Tyrande

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Pomocnik
Zdolności bohaterskie
Spadające Gwiazdy Zadaje wrogom na wybranym obszarze 88 pkt. obrażeń na sekundę i spowalnia ich o 20%. Czas działania: 6 sek.
Cichociemna Tyrande zyskuje Ukrycie oraz premię 30% do szybkości ruchu. Pozostawanie w bezruchu w czasie działania Ukrycia przez co najmniej 1.5 sek. zapewnia Niewidzialność. Kiedy efekt Ukrycia zapewniany przez Cichociemną zostaje przełamany, Tyrande zyskuje premię 50% do szybkości ataku oraz zachowuje premię do szybkości ruchu na 5 sek.
Zdolności podstawowe
Światło Eluny Leczy wybranego sojusznika, przywracając mu 270 pkt. zdrowia. Ataki podstawowe skracają czas odnowienia tej zdolności o 2 sek.
Strażnik Wysyła sowę, która przemierza pole bitwy i odkrywa teren. Sowa zadaje 165 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi i ujawnia jego pozycję na 5 sek. Powtarzalne zadanie: Za każdych 8 bohaterów trafionych przez Strażnika jego koszt many spada o 10 pkt. i trafia on dodatkowy cel.
Księżycowy Rozbłysk Po upływie 0.75 sek. zadaje 195 pkt. obrażeń i ogłusza wrogów na wskazanym obszarze na 0.75 sek.
Cecha bohatera
Znak Łowcy Ujawnia wybranego przeciwnika i zmniejsza jego pancerz o 25 pkt. na 4 sek., co zwiększa otrzymywane przez niego obrażenia o 25%. Nie można używać przeciwko budowlom.
Cecha bohatera
Znak Łowcy
Ujawnia wybranego przeciwnika i zmniejsza jego pancerz o 25 pkt. na 4 sek., co zwiększa otrzymywane przez niego obrażenia o 25%. Nie można używać przeciwko budowlom.
Zdolności podstawowe
Światło Eluny
Leczy wybranego sojusznika, przywracając mu 270 pkt. zdrowia. Ataki podstawowe skracają czas odnowienia tej zdolności o 2 sek.
Strażnik
Wysyła sowę, która przemierza pole bitwy i odkrywa teren. Sowa zadaje 165 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi i ujawnia jego pozycję na 5 sek. Powtarzalne zadanie: Za każdych 8 bohaterów trafionych przez Strażnika jego koszt many spada o 10 pkt. i trafia on dodatkowy cel.
Księżycowy Rozbłysk
Po upływie 0.75 sek. zadaje 195 pkt. obrażeń i ogłusza wrogów na wskazanym obszarze na 0.75 sek.
Zdolności bohaterskie
Spadające Gwiazdy
Zadaje wrogom na wybranym obszarze 88 pkt. obrażeń na sekundę i spowalnia ich o 20%. Czas działania: 6 sek.
Cichociemna
Tyrande zyskuje Ukrycie oraz premię 30% do szybkości ruchu. Pozostawanie w bezruchu w czasie działania Ukrycia przez co najmniej 1.5 sek. zapewnia Niewidzialność. Kiedy efekt Ukrycia zapewniany przez Cichociemną zostaje przełamany, Tyrande zyskuje premię 50% do szybkości ataku oraz zachowuje premię do szybkości ruchu na 5 sek.