Chronia

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Zabójca
Zdolności bohaterskie
Spowalniające Piaski Tworzy piaskowy wir, który znacznie spowalnia wszystkich wrogów na jego obszarze. Im dłużej aktywny jest wir, tym skuteczniejszy jest efekt spowolnienia, maksymalnie do 60% po upływie 3 sek.
Pętla Czasu Chronia wybiera wrogiego bohatera. Po upływie 3 sek. zostanie on przeteleportowany w miejsce, gdzie znajdował się w chwili użycia na nim Pętli Czasu.
Zdolności podstawowe
Piaskowy Podmuch Po upływie 1 sek. Chronia wystrzeliwuje pocisk, który zadaje pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi 300 pkt. obrażeń. Zadanie: Traf 60 bohaterów Piaskowym Podmuchem. Celne trafianie celów pod rząd liczy się tak samo, jak trafienie 2 bohaterów. Nagroda: Po każdym trafieniu bohatera obrażenia od Piaskowego Podmuchu wzrastają o 5 pkt. Nagroda: Po trafieniu 60 bohaterów użycie Piaskowego Podmuchu powoduje powstanie Echa. Przy kolejnym użyciu Piaskowego Podmuchu Echo również skorzysta z podstawowej wersji tej zdolności, która zadaje 40% obrażeń.
Smocze Zionięcie Wyzwala w powietrzu podmuch, który opada po upływie 1.5 sek. i zadaje przeciwnikom na danym obszarze 480 pkt. obrażeń. Wrogowie nie widzą, gdzie opadnie podmuch.
Pułapka Czasowa Chronia tworzy Pułapkę Czasową, która po upływie 2 sek. uzbraja się i staje się Ukryta. Pierwszy wrogi bohater, który się z nią zetknie, zostanie zatrzymany w czasie na 2 sek. Maksymalna ilość pułapek aktywnych w danym momencie: 1.
Cecha bohatera
Wędrowczyni Czasu Dzięki umiejętności podróży do przyszłości Chronia może wybierać swoje talenty o 2 poziomy wcześniej niż pozostali członkowie drużyny!
Cecha bohatera
Wędrowczyni Czasu
Dzięki umiejętności podróży do przyszłości Chronia może wybierać swoje talenty o 2 poziomy wcześniej niż pozostali członkowie drużyny!
Zdolności podstawowe
Piaskowy Podmuch
Po upływie 1 sek. Chronia wystrzeliwuje pocisk, który zadaje pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi 300 pkt. obrażeń. Zadanie: Traf 60 bohaterów Piaskowym Podmuchem. Celne trafianie celów pod rząd liczy się tak samo, jak trafienie 2 bohaterów. Nagroda: Po każdym trafieniu bohatera obrażenia od Piaskowego Podmuchu wzrastają o 5 pkt. Nagroda: Po trafieniu 60 bohaterów użycie Piaskowego Podmuchu powoduje powstanie Echa. Przy kolejnym użyciu Piaskowego Podmuchu Echo również skorzysta z podstawowej wersji tej zdolności, która zadaje 40% obrażeń.
Smocze Zionięcie
Wyzwala w powietrzu podmuch, który opada po upływie 1.5 sek. i zadaje przeciwnikom na danym obszarze 480 pkt. obrażeń. Wrogowie nie widzą, gdzie opadnie podmuch.
Pułapka Czasowa
Chronia tworzy Pułapkę Czasową, która po upływie 2 sek. uzbraja się i staje się Ukryta. Pierwszy wrogi bohater, który się z nią zetknie, zostanie zatrzymany w czasie na 2 sek. Maksymalna ilość pułapek aktywnych w danym momencie: 1.
Zdolności bohaterskie
Spowalniające Piaski
Tworzy piaskowy wir, który znacznie spowalnia wszystkich wrogów na jego obszarze. Im dłużej aktywny jest wir, tym skuteczniejszy jest efekt spowolnienia, maksymalnie do 60% po upływie 3 sek.
Pętla Czasu
Chronia wybiera wrogiego bohatera. Po upływie 3 sek. zostanie on przeteleportowany w miejsce, gdzie znajdował się w chwili użycia na nim Pętli Czasu.