Dołączcie do nas podczas premiery Heroes 2.0!

Heroes of the Storm 2.0 nadciąga wielkimi krokami, dlatego z radością ogłaszamy, że świętowanie premiery aktualizacji rozpoczniemy od transmisji na żywo na naszym kanale Twitch! Dołączcie do nas we wtorek 25 kwietnia o godz. 20:00 czasu polskiego, bo dowiedzieć się wszystkiego na temat Heroes of the Storm 2.0. Zaprezentujemy wam wywiady na żywo z zespołem twórców, mecz pokazowy pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami HGC, jak również zupełnie nowy filmik i nową postać, która wkrótce pojawi się w Nexusie!

divider_sml.png

Czas i miejsce transmisji

Dołączcie do nas, by świętować premierę Heroes of the Storm 2.0 podczas naszej transmisji na żywo we wtorek 25 kwietnia od godz. 20:00 czasu polskiego!

divider_sml.png

Co nowego w Heroes 2.0?

Anna Prosser Robinson Kevin Johnson Alan Dabiri Kent-Erik Hagman

Nie martwcie się, jeśli dopiero dowiedzieliście się o Heroes of the Storm 2.0! Nasi gospodarze, Anna Prosser Robinson oraz Kevin Johnson wszystko wyjaśnią (odnośniki w j angielskim). Dołączą do nich reżyser gry Alan Dabiri i główny projektant postaci Kent-Erik Hagman. Będą rozmawiać o wszystkich nowych elementach i zmianach, jakie zajdą w Nexusie wraz z premierą Heroes of the Storm 2.0, a także podzielą się swoimi przemyśleniami na temat mapy Hanamura, Genjiego i innych kwestii!

divider_sml.png

Mecz pokazowy na mapie Hanamura

Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowego pola bitwy niż obejrzenie, jak grają na nim profesjonaliści, dlatego zaprosiliśmy zespoły FNATIC oraz Team Dignitas (odnośniki w j. angielskim), dwie spośród najlepszych, europejskich drużyn HGC, by zmierzyły się na mapie Hanamura podczas imprezy premierowej! Będziecie mogli im kibicować podczas meczu pokazowego, który składać będzie się z pięciu rund.

Dreadnaught Khaldor

Chociaż sam mecz zostanie rozegrany przed transmisją, to w studiu na żywo dołączą do nas Wade „Dreadnaught” Penfold i Thomas „Khaldor” Kilian (odnośniki w j. angielskim), którzy wcielą się w rolę komentatorów, podczas gdy twórcy zapewnią dodatkowe komentarze na temat projektowania mapy Hanamura. Po pierwszej grze zaprezentujemy wam nowego bohatera oraz filmik, natomiast pozostałą część meczu pokazowego pokażemy o 21:00 czasu polskiego.

divider_sml.png

Ekskluzywna prezentacja nowego filmiku i postaci

Zaraz po pierwszej grze pokazowej na mapie Hanamura pokażemy wam światową premierę nowego filmiku, który odkryje kolejną postać, która pojawi się w Nexusie w najbliższych tygodniach. Po obejrzeniu filmiku, dołączycie do Anny, Kevina oraz twórców gry Heroes of the Storm, którzy będą dyskutować na temat nowego bohatera i zdradzą szczegóły na temat nagród do wygrania w Wyzwaniu Nexusa 2.0.

Ale to jeszcze nie koniec imprezy! Będziemy kontynuować świętowanie premiery, pokazując kolejne rundy meczu pokazowego pomiędzy Team Dignitas oraz FNATIC na mapie Hanamura. Jeśli nie mieliście okazji przetestować mapy Hanamura podczas otwartych beta-testów Heroes 2.0, albo po prostu uwielbiacie rozgrywki profesjonalistów, to ten mecz pokazowy jest właśnie dla was! 

divider_sml.png

Mamy nadzieję, że jesteście podekscytowani możliwością wspólnego świętowania premiery Heroes of the Storm 2.0! Ustawcie sobie przypomnienie na wtorek 25 kwietnia na godz. 20:00 czasu polskiego, kiedy to rozpoczniemy świętowanie na kanale Twitch.tv/blizzheroes (odnośnik w j. angielskim).

Do zobaczenia w Nexusie!

InvisibleDividerLine_800x50.png

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.