Sierż. Petarda

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Specjalista
Zdolności bohaterskie
Demolujące Działo Wystrzeliwujesz pocisk, który przelatuje przez całe pole bitwy, zadając 500 pkt. obrażeń wszystkim przeciwnikom na swojej drodze.
Salwa Napalmu Zadaje 164 pkt. obrażeń przy trafieniu i pozostawia na obszarze napalm, który zadaje przeciwnikom 50 pkt. obrażeń na sekundę. Utrzymuje się przez 4 sek.
Zdolności podstawowe
Pajęcze Miny Tworzy miny (3), które uzbrajają się po upływie 1.25 sek. Miny wybuchają, kiedy w ich zasięgu znajdzie się przeciwnik, i zadają pobliskim wrogom 96 pkt. obrażeń oraz spowalniają ich o 25% na 1.5 sek. Tryb Oblężniczy: Zasięg użycia zdolności wzrasta o 100%.
Pocisk Burzący Sierż. Petarda zadaje wrogom przed sobą 141 pkt. obrażeń i odrzuca ich. Tryb Oblężniczy: Promień użycia zdolności wzrasta o 50%.
Cecha bohatera
Tryb Oblężniczy Aktywuj, aby Sierż. Petarda przeszła w Tryb Oblężniczy. Ataki podstawowe wykonywane w Trybie Oblężniczym zadają obrażenia zwiększone o 20%, ich zasięg wzrasta o 100%, a 25% obrażeń ataków podstawowych jest zadawane jako obrażenia rozpryskowe wokół celu.
Cecha bohatera
Tryb Oblężniczy
Aktywuj, aby Sierż. Petarda przeszła w Tryb Oblężniczy. Ataki podstawowe wykonywane w Trybie Oblężniczym zadają obrażenia zwiększone o 20%, ich zasięg wzrasta o 100%, a 25% obrażeń ataków podstawowych jest zadawane jako obrażenia rozpryskowe wokół celu.
Zdolności podstawowe
Pajęcze Miny
Tworzy miny (3), które uzbrajają się po upływie 1.25 sek. Miny wybuchają, kiedy w ich zasięgu znajdzie się przeciwnik, i zadają pobliskim wrogom 96 pkt. obrażeń oraz spowalniają ich o 25% na 1.5 sek. Tryb Oblężniczy: Zasięg użycia zdolności wzrasta o 100%.
Pocisk Burzący
Sierż. Petarda zadaje wrogom przed sobą 141 pkt. obrażeń i odrzuca ich. Tryb Oblężniczy: Promień użycia zdolności wzrasta o 50%.
Zdolności bohaterskie
Demolujące Działo
Wystrzeliwujesz pocisk, który przelatuje przez całe pole bitwy, zadając 500 pkt. obrażeń wszystkim przeciwnikom na swojej drodze.
Salwa Napalmu
Zadaje 164 pkt. obrażeń przy trafieniu i pozostawia na obszarze napalm, który zadaje przeciwnikom 50 pkt. obrażeń na sekundę. Utrzymuje się przez 4 sek.