Kiedy wyjdzie Legacy of the void ?

Forum ogólne StarCraft II
Wstecz 1 3 4 5 6 Dalej
Sam Blizzard nawet tego nie wie.
Blizzcon 2015
w 2014 chyba tez jest Blizzcon ? Premiera pewnie koniec 2015 poczatek 2016
Mysle ze 2016 okolo.
I tak lepiej żeby prędko nie nadszedł, blizzard wprowadzi nowe jednostki, a jak wiadomo czym więcej tym bardziej nie da się ich zbalansować.
Mówił, że wysoce prawdopodobnie nic nie wprowadzi, ale wsio się może jeszcze zmienić ^^
Super, mój temat ożył :D
kiedy wyjdzie dodatek legacy of the void?!!!
Jak piłka Ramosa wróci
19.10.2013 21:13Wpis zamieszczony przez: ArT
Jak piłka Ramosa wróci

To jeszcze nie wróciła?No nieźle.
Lotv wyjdzie kiedy MaNa skończy wreszcie grać z Firecake xD
Kiedy Tefel przestanie otwierac 14poolem.
Kiedy zerg zacznie mikrować.

Ups, zaraz będzie kłótnia o balans :D
Blizz pls zamknij ten temat juz
Ja mam tylko nadzieję że się trochę bardziej przyłożą (są za łatwe), bo fabuły grą blizzard nie można zarzucić ale ostatnio mam wrażenie że starają się dorównać Heros IV (a dla mnie to badziewie).
Wniosek wyciągam na podstawie kontrowersji wokół Diablo 3 i RoS które kupiłem podobnie jak Starcrafta 2 WoL i HotS bo poprzednie części były bomba, ale nie powaliły mnie na kolan, wręcz przyprawiły o zgagę.
W tej chwili skupiamy się głównie na Heroes of the Storm i większość zespołu pracuje nad przygotowaniem wersji beta gry. Prace nad Legacy of the Void dalej prowadzi grupa twórców i robimy postępy. Więcej informacji obecnie nie mamy, ale nie spodziewałbym się większych konkretów w najbliższej przyszłości.
@Lapski Nie licz że LotV będzie cięższy do przejścia, bo rasa którą będziemy grali mówi wszystko o poziomie trudności :D
17.04.2014 14:41Wpis zamieszczony przez: Kapeselus
W tej chwili skupiamy się głównie na Heroes of the Storm i większość zespołu pracuje nad przygotowaniem wersji beta gry. Prace nad Legacy of the Void dalej prowadzi grupa twórców i robimy postępy. Więcej informacji obecnie nie mamy, ale nie spodziewałbym się większych konkretów w najbliższej przyszłości.

Dalibyście chociaż trailer, wiem że jest cutsceny macie gotowe. Taki trailer urwałby poślady a i tak trzeba będzie czekać pewnie do przyszłej wiosny.
Skupianie się na wydawaniu nowych gier, zamiast rozwiązywaniu problemów obecnie wydanych nie jest chyba najszczęśliwszym pomysłem...:/
17.04.2014 14:41Wpis zamieszczony przez: Kapeselus

Skoro jeszcze nie ma trailera to znaczy że gra wyjdzie później niż Heart of the swarm. I bardzo dobrze. Blizz skupią się nad tą grą i to chodzi. Ja chce żeby dodatek był zrobiony dobrze niż premiera szybko i na odwal.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum