Zapisy na konkurs kostiumowy na targach gamescom

Blizzard pojawi się w Kolonii w dniach 5-9 sierpnia podczas tegorocznej edycji targów gamescom, które bez wątpienia po raz kolejny okażą się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników! Jeśli chcecie pójść o krok dalej, by pokazać światu, jak wielka jest wasza pasja dla gier wideo, czekają na was najnowsze odsłony naszych legendarnych konkursów: kostiumowego oraz tanecznego!

Jak co roku, gracze przybędą tłumnie, aby oglądać i grać w swoje ulubione gry, a także dowiedzieć się czegoś nowego o najbardziej wyczekiwanych tytułach prezentowanych na targach. Jeśli chcecie wyróżniać się spośród uczestników gamescomu, macie jeszcze czas, aby oddać hołd swoim ulubionym postaciom z uniwersów Blizzarda, tworząc niesamowity strój, dzięki któremu możecie również wziąć udział w naszym legendarnym konkursie kostiumowym.

Urzeczywistnijcie swoje marzenie o odtworzeniu swojego ulubionego pancerza lub zaprezentujcie własną wizję jednego z licznego grona bohaterów zasiedlających wszystkie światy Blizzarda, a być może to właśnie wy staniecie w tym roku na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością! Jeśli potrzebujecie nieco inspiracji, zajrzyjcie koniecznie do zeszłorocznej galerii zdjęć z naszego konkursu kostiumowego na Facebooku.

W Kolonii będziemy rozdawać fantastyczne nagrody, które powędrują do twórców najlepszych kostiumów (więcej informacji wkrótce). Nie przegapcie okazji do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w konkursie kostiumowym Blizzarda na targach gamescom, wyślijcie do nas wiadomość e-mail (w języku angielskim bądź niemieckim) na adres: gamescom@blizzard.com. Koniecznie zawrzyjcie w swoim mailu następujące informacje:

  • imię i nazwisko;
  • kontaktowy adres e-mail;
  • nazwa kostiumu (np. Łowczyni demonów, Taureński szaman itp.);
  • zdjęcie kostiumu (rozmiar pliku nie może przekraczać 2 MB; akceptujemy także zdjęcia kostiumów, nad którymi wciąż pracujecie);
  • opis kostiumu (np. materiały, z których został wykonany, informacja o tym, ile czasu zajęło jego przygotowanie itp.).

Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z pełnym regulaminem konkursu przed jego rozpoczęciem. Zgłoszenie należy przesłać do 20 lipca, do godz. 23:59 czasu polskiego. Pragniemy jednocześnie poinformować, że ze względu na ograniczenia czasowe oraz lokalowe istnieje możliwość, że nie wszyscy chętni, którzy zgłosili chęć udziału w konkursie, będą mogli w nim uczestniczyć.

Jeśli zaś już nie możecie się doczekać, aż zaprezentujecie zgromadzonej publiczności swoje kocie ruchy, to wykażcie się odrobiną cierpliwości – informacje na temat naszego konkursu tanecznego opublikujemy już wkrótce!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.