Konkurs społecznościowy #BlizzGC2015 – hashtag tygodnia: #Fun

Rozpoczynamy trzeci tydzień naszego konkursu społecznościowego związanego z targami gamescom 2015. Motywem przewodnim na najbliższe siedem dni jest dobra zabawa – najważniejsza cecha wszystkich gier Blizzarda. Zaprezentujcie nam, co według was jest w nich najfajniesze i w jaki sposób lubicie się w nich bawić!

Udostępnijcie swoje zdjęcia lub krótkie filmiki (do 15 sekund) na Facebooku, Twitterze, Instagramie lub w serwisie Vine (za pośrednictwem Twittera). Opatrzcie je hashtagami #Fun oraz #BlizzGC2015. Także w tym tygodniu wybierzemy losowo 45 zwycięzców, którzy otrzymają niepowtarzalne nagrody cyfrowe! Im większą aktywnością się wykażecie, tym więcej macie szans na wygraną!

Podczas trwania konkursu będziemy co tydzień przyjmować zgłoszenia dla każdego motywu z osobna. Więcej informacji, w tym lista nadchodzących hashtagów, regulamin i opis nagród* , można znaleźć na stronie www.blizzgc.com.

Przy okazji gratulujemy wymienionym poniżej 45 losowo wybranym osobom. Otrzymają one rozmaite nagrody cyfrowe za zgłoszenia zainspirowane hashtagiem #Epic. Jeżeli na liście widnieje wasz nick lub imię i nazwisko, sprawdźcie informacje o odbiorze nagrody w swoich prywatnych wiadomościach.

@_Kevinou_ @Ky00nJV @Sylaee
@Acidcrash54 @luniwenor @TheSpiffySquid
@AudreyLevy14 @martyparty404 @varil_neil
@Birdman_Drew @Neuroticmans @wallacerules
@cinderella174 @pedras_47 @wesen91
@DethelorHS @PEPEINXD @WoWAndrexion
@EnalyArt @petecsaba @Xeth85
@evilgiggle @Plox78 2chpwn
@franciscomezaac @savagesyke lucie_64
@HonorCapped @SimplySno niobe_el
@iulian0077 @Squatine patriziamontanari_
@JokeSubz @starbes romeo_gruzdeff
@jrdgracia @steam_prakatan shoodko
@kuloantahu @Stigmat sovulka.kary
@kvethlorien @Sue_Koro AisPlaizir

*Niektóre nagrody cyfrowe nie są dostępne we wszystkich regionach.

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.