Kael'thas

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Zabójca
Zdolności bohaterskie
Feniks Wysyłasz w wybrane miejsce Feniksa, który zadaje przeciwnikom znajdującym się na jego drodze 78 pkt. obrażeń. Feniks żyje przez 7 sek. i atakuje w tym czasie przeciwników, zadając im 78 pkt. obrażeń oraz 50% obrażeń rozpryskowych.
Pirowybuch Po upływie 1.5 sek. rzucasz wolno poruszającą się kulę ognia, która zadaje 810 pkt. obrażeń wrogiemu bohaterowi oraz 405 pkt. obrażeń pobliskim przeciwnikom.
Zdolności podstawowe
Fala Płomieni Po upływie 1 sek. zadajesz 320 pkt. obrażeń na danym obszarze. Kule Zieleni zwiększają promień działania zdolności o 50%.
Żywa Bomba Zadajesz 120 pkt. obrażeń w ciągu 3 sek. przeciwnikowi, który następnie eksploduje, zadając 200 pkt. obrażeń wszystkim pobliskim wrogom. Inni bohaterowie zranieni w tej eksplozji zostają objęci działaniem Żywej Bomby; eksplozje wtórne nie mogą się rozprzestrzeniać. Kule Zieleni sprawiają, że zdolność ta nie zużywa many ani nie posiada czasu odnowienia.
Załamanie Grawitacyjne Ogłuszasz pierwszego trafionego przeciwnika na 1 sek. Kule Zieleni sprawiają, że Załamanie Grawitacyjne ogłusza 3 pierwszych trafionych wrogów, a czas trwania jest dłuższy o 50%.
Cecha bohatera
Kule Zieleni Aktywuj, aby wzmocnić kolejną zdolność podstawową Kael'thasa.
Cecha bohatera
Kule Zieleni
Aktywuj, aby wzmocnić kolejną zdolność podstawową Kael'thasa.
Zdolności podstawowe
Fala Płomieni
Po upływie 1 sek. zadajesz 320 pkt. obrażeń na danym obszarze. Kule Zieleni zwiększają promień działania zdolności o 50%.
Żywa Bomba
Zadajesz 120 pkt. obrażeń w ciągu 3 sek. przeciwnikowi, który następnie eksploduje, zadając 200 pkt. obrażeń wszystkim pobliskim wrogom. Inni bohaterowie zranieni w tej eksplozji zostają objęci działaniem Żywej Bomby; eksplozje wtórne nie mogą się rozprzestrzeniać. Kule Zieleni sprawiają, że zdolność ta nie zużywa many ani nie posiada czasu odnowienia.
Załamanie Grawitacyjne
Ogłuszasz pierwszego trafionego przeciwnika na 1 sek. Kule Zieleni sprawiają, że Załamanie Grawitacyjne ogłusza 3 pierwszych trafionych wrogów, a czas trwania jest dłuższy o 50%.
Zdolności bohaterskie
Feniks
Wysyłasz w wybrane miejsce Feniksa, który zadaje przeciwnikom znajdującym się na jego drodze 78 pkt. obrażeń. Feniks żyje przez 7 sek. i atakuje w tym czasie przeciwników, zadając im 78 pkt. obrażeń oraz 50% obrażeń rozpryskowych.
Pirowybuch
Po upływie 1.5 sek. rzucasz wolno poruszającą się kulę ognia, która zadaje 810 pkt. obrażeń wrogiemu bohaterowi oraz 405 pkt. obrażeń pobliskim przeciwnikom.