Nieprawidłowe wskazania w profilu gracza.

Pomoc Techniczna - StarCraft II
Pomimo przejścia całej kampanii Wings of Liberty na poziomie normalnym w profilu postaci pokazuje mi że ukończyłem na poziomie niskim.
Jeśli wejdę w archiwum misji na każdej z osobna pokazuje - ukończone na poziomie normalnym. Na podsumowaniu w menu wyboru kampanii jak wejdę w Wings of Liberty także pisze ukończono 25/25 misji - poziom trudności: normalny. Więc dlaczego na profilu gracza pisze ukończono na poziomie niskim. Dodam że dla kompania Heart of the Swarm problem nie występuje - skończona cała na poziomie normalnym i w profilu pokazuje prawidłowo.

Proszę o pomoc....
Może chodzi o to że te dodatkowe 4 masz zrobione tylko na niskim.
Jakie tam są dodatkowe?

Jest 25 misji i wszystkie zrobione na niskim.
06.03.2019 06:21Wpis zamieszczony przez: Azore
Może chodzi o to że te dodatkowe 4 masz zrobione tylko na niskim.

o to to :)
Ale jakie tam były dodatkowe?
06.03.2019 11:46Wpis zamieszczony przez: zieciuP
Jakie tam są dodatkowe?

Jest 25 misji i wszystkie zrobione na niskim.

jest 29, ja akurat nie ma dostępu do archiwum bo mam save z początku na brutalu ale wejdź sobie np do osiągnięć i tam zobacz że jest takie za 29 misji
Osiągnięcie w trybie opowieści : Orędownik Wolności: normalny masz ukończone 25 misji.
Do wykonania: Droga do prawdy ; Upadek Heaven ; Egzorcysta ; W paszczy bestii

W kampanii WoL miałeś wybór pomóc Novie czy Toshowi (Egzorcysta) czy pomóc na tej planecie czy ją zniszczyć (Upadek ), coś jeszcze miałeś do wyboru do tego jedna ukryta misja pewnie ta Droga do prawdy
Własnie mam nie ukończoną ukrytą misję.
Może to być powód złego wyświetlania w statusie w profilu gracza? Dziwne...przecież kampania skończona na normalnym poziomie więc powinno tak wyświetlać mimo braku ukrytych misji.
Najgorsze że nie mam save bo miałem awarie dysku a kampanie już skończyłem, jest teraz możliwość odblokowania misji czy trzeba grać kampanie od nowa?Ciekawe czy pasowałby save od kogoś innego:)
a te alternatywne misje z wyboru masz zrobione?
save jakby był na kompatybilnej tj w miarę świeżej wersji gry to pewnie tak

(z tym wyświetlaniem złym odrzuciłbym tą hipotezę)
Te alternatywne trzy misje też mam zrobione na poziomie normalnym.
Brakuje mi tylko tej jednej misji ukrytej. 28 Misji zrobione na normalny sprawdzałem specjalnie każdą w archiwum. A w profilu gracza wyświetla że kampania Wings of Liberty skończona na poziomie łatwym. Jakieś pomysły. Czy to może być przez tą jedną ukrytą misję? Teoretycznie wydaje mi się że po skończeniu kampania (25 misji podstawowych) na poziomie normalnym już powinien być wyświetlany status - poziom normalny. Czyż nie?
No została ci ta ukryta misja. Zrób ją i daj znać jak poszło. Nie wiem tylko czy z poziomu archiwum da się do niej wejść. Bo gdzie ją znaleźć to wiesz ?
Właśnie podobno z archiwum się nie da jej odblokować z tego co wiem. A jak mówiłem save-ów już nie mam niestety.
to trzeba mieć save z przed lotu na char chyba, pozostaje Ci zapytać znajomych o save lub zacząć od nowa
Poszło:)

Znalazłem starego save "medialna ofensywa", co prawda wyskoczył komunikat że save jest niezgodny z obecną wersją gry i muszę zacząć misję od nowa. Więc zacząłem - odkryłem misję dodatkową "Droga do prawdy" - przeszedłem ją oczywiście i status w profilu gracza zmienił się na "ukończono na poziomie normalnym".

Dzięki wszystkim za pomoc!

Pozdrawiam...

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum