Medivh

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Specjalista
Zdolności bohaterskie
Bomba Polimorfująca Medivh używa na wrogim bohaterze polimorfii, która działa przez 2 sek. Taki bohater jest wyciszony i nie może atakować. Po zakończeniu działania Bomba Polimorfująca rozprzestrzenia się na pobliskich wrogich bohaterów.
Pieczęć Czakramu Po upływie 0.5 sek. Medivh wyzwala falę energii, która zatrzymuje wrogich bohaterów w czasie na 3 sek.
Zdolności podstawowe
Tajemna Szczelina Otwierasz szczelinę, która zadaje 200 pkt. obrażeń wszystkim przeciwnikom na swojej drodze. Jeśli trafi wrogiego bohatera, czas odnowienia zostanie skrócony o 5 sek., a także odzyskasz 50 pkt. many.
Siła Woli Chronisz bohatera sojuszniczego przed wszystkimi obrażeniami przez 1.5 sek.
Portal Medivh tworzy między sobą a wybranym miejscem parę portali, za pomocą których jego sojusznicy mogą się teleportować. Czas działania Portali: 6 sek.
Cecha bohatera
Postać Kruka Zamiast dosiadać wierzchowca, Medivh przemienia się w kruka i zwiększa swoją szybkość ruchu o 20%. Po przemianie Medivh może przelatywać nad wszystkimi przeszkodami i widzieć przez nie, a także jest niewrażliwy na wszystkie efekty.
Cecha bohatera
Postać Kruka
Zamiast dosiadać wierzchowca, Medivh przemienia się w kruka i zwiększa swoją szybkość ruchu o 20%. Po przemianie Medivh może przelatywać nad wszystkimi przeszkodami i widzieć przez nie, a także jest niewrażliwy na wszystkie efekty.
Zdolności podstawowe
Tajemna Szczelina
Otwierasz szczelinę, która zadaje 200 pkt. obrażeń wszystkim przeciwnikom na swojej drodze. Jeśli trafi wrogiego bohatera, czas odnowienia zostanie skrócony o 5 sek., a także odzyskasz 50 pkt. many.
Siła Woli
Chronisz bohatera sojuszniczego przed wszystkimi obrażeniami przez 1.5 sek.
Portal
Medivh tworzy między sobą a wybranym miejscem parę portali, za pomocą których jego sojusznicy mogą się teleportować. Czas działania Portali: 6 sek.
Zdolności bohaterskie
Bomba Polimorfująca
Medivh używa na wrogim bohaterze polimorfii, która działa przez 2 sek. Taki bohater jest wyciszony i nie może atakować. Po zakończeniu działania Bomba Polimorfująca rozprzestrzenia się na pobliskich wrogich bohaterów.
Pieczęć Czakramu
Po upływie 0.5 sek. Medivh wyzwala falę energii, która zatrzymuje wrogich bohaterów w czasie na 3 sek.