Nazebo

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Specjalista
Zdolności bohaterskie
Monstrum Przyzywasz Monstrum, które będzie bronić obszaru przez 20 sek. Po przywołaniu Monstrum zadaje 100 pkt. obrażeń, a jego ataki zadają 150 pkt. obrażeń. Monstrum może stąpnąć na rozkaz.
Żarłoczny Duch Przywołujesz i podtrzymujesz Żarłocznego Ducha, który zadaje 216 pkt. obrażeń na sekundę. Podczas podtrzymywania tej zdolności nie możesz się ruszać. Czas działania: 8 sek.
Zdolności podstawowe
Trupie Pająki Ciskasz wypełniony pająkami słój, który zadaje 50 pkt. obrażeń. Jeśli słój trafi co najmniej jednego przeciwnika, tworzy Trupie Pająki (3), które atakują i zadają 38 pkt. obrażeń. Pająki żyją przez 4 sek.
Ściana Zombie Po upływie 1 sek. tworzysz krąg zombie wokół wskazanego obszaru. Zombie zadają 28 pkt. obrażeń i trwają przez 3 sek.
Plaga Ropuch Tworzysz falę 3 ropuch, które eksplodują przy trafieniu, zadając 126 pkt. obrażeń w ciągu 6 sek. Efekt ten kumuluje się. Maksymalna liczba ładunków: 2.
Cecha bohatera
Rytuał Voodoo Ataki podstawowe i zdolności użyte przeciwko celom niebędącym bohaterami zatruwają je i powodują, że otrzymują one dodatkowo 67 pkt. obrażeń w ciągu 6 sek. Zadanie: Jeśli stronnik zginie pod wpływem zatrucia przez Rytuał Voodoo, Nazebo zyskuje na stałe 6 pkt. zdrowia i 1 pkt. many.
Cecha bohatera
Rytuał Voodoo
Ataki podstawowe i zdolności użyte przeciwko celom niebędącym bohaterami zatruwają je i powodują, że otrzymują one dodatkowo 67 pkt. obrażeń w ciągu 6 sek. Zadanie: Jeśli stronnik zginie pod wpływem zatrucia przez Rytuał Voodoo, Nazebo zyskuje na stałe 6 pkt. zdrowia i 1 pkt. many.
Zdolności podstawowe
Trupie Pająki
Ciskasz wypełniony pająkami słój, który zadaje 50 pkt. obrażeń. Jeśli słój trafi co najmniej jednego przeciwnika, tworzy Trupie Pająki (3), które atakują i zadają 38 pkt. obrażeń. Pająki żyją przez 4 sek.
Ściana Zombie
Po upływie 1 sek. tworzysz krąg zombie wokół wskazanego obszaru. Zombie zadają 28 pkt. obrażeń i trwają przez 3 sek.
Plaga Ropuch
Tworzysz falę 3 ropuch, które eksplodują przy trafieniu, zadając 126 pkt. obrażeń w ciągu 6 sek. Efekt ten kumuluje się. Maksymalna liczba ładunków: 2.
Zdolności bohaterskie
Monstrum
Przyzywasz Monstrum, które będzie bronić obszaru przez 20 sek. Po przywołaniu Monstrum zadaje 100 pkt. obrażeń, a jego ataki zadają 150 pkt. obrażeń. Monstrum może stąpnąć na rozkaz.
Żarłoczny Duch
Przywołujesz i podtrzymujesz Żarłocznego Ducha, który zadaje 216 pkt. obrażeń na sekundę. Podczas podtrzymywania tej zdolności nie możesz się ruszać. Czas działania: 8 sek.