Zagara

Skórki bohatera

Darmowa rotacja: Apr 17, 2018 – Apr 24, 2018

  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Specjalista
Zdolności bohaterskie
Pożeracz Przyzywa Pożeracza, który pożera wrogów na 4 sek. Pożarci wrogowie nie mogą walczyć i otrzymują 80 pkt. obrażeń na sekundę. Zdolności tej można używać przeciwko Nieustępliwym wrogom.
Sieć Nydusowa Przyzywa Czerwia Nydusowego w dowolne miejsce znajdujące się w polu widzenia Zagary. Dzięki niemu Zagara może przenieść się do innego Czerwia Nydusowego po kliknięciu PPM w pobliżu celu. Będąc wewnątrz, Zagara regeneruje 10% zdrowia i many na sekundę. Maksymalna liczba ładunków: 2. Można posiadać maksymalnie 10 aktywnych Czerwi Nydusowych. Działanie pasywne: Biomasa rozprzestrzenia się o 15% dalej. Działanie pasywne: Każdy atak podstawowy wykonany na biomasie skraca wszystkie czasy odnowienia Zagary o 0,75 sek.
Zdolności podstawowe
Kanonada Tępicieli Zagara wypuszcza 1 tępiciela, który zadaje trafionym przeciwnikom 86 pkt. obrażeń. Maksymalna liczba ładunków: 4.
Łowca Przyzywa Hydraliska, który atakuje pojedynczy cel, zadając 68 pkt. obrażeń na sekundę. Czas działania: 8 sek.
Zainfekowany Zrzut Zrzuca na dany obszar zergową kapsułę, która zadaje 147 pkt. obrażeń. Rozbicie kapsuły powoduje powicie 2 Karakańców, które zadają 29 pkt. obrażeń na sekundę i żyją 8 sek.
Cecha bohatera
Tumor Biomasy Powija Tumor Biomasy, który tworzy biomasę. Poruszanie się po biomasie zapewnia Zagarze premię 20% do zasięgu ataków oraz premię 20% do szybkości ruchu jej i jej przywołańcom. Czas działania tumorów: 240 sek. Aktywne tumory ujawniają otaczający je obszar. Maksymalna liczba ładunków: 3.
Cecha bohatera
Tumor Biomasy
Powija Tumor Biomasy, który tworzy biomasę. Poruszanie się po biomasie zapewnia Zagarze premię 20% do zasięgu ataków oraz premię 20% do szybkości ruchu jej i jej przywołańcom. Czas działania tumorów: 240 sek. Aktywne tumory ujawniają otaczający je obszar. Maksymalna liczba ładunków: 3.
Zdolności podstawowe
Kanonada Tępicieli
Zagara wypuszcza 1 tępiciela, który zadaje trafionym przeciwnikom 86 pkt. obrażeń. Maksymalna liczba ładunków: 4.
Łowca
Przyzywa Hydraliska, który atakuje pojedynczy cel, zadając 68 pkt. obrażeń na sekundę. Czas działania: 8 sek.
Zainfekowany Zrzut
Zrzuca na dany obszar zergową kapsułę, która zadaje 147 pkt. obrażeń. Rozbicie kapsuły powoduje powicie 2 Karakańców, które zadają 29 pkt. obrażeń na sekundę i żyją 8 sek.
Zdolności bohaterskie
Pożeracz
Przyzywa Pożeracza, który pożera wrogów na 4 sek. Pożarci wrogowie nie mogą walczyć i otrzymują 80 pkt. obrażeń na sekundę. Zdolności tej można używać przeciwko Nieustępliwym wrogom.
Sieć Nydusowa
Przyzywa Czerwia Nydusowego w dowolne miejsce znajdujące się w polu widzenia Zagary. Dzięki niemu Zagara może przenieść się do innego Czerwia Nydusowego po kliknięciu PPM w pobliżu celu. Będąc wewnątrz, Zagara regeneruje 10% zdrowia i many na sekundę. Maksymalna liczba ładunków: 2. Można posiadać maksymalnie 10 aktywnych Czerwi Nydusowych. Działanie pasywne: Biomasa rozprzestrzenia się o 15% dalej. Działanie pasywne: Każdy atak podstawowy wykonany na biomasie skraca wszystkie czasy odnowienia Zagary o 0,75 sek.