łup wojenny 2019/TWITCH

Pomoc Techniczna - StarCraft II
Oficjalnie na stronie Blizzrda piszą:

"PD, które zdobywasz na Twitchu zostaną dodane do twoich postępów w Łupie Wojennym we wszystkich regionach, w których posiadasz postać w grze StarCraft II."

oraz

"Kiedy odblokujesz wszystkie elementy we wszystkich regionach, dla których posiadasz postać w grze StarCraft II, rozszerzenie War Chest wyświetli informację „Łup Wojenny ukończony!” (War Chest Complete!)."

Mój problem polega na tym iż punkty(podczas oglądania rozgrywek IEM na Twitch) dodawały się poprawnie dla wszystkich regionów. Jednak dla Europy zbierały się najszybciej, ponieważ na tej postaci jeszcze dodatkowo grałem(za co też są punkty). Gdy na koncie Europejskim osiągnąłem wszystkie Łupy (max ilość XP). Wtyczka WarCHEST na Twitch pokazała status "Zdobyto Łup Wojenny" i dla reszty regionów (Azja, Ameryka) przestało dodawać punkty XP. A przecież w cytacie ze strony jak widać powyżej - jest napisane iż status ten powinien się pojawić gdy nazbieramy max ilość punktów dla postaci w każdym regionie.

Proszę o pomoc....
hallo Blizzard...

IEM Katowice się skończył a problem nadał występuje...

Proszę o rozwiązanie problemu....

Pozdrawiam....
Jak chcesz do blizzarda to kontakt przez dział pomocy. https://eu.battle.net/support/pl/help
ps Forum bug'ów https://us.battle.net/forums/en/sc2/13440/
Z działu pomocy odesłali mnie na forum.
No ja się w kwestii łupów nie orientuję ^_^
Warto przeszukać powyższe forum - zarówno z podanego działu z bugami jak i z działu technicznego.
Jeżeli problem był poruszony to i pewnie zostanie on skorygowany za jakiś czas.
Problem rozwiązany :)

Napisałem do CMTeamEU-StarCraft@blizzard.com

Dostałem po tygodniu odpowiedź:

"Thank you for your patience! This issue has now been fixed and you should now be able to accumulate XP on the other regions of the War Chest."

Sprawdziłem i rzeczywiście teraz wtyczka prawidłowo dodaje punkty XP we wszystkich regionach.

Pozdrawiam...

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum