Problem z logowaniem na forum

Pomoc Techniczna - StarCraft II
Witam!

Ostatnio pojawia się problem z logowaniem na forum SC2!
Jeżeli w grze zmienimy portret na jeden z nowszych, np. "Adiutant Sił Specjalnych" nie można się wtedy zalogować na forum, ponieważ nie może ono załadować profilu gracza. Jeżeli zmienimy portret na jeden z pierwszych jakie były w grze, np. "Kachinsky" i zresetujemy hasło konta Battlenet wszystko wraca do normy.
Czyli korzystając z forum jesteśmy zmuszeni do używania starych portretów.

Ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej błędów w grze oraz związanymi z nią narzędziami czy usługami. Wygląda na to że Blizzard obniżył "loty".

A zawsze uważałem SC2 i Blizzard za przykład niezawodności :(
Witaj.
Również zauważyłem ten problem. Przykładowo wystarczy wybrać nowy portret z IEM Katowice 2019 i logowanie na forum jest niemożliwe. Napisałem już w tej sprawie gdzie trzeba.

Trzeba niestety wziąć poprawkę na to, że docelowo forum zostanie zmienione na nową wersję (tak jak fora Overwatch, HS i HotS) i pewne zmiany na starych forach nie będą już robione.
Dodam tylko że to nie jest nowy problem. Przynajmniej od premiery Lotva takie rzeczy się dzieją.
soon naprawione ^_^
Akurat problem z logowaniem w miarę szybko rozwiązywali - kilka tygodni; gorzej z wyświetlaniem avatarów to już miesiące trwało :)

Teraz na forum mam prawidłowy, ale w profilu już coś się rozjechało i nie tego protosa mam.
no i osiągnięcia, i ich avatary; poza tym jest też naprawione aktualne wyświetlane najwyższej ligi - bo z tym też przez długi czas był problem
haha...rzeczywiście działa...na forum można się zalogować co prawda ale nie wyświetla poprawnego portretu :) Czyli powoli coś robią :)
07.03.2019 21:07Wpis zamieszczony przez: zieciuP
haha...rzeczywiście działa...na forum można się zalogować co prawda ale nie wyświetla poprawnego portretu :) Czyli powoli coś robią :)

robią coś tam, jak nie widziałeś to popatrz na fora heroes, hearthsotne, wow, overwatch, to jest chyba na discourse zrobione
Jednak znowu nie działa, musiałem zmienić portret na standardowy :(
Widać, że coś grzebią i albo to w końcu naprawią albo szybciej doczekamy się nowej wersji forum ;)
Grzebią....grzebią tylko efektów nie ma :)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum