Abatur

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Specjalista
Zdolności bohaterskie
Ostateczna Ewolucja Abatur tworzy kopię wybranego sojuszniczego bohatera i przejmuje nad nią kontrolę na 20 sek. Abatur opanował klonowanie do perfekcji, co zapewnia klonowi 20% do mocy zaklęć, oraz premię 20% do zadawanych obrażeń i 10% do szybkości ruchu. Klon nie może wykorzystywać zdolności bohaterskiej pierwowzoru.
Ewolucja Potworności Przeistacza sojuszniczego stronnika lub Szarańczę w Potworność. Wrodzy stronnicy ginący w pobliżu Potworności zapewniają jej premię 5% do zdrowia i 5% do obrażeń ataku podstawowego. Efekt ten może się kumulować maksymalnie 40 razy. Potworność otrzymuje o 50% mniej obrażeń od przeciwników niebędących bohaterami. Po użyciu zdolności Symbiont na Potworności Abatur przejmuje nad nią kontrolę oraz otrzymuje standardowe premie. Zdolność można aktywować ponownie, aby automatycznie użyć Symbionta na Potworności.
Zdolności podstawowe
Symbiont Wspomaga wybranego sojusznika lub budowlę ofensywną Symbiontem, który przyłącza się do celu. Abatur sprawuje kontrolę nad Symbiontem i uzyskuje dostęp do nowych zdolności. Symbiont może zdobywać PD za zabitych w pobliżu wrogów.
Toksyczne Gniazdo Podkłada w wybranym miejscu minę, która uzbraja się po krótkim czasie. Zadaje 153 pkt. obrażeń i ujawnia pozycje zranionych przeciwników na 4 sek. Czas działania: 90 sek. Maksymalna liczba ładunków: 3.
Cecha bohatera
Odmiana Szarańczy Co 15 sek. powija Szarańczę, która rusza do ataku wzdłuż najbliższej alei. Szarańcze żyją 25 sek., dysponują 316 pkt. zdrowia i każdym atakiem podstawowym zadają 34 pkt. obrażeń.
Cecha bohatera
Odmiana Szarańczy
Co 15 sek. powija Szarańczę, która rusza do ataku wzdłuż najbliższej alei. Szarańcze żyją 25 sek., dysponują 316 pkt. zdrowia i każdym atakiem podstawowym zadają 34 pkt. obrażeń.
Zdolności podstawowe
Symbiont
Wspomaga wybranego sojusznika lub budowlę ofensywną Symbiontem, który przyłącza się do celu. Abatur sprawuje kontrolę nad Symbiontem i uzyskuje dostęp do nowych zdolności. Symbiont może zdobywać PD za zabitych w pobliżu wrogów.
Toksyczne Gniazdo
Podkłada w wybranym miejscu minę, która uzbraja się po krótkim czasie. Zadaje 153 pkt. obrażeń i ujawnia pozycje zranionych przeciwników na 4 sek. Czas działania: 90 sek. Maksymalna liczba ładunków: 3.
Zdolności bohaterskie
Ostateczna Ewolucja
Abatur tworzy kopię wybranego sojuszniczego bohatera i przejmuje nad nią kontrolę na 20 sek. Abatur opanował klonowanie do perfekcji, co zapewnia klonowi 20% do mocy zaklęć, oraz premię 20% do zadawanych obrażeń i 10% do szybkości ruchu. Klon nie może wykorzystywać zdolności bohaterskiej pierwowzoru.
Ewolucja Potworności
Przeistacza sojuszniczego stronnika lub Szarańczę w Potworność. Wrodzy stronnicy ginący w pobliżu Potworności zapewniają jej premię 5% do zdrowia i 5% do obrażeń ataku podstawowego. Efekt ten może się kumulować maksymalnie 40 razy. Potworność otrzymuje o 50% mniej obrażeń od przeciwników niebędących bohaterami. Po użyciu zdolności Symbiont na Potworności Abatur przejmuje nad nią kontrolę oraz otrzymuje standardowe premie. Zdolność można aktywować ponownie, aby automatycznie użyć Symbionta na Potworności.