sty 2017 Klan NeS rekrutuje Witam, z tej strony Kanin.Serdecznie zapraszam do klanu NeS, czyli None eSport. Zapraszamy graczy od diamenta 1 tieru w zwyż. Klan oferuje: -CW -Sparingi -turnieje -liga esl -psy league Co rok jest maraton CW co oznacza że przez cały tydzień o 18:00 będą odbywały się CW.Kanin0 23 sty 2017
21 sty 2017 2vs2 Szukam osób do wbijania rangi w trybie 2vs2. Aktualnie moja ranga to platyna. Dodawajcie to popykamy :DEquality2 21 sty 2017
07 sty 2017 Poszukujesz ekipy? Dobrze trafiłeś! Witajcie na NeedParty. Strona gdzie tworzymy wydarzenia i umawiamy się na wspólną grę. Możemy również zakładać gildie/klany i wyszukiwać nowych graczy. Dzięki temu ułatwi komunikacje w naszej społeczności. Im nas więcej, tym łatwiej będzie nam wyszukać party. Widzimy się na WWW.NEEDPARTY.EU Od graczy dla graczyDonSobolO1 07 sty 2017
06 sty 2017 Jeśli szukasz znajomych do wspólnych gier Cześć, mam bardzo fajny portal na którym w łatwy sposób możesz znaleźć graczy do wspólnej gry. Dodatkowo do każdego wydarzenia jest darmowy TS. Spotkajmy się na www.needparty.euDonSobolO0 06 sty 2017
04 sty 2017 Poszukuję kogoś do 3v3 Szukam kogoś kto pogra ze mną i kolegą w 3v3. -Skype lub ts3 - liga srebro - platyna - umiejętność cannon lub bunker rusha - ogarnięcie map gramy w po południu w piątki i soboty. I najważniejsze - bawimy się, nie tryhardujemy.TitanCrusade1 04 sty 2017
30 gru 2016 Szukam klanu Diament ; ) tak jak wyzej rasa Protoss/zerg ;pPanciuncio2 30 gru 2016
26 gru 2016 Ktoś nauczy grać nooba ? Szukam Kogoś kto jest w stanie nauczyć nooba grać w StarCraft 2ramzes1 26 gru 2016
21 gru 2016 Potrzebni gracze vs SI Siema , potrzebni gracze do grania vs SI , jest sporo map , poziomów trudności , a ja mam ochotę spokojnie pograć ;) Dodam że 1v1 gram kiepsko , 2v2 już lepiej platyna , 4v4 też mi jakoś idzie . shimon#2913shimon2 21 gru 2016
02 gru 2016 KDV szuka Masterów Cześć szukam Diaxów 1 albo Masterów do klanu KDV. Oferujemy profesjonalny Polski team E-Sportowy pomoc w lanach. Trening ,rozwój oraz clan wary za kasę !Jeżeli jesteś aktywnym graczem z takich lig pisz do mnie . Kosit pisz w grze albo na FB Paweł "Kosit" Kosior . PionaKosit12 02 gru 2016
20 lis 2016 Szukam Klanu/Graczy. Początkujący Szukam Klanu/Graczy do pogrania i nauki z początkującym. W SC gram od tygodnia i po twardych bojach na Rankedach, które wszystkie pięć przegrałem. Wylądowałem w Silverze, co skłoniło mnie do stwierdzenia, że lepiej pograć z ludźmi najpierw i nauczyć się jako tako grać i dopiero później rzucać się na rankedy. Gram Terranem. Jeśli ktoś ma ochotę pograć z takim noobkiem to mój BattleTag to: Kilian#2382Kilian0 20 lis 2016