Jasnoskrzydła

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Pomocnik
Zdolności bohaterskie
Uzdrawiający Błysk Jasnoskrzydła teleportuje się do pobliskiego sojusznika, przywracając mu 194 pkt. zdrowia. Maksymalna liczba ładunków: 2.
Szmaragdowy Wiatr Po upływie 0.5 sek. tworzy rozszerzającą się novę szalejącego wiatru, która zadaje 303 pkt. obrażeń wrogom i odpycha ich. Działanie pasywne: Zwiększa skuteczność leczenia Kojącą Mgłą o 5%.
Zdolności podstawowe
Tajemny Rozbłysk Zadaje 260 pkt. obrażeń w centrum obszaru oraz 87 pkt. obrażeń na krawędziach obszaru.
Polimorfia Wybrany cel zostaje poddany Polimorfii na 1.25 sek. i wyciszony, a jego szybkość ruchu spada o 25%. Cele objęte działaniem Polimorfii nie mogą atakować.
Czarodziejski Pył Zwiększa szybkość ruchu celu o 20% i zapewnia mu 25 pkt. pancerza magicznego, który zmniejsza otrzymywane obrażenia od zaklęć o 25% przez 3 sek.
Cecha bohatera
Kojąca Mgła Jasnoskrzydła leczy pobliskich sojuszniczych bohaterów, przywracając im 109 pkt. zdrowia co 4 sek.
Cecha bohatera
Kojąca Mgła
Jasnoskrzydła leczy pobliskich sojuszniczych bohaterów, przywracając im 109 pkt. zdrowia co 4 sek.
Zdolności podstawowe
Tajemny Rozbłysk
Zadaje 260 pkt. obrażeń w centrum obszaru oraz 87 pkt. obrażeń na krawędziach obszaru.
Polimorfia
Wybrany cel zostaje poddany Polimorfii na 1.25 sek. i wyciszony, a jego szybkość ruchu spada o 25%. Cele objęte działaniem Polimorfii nie mogą atakować.
Czarodziejski Pył
Zwiększa szybkość ruchu celu o 20% i zapewnia mu 25 pkt. pancerza magicznego, który zmniejsza otrzymywane obrażenia od zaklęć o 25% przez 3 sek.
Zdolności bohaterskie
Uzdrawiający Błysk
Jasnoskrzydła teleportuje się do pobliskiego sojusznika, przywracając mu 194 pkt. zdrowia. Maksymalna liczba ładunków: 2.
Szmaragdowy Wiatr
Po upływie 0.5 sek. tworzy rozszerzającą się novę szalejącego wiatru, która zadaje 303 pkt. obrażeń wrogom i odpycha ich. Działanie pasywne: Zwiększa skuteczność leczenia Kojącą Mgłą o 5%.