Prośba o opinię - Kanały i czat

StarCraft Remastered
Planujemy wprowadzenie do gry kilku ulepszeń związanych ze sposobem komunikacji w StarCraft. Jeśli znajdziecie chwilę zapoznajcie się z naszym blogiem i dajcie nam znać co sadzicie o zmianach.

Dziękujemy!
Żadna ciekawa informacja w tym tygodniu. Za tydzień prezentacja jednostek więc coś lepszego niż to ...

Mnie dziwi że zaraz zaczyna się lato a ciągle nie ma zapowiedzianej premiery. Wychodzi na to że premiera będzie we wrześniu a powinna być w wakacje kiedy wiadomo będzie wolne od szkoły jeszcze. I ludzie by woleli jeszcze w tym okresie.

Te newsy co tygodniowe są spoko. Ale ludzie od 3 miesięcy tak na prawdę nic mocnego nie pokazaliście. Nawet gameplaya jeszcze nie ma. Blizz dajcie w końcu konkrety jakieś na prawdę ...
Po co mają dodawać filmy z gamplaya, skoro to ta sama gra, tylko odświerzona? Pooglądaj sobie mecze Boxera, WhiteRy, Dany czy Draco i będziesz miał gameplay na najwyższym poziomie :D
Co do kanałów i chatu to nie ma tu nic nowego po za dodaniem listy znajomych z Battle.net 2.0 i czatowania nie tylko na głównym oknie Battle.netu.
Pozytywne odczucia, ale to też raczej wymóg czasów i bez takich ulepszeń gra byłaby niewystarczająco odnowiona.
Ja mam jedno pytanko.
Czy jest dostęp do czatu ze znajomymi podczas gry w kampanie Singleplayer albo czy jest w planach.
Lepiej postawcie kanał do zgłaszania błędów.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum